Wersja mobilna

  • Rozpoczynający wątek Przemojaro
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Korzystam od jakichś dwóch tygodni z Puffina na Androidzie i muszę przyznać, że działa w porządku. Co prawda przy próbie zbierania produkcji z całego miasta możemy ze trzy razy zejść z nudów, bo czasami dość wolno to chodzi, ale do rozdania punktów, sprawdzenia wiadomości czy forum sprawdza się to bardzo dobrze.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Bo wiem co polecam :p
Dobrze, że aktualizują Flasha, bo był moment, że przez dłuższy czas nawet na tej przeglądarce nie można było grać, bo gra wymagała nowszego Flasha, niż oni mieli u siebie na serwerach :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Na puffinie się w FoE nie gra - to jest dobra możliwość by rozdać punkty rozwoju z paska lub w ostateczności zebrać produkcje.
 

DeletedUser4257

Guest
Tyle że u mnie nawet tego się nie da zrobić. Gra się nie włącza.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A masz pełną wersję czy darmową? Bo darmowa ma obsługę Flasha przez bodajże 10 dni.
 

DeletedUser8996

Guest
Jak dla mnie ten puffin nie jest zły, tylko chyba mam za mały wyświetlacz w telefonie i mi ucina 2 górne rogi miasta, no i za nic nie mogę tam kamery przesunąć, jest na to sposób może?
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Ano jest, po prawej na dole masz dwie ikonki, takiego jakby pada i klawiaturę. Jak włączysz tego pada, to Ci się pojawi po lewej na dole krzyżyk, plusik, nie wiem jak to nazwać, którym się przesuwa kamerę, w zależności którą jego stronę klikniesz (może mętnie tłumaczone, ale mam nadzieję, że nie będzie problemu z ogarnięciem tego :) )
 

DeletedUser8996

Guest
Ano jest, po prawej na dole masz dwie ikonki, takiego jakby pada i klawiaturę. Jak włączysz tego pada, to Ci się pojawi po lewej na dole krzyżyk, plusik, nie wiem jak to nazwać, którym się przesuwa kamerę, w zależności którą jego stronę klikniesz (może mętnie tłumaczone, ale mam nadzieję, że nie będzie problemu z ogarnięciem tego :) )

O.o
Rzeczywiście, dzieki :)
Wcześniej próbowałem coś klikać, ale tel mi się zlagował chyba :D
Tak to jest jak sie kupuje jakiegoś Overmax'a
No, ale co miałem zrobić hajs sie nie zgadzał, a moja Xperia M cała zalana po spływie...
 

DeletedUser4444

Guest
Nonsens

Moim zdaniem nie zostanie wprowadzone takie coś.

A po czym wnosisz? Jakieś przesłanki, żeby przy zwiększającym się popycie na urządzenia mobilne z coraz większą rozdzielczością ekranu, pamięcią RAM i coraz lepszymi procesorami nie wprowadzać wersji gry na android? Nonsens.
 

DeletedUser3220

Guest
A po czym wnosisz? Jakieś przesłanki, żeby przy zwiększającym się popycie na urządzenia mobilne z coraz większą rozdzielczością ekranu, pamięcią RAM i coraz lepszymi procesorami nie wprowadzać wersji gry na android? Nonsens.

Ale jesteś świadom, że odpowiedziałeś na post sprzed dwóch lat? :D
 

Fatherland

Książę
no a już się ucieszyłem że coś się ruszyło i lada dzień będzie na androida normalna apka a nie zastępcze rozwiązania przeglądarkowe :D
a tu taki psikus okazał się gdy wszedłem do odczytania posta :p
 

DeletedUser11123

Guest
no coś tam jednak się ruszyło. na forum jest dział z kolejnymi odcinkami InnoTV i w ostatnim chyba tak taki jeden mówił, ze prace nad wersją na androida są na ukończeniu
 

DeletedUser12010

Guest
Jak odinstalować aplikację FoE(android) z telefonu?-u mnie ostatnio zrobił się po zalogowaniu czarny ekran i tylko znaki widzę nic więcej-co gorsza ona cały czas chodzi w tle i zżera cholernie baterię...
Jeśli ktoś może pomóc bardzo bym prosił...
 

