Wersja mobilna

  • Rozpoczynający wątek Przemojaro
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6464

Guest
Na Puffinie działał,ale po ostatniej aktualizacji gry nie działa znowu...ma ktos moze jeszcze jakies pomysły?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nic nowego - sprawdziłem przed chwilą i nadal stara wersja flasha.
Nie wiem czy się doczekamy aktualizacji.
 

DeletedUser7346

Guest
Plemiona sa juz na telefon bo ja mam sciagniete i to jest fajne bo w kazdej hwili mozna zerknac i puscic atak hehe :)
 

DeletedUser5

Guest
Plemiona sa juz na telefon bo ja mam sciagniete i to jest fajne bo w kazdej hwili mozna zerknac i puscic atak hehe :)
Plemiona nie są napisane we Flashu, więc można na urządzeniach mobilnych nawet z pomocą przeglądarki grać.
Jeśli FoE będzie miało mieć swoją aplikację na takie urządzenia, bardzo wątpliwe, że nastąpi to przed wersją finalną. Wszystko też zależy od właścicieli gry, firmy InnoGames, czy taka aplikacja w ogóle powstanie.
 

wuen

Hrabia
Dziwi mnie polityka firmy - czyżby nikt ich nie poinformował, że najprężniej rozwijającym się segmentem rynku mediów są tablety i smartfony a przy okazji aplikacje na te urządzenia?
 

DeletedUser7338

Guest
chcecie grać na androidzie? w tą grę jak i inne?

to na tablet/telefon:
https://play.google.com/store/apps/...tdmlld2VyLnRlYW12aWV3ZXIubWFya2V0Lm1vYmlsZSJd

to na komputer:
http://www.teamviewer.com/pl/download/windows.aspx

jest to program teamviewer, przy jego pomocy steruje sie kompem przez telefon, tzn wyświetla to co dzieje sie na monitorze wiec szybkość gry zależy od mocy kompa a nie tel/tab no i od szybkości internetu
jedyny minus to że komp musi być włączony, ale jak ktoś potrafi to i kompa zdalnie uruchomi

jak pomogłem to wyślijcie zaproszenie do znajomych i podzielcie się jajkiem (swiat east-nagah) :D
 

DeletedUser625

Guest
Owszem to może zadziałać, ale musisz mieć kompa włączonego cały czas. :) I to jest bardzo poważny minus, bo komputery ciągną nie mało prądu, a żeby wejść se od czasu do czasu na FoE przez telefon to się nie opyla.
 

DeletedUser9945

Guest
mogłoby być też na system IOS wtedy mogłabym być w grze 12h/24 7 dni w tygodniu:D
jakby na tablet IPad wlazło i też na IPhona
 

DeletedUser9945

Guest
ale planują na tablety IPad a nie na całkowitego IOS w IPodzie nie mam Flasha nawet
 

DeletedUser8996

Guest
Dlaczego FoE na IOS będzie, a o FoE na androida ani widu, ani słychu?
Czy to wina tego, że w androidach jest za słaby flash, nie dałby rady udźwignąć FoE po kilku poprawkach?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Raczej dlatego że IOS jest nadal bardziej popularny (nie chodzi mi o polskę bo myślę że w PL bardziej przeważa android) i najpierw będzie FoE na niego a pewnie później zrobią na andka.
 

DeletedUser8996

Guest
Aha, czyli później oznacza za rok, 2, 5 ewentualnie 10. Spoko :)
Zdążyłem się przyzwyczaić do czekania, tylko za 10 lat będziemy mieli epokę z Mass Effecta :p
 

DeletedUser

Guest
Apka na Androida z FoE faktycznie by się przydała. Na pewno kiedyś ją zrobią, bo to się po prostu opłaca. Problem w tym, że zanim to nastąpi, rewolucja technologiczna może pójść w zupełnie innym kierunku i Android tym samym w odstawkę :p.
 

DeletedUser5

Guest
Na wszystko potrzebny jest czas... FoE jest młodą grą, ciągle się rozwija. To, że aplikacja na iOS już będzie to sukces. Na aplikację na androida nie będzie trzeba czekać aż 5 czy 10 lat :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
No ale z rok, 2, wydaję mi się, że możliwe :)

Ja bym proponował poczekać, zamiast podchodzić tak sceptycznie do tego :)
Na ten moment temat zamknę bo nic nowego nie wiadomo, a tylko wszyscy narzekają że nie ma na adroida (ja też ^^).
Jak będą jakieś nowe info lub ktoś coś wykombinuje/znajdzie aby grać choćby na adku, to proszę o info a otworzę :).
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Otwieram temat, jako że Puffin Web Browser na androida właśnie wspiera Flash Playera w wersji 11.9 i jest możliwa gra w FoE, co przed chwilą sprawdziłem.
Wersja testowa Puffina posiada flasha przez tydzień do przetestowania: DOWNLOAD.
Po tym terminie należy wykupić pełną wersję za 10zł (9.67zł): DOWNLOAD
Ja mam pełną wersję i jestem zadowolony, szczególnie dzisiaj kiedy weszła aktualizacja.
Oczywiście nie jest to gra bardzo komfortowa, ale żeby punkty rozdać, czy zebrać produkcję wystarczy.
 

