Wersja mobilna

  • Rozpoczynający wątek Przemojaro
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11123

Guest
odnośnie pierwszej uwagi. brałem z playa, to zakładam że udostępniają najlepszy towar. no przyznaję, że może to być błędne założenie
a odnośnie drugiej części. tak zapewne zrobię, żeby nie kupować kota w worku :)
 

DeletedUser10038

Guest
witam wszystkich czy już jest może jakiś realny termin kidy gra będzie dostępną na androida
 

DeletedUser4428

Guest
mnie za to ciekawi, czy będzie można mieć grę na Samsung core?
 

DeletedUser14

Guest
witam wszystkich czy już jest może jakiś realny termin kidy gra będzie dostępną na androida

Możliwe, że w roku 2014 ale to się wszystko okaże. Najpierw czekamy, aż wyjdzie wersja na Ipada ;]

@poprawka, wersja na Ipada jest już dostępna na APP Store;D


mnie za to ciekawi, czy będzie można mieć grę na Samsung core?

Samsung Core to Android przecież.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12895

Guest
mam od niedawna Nokie 625, czy mogę grać na niej w Forge...
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie da się grać zbytnio w FoE na telefonach.
Aplikacja jest dotychczas na Ipady (lub upady xD), ale będzie niedługo i na inne systemy mobilne.
Jeśli chodzi o dość popularnego androida i ktoś MUSI wejść do gry by wydać PR lub coś innego to można sterując swoim komputerem (TeamViewer) lub w telefonie przeglądarka Puffin, z tym że ona jest płatna (jest wersja free z fleshem na 10 dni).
 

DeletedUser12895

Guest
kurcze Nokia 625 jest na Windows Phonie a nie na Antku, co robić?
 

DeletedUser11123

Guest
no Microsoft nie po to chyba kupił Nokie, żeby pakować tam Androida :)

u mnie na Puffin free FoE nie działa. płacze ze nie mam flasha
 

DeletedUser9101

Guest
WP nie jest taki zły, jak zwykło się uważać. Tym bardziej 8.1.
 

DeletedUser625

Guest
Fajny jest Windows Phone nie wiem co ludzie do niego mają. Przynajmniej nie zamula tak bardzo jak Android po dłuższym używaniu.
 

DeletedUser4259

Guest
może ja stary jestem albo "inny", bo ja telefonu używam do telefonowania, ale na becie znalazłem taki link, więc macie:


 

DeletedUser14

Guest
W sumie tak bardzo nie śledziłem wersji na Ipada, więc nawet nie wiedziałem, że już jest na APP Store.
Słyszałem, tylko o tym, że ma tam być, więc z tego powodu zaliczyłem małą wpadkę;D
 

DeletedUser3

Guest
Tak, to jest przygotowywana przez nas aplikacja na iPada. Nie jest jeszcze w 100% ukończona, ale jesteśmy bardzo, bardzo blisko :). Gdy tylko się to stanie, zostanie szeroko udostępniona, i zapewniam, że informacje na jej temat będą dostępne bez problemu.
 

DeletedUser7112

Guest
Tak, to jest przygotowywana przez nas aplikacja na iPada. Nie jest jeszcze w 100% ukończona, ale jesteśmy bardzo, bardzo blisko :). Gdy tylko się to stanie, zostanie szeroko udostępniona, i zapewniam, że informacje na jej temat będą dostępne bez problemu.

jak dotąd tylko Canadian App Store....
 

DeletedUser12715

Guest
Naiwnie zapytam bo na tabletach się nie znam. Czy taką wersję na Ipad da się w ogóle zainstalować na zwykłego PC?
Pytam tylko dlatego bo tam jest 50 diaxów za zalogowanie się spod tej wersji i jeśli byłaby możliwość wrzucić to na PC i odpalić z niego to nie do pogardzenia nigdy takie 50 kryształków. A jeszcze jak za login na każdym świecie by wpadło po 50.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Oh, już się zaczyna kombinarotyka, już się zaczyna ^^
Nie, nie da się, ponieważ to wersja tylko dla IPadów, nie można na PC zainstalować czegoś dla innego typu urządzenia ;)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Oh, już się zaczyna kombinarotyka, już się zaczyna ^^
Nie, nie da się, ponieważ to wersja tylko dla IPadów, nie można na PC zainstalować czegoś dla innego typu urządzenia ;)

Jest jeszcze coś takiego jak maszyna wirtualna, co daje takie możliwości. Mój znajomy jak się bawił to zainstalował na kompie androida :)
 

DeletedUser3220

Guest
W ciągu dosłownie kilku minut znalazłam kilkanaście stron pokazujących jak to zrobić :)
Nie będę uprawiać reklamy, nie podzielę się :p
 

DeletedUser625

Guest
Też znalazłem dużo takich maszyn wirtualnych iOS z tym, że