DeletedUser625

Guest
Nie wiem czy masz takiego samego androida jak ja, ale napiszę Ci jak jest u mnie. Dajesz palucha na górę ekranu i przeciągasz w dół. Otwiera się okienko w którym u góry masz taką zębatkę. Stuknij w nią i otworzy Ci się kolejne okienko, a w okienku tym masz cztery różne sekcje. Klikasz na Więcej i wybierasz poniżej Menadżer aplikacji. Otwiera się nowe okienko i wybierasz sekcję Pobrane, szukasz Forge of Empires, klikasz. Otwierają się Informacje o aplikacji, a w nich masz opcję Odinstaluj.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jeśli apka chodzi w tle bez twojego wyłączenia jej to w smartfonach jest jeszcze coś jakby menadżer aplikacji (tych włączonych gdy wychodzisz z nich do menu, a nie przez zamknięcie) uruchamiany poprzez przytrzymanie klawisza menu (środkowy niedotykowy) np. Galaxy S2 lub kliknięcie lewego (dotykowy) np. Galaxy S5.

Polecam przy odinstalowaniu WSZELAKICH aplikacji w androidzie czyszczenie CACHE i danych. Pozwala to zwalniać niepotrzebne miejsce, które deinstalator nie zawsze zwalnia (tak masz pewność).
 

DeletedUser12010

Guest
Mam troszkę inaczej ale zębatka wyskoczyła a potem już dałem radę.Wielkie dzięki...U Ciebie nie było takiego czegoś, że czarny ekran się w grze zrobił? Ja mam LG7.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie miałem, ale podobno bardzo dobra jest aplikacja 1tap cleaner czy cuś podobnego. Guana ją gdzieś na forum polecał :)
 

DeletedUser625

Guest
Tak, dobra jest mi pomagała przez jakiś czas wcześniej. Ale teraz od jakiegoś tygodnia po użyciu 1tap cleaner aktualizacja nie chce się pobrać i zawsze pokazuje że nie ma wolnego miejsca w pamięci mimo że zwolniłem aż 800 mega. Co ciekawe po wyłączeniu aplikacji a następnie wygaszeniu telefonu i za jakiś czas ponownym jego aktywowaniu aplikacja FoE chce pobierać aktualizację od nowa mimo że jest już zainstalowana. Gdy mu się na to zezwoli to właśnie pojawia się problem czarnego ekranu tak jak u bulbota.
 

DeletedUser14

Guest
Jak mi coś nie działa to wchodzę w ustawienia>aplikacje i naciskam "wymuś zatrzymanie" albo usuwam dane i pamięć podręczną :)
 

DeletedUser625

Guest
1tap cleaner normalnie robił to automatycznie za mnie i pomagał. Jednak ostatnio nawet on nie pomaga by wymusić na FoE by się ruszyło i zadziałało.
 

DeletedUser12948

Guest
Witam
Mam pytanka dotyczące wersji na androida :)
Ostatnio chciałem przestawić budynek i niestety nie daje się zamienić z innym tak jak mamy to na stacjonarnych. Tak ma być czy będzie to poprawione ??
Druga sprawa : nie widać czy bonus z pereł nadal mamy czy już się skończył .... gdy zbieram produkcje monet i narzędzi bonus nie jest brany pod uwagę :( będzie naliczanie bonusów i widok jaki bonus jeszcze mamy i czy system jednak dodaje bonus po "cichu" ???
trzecia sprawa .... to zmienione ikony ... było fajnie jest bajkowo ... ikony nie pasują do grafiki gry ... to taka moja uwaga :)
Generalnie apka bardzo fajna :D dużo wygodniejsza niż korzystanie z Pufina :)
 

DeletedUser8110

Guest
Powinno dać się postawić na sobie domy tej samej wielkości, resztę budynków na razie trzeba "po staremu" kasować i dopiero później stawiać na nowo.
Bonus produkcji nie jest wyświetlany, ale normalnie jest doliczany przy zbiorze produkcji.

W sumie to ten temat przestał być jedynym na forum, na którym można rozmawiać o wersji mobilnej, więc pytania odnośnie Androida proszę dodawać -> tu
A błędy znalezione w aplikacji oczywiście jak każde inne -> do Supportu
 
Status
Zamknięty.
Do góry