DeletedUser2776

Guest
Trzeba bedzie przetestowac. A jesli juz ktos testowal, to chetnie dowiedzialbym sie kilku rzeczy:
* czy obiekty sa cachowane czy tez przegladarka sciaga je za kazdym razem od nowa (wazne w kontekscie transferu danych, ja np. mam tylko 300MB limitu na miesiac)
* ilu sasiadow da sie srednio zmotywowac dopoki flash sie nie wywali (a moze sie w ogole nie wywala?)

Z innej beczki - jak wyglada sprawa z Photonem, sprawdzal ktos ostatnio? A moze Bryft uchyli rabka tajemnicy w sprawie klienta natywnego? Grepolis i Plemiona takowe dostaly, moze teraz czas na FoE?

- - - Zaktualizowano - - -

Otwieram temat, jako że Puffin Web Browser na androida właśnie wspiera Flash Playera w wersji 11.9 i jest możliwa gra w FoE, co przed chwilą sprawdziłem.
Wersja testowa Puffina posiada flasha przez tydzień do przetestowania: DOWNLOAD.
Po tym terminie należy wykupić pełną wersję za 10zł (9.67zł): DOWNLOAD
Ja mam pełną wersję i jestem zadowolony, szczególnie dzisiaj kiedy weszła aktualizacja.
Oczywiście nie jest to gra bardzo komfortowa, ale żeby punkty rozdać, czy zebrać produkcję wystarczy.

Darmowa wersja u mnie nie dziala. Twierdzi, ze Flash juz mi sie skonczyl i kaze placic.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Trzeba bedzie przetestowac. A jesli juz ktos testowal, to chetnie dowiedzialbym sie kilku rzeczy:
* czy obiekty sa cachowane czy tez przegladarka sciaga je za kazdym razem od nowa (wazne w kontekscie transferu danych, ja np. mam tylko 300MB limitu na miesiac)
* ilu sasiadow da sie srednio zmotywowac dopoki flash sie nie wywali (a moze sie w ogole nie wywala?)

Z innej beczki - jak wyglada sprawa z Photonem, sprawdzal ktos ostatnio? A moze Bryft uchyli rabka tajemnicy w sprawie klienta natywnego? Grepolis i Plemiona takowe dostaly, moze teraz czas na FoE?
Z tym to nawet nie wiem, bo nie jest fajnie grać przez przeglądarkę w telefonie. Prędzej tylko zbiór punktów i maksymalnie własne zbiory.

Z innej beczki:
Ma być wersja na androida, ale jeszcze nie wiadomo kiedy.

Darmowa wersja u mnie nie dziala. Twierdzi, ze Flash juz mi sie skonczyl i kaze placic.
No to już korzystałeś z darmowej wersji.
Ew. poszukaj wersji normalnej na chomiku, aby przetestować to co chcesz wiedzieć.
 

DeletedUser2776

Guest
Z innej beczki:
Ma być wersja na androida, ale jeszcze nie wiadomo kiedy.

To ja sie zapisuje jako tester nawet wczesnej wersji alfa ;)

No to już korzystałeś z darmowej wersji.
Ew. poszukaj wersji normalnej na chomiku, aby przetestować to co chcesz wiedzieć.

Tia, oczywiscie. Szczegolnie biorac pod uwage ze nie mialem pojecia o tej przegladarce... Ale z tym chomikiem to nawet niezly pomysl
 

DeletedUser11123

Guest
no u mnie na darmowej wersji pojawia się informacja, że nie mam odpowiedniego flash'a więc nie wiem jak to jest. a też wczesniej nie uzywałem. troche słabo będzie jak zakupie pełną wersję i dalej nie będzie się dało odpalić FoE. i mi tam pokazuje cenę 12zł :]
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
no u mnie na darmowej wersji pojawia się informacja, że nie mam odpowiedniego flash'a więc nie wiem jak to jest.
A jest to wersja aktualna? Możliwe jest też, że nie zaimplementowali nowego flasha.

troche słabo będzie jak zakupie pełną wersję i dalej nie będzie się dało odpalić FoE. i mi tam pokazuje cenę 12zł
Można spróbować poszukać wersji aktualnej z chomika by przetestować, a później zakupić :)
Mnie tak się zdarzyło z aplikacją poweramp - przetestowałem pełną wersję, a później zakupiłem z playa
 
Status
Zamknięty.
Do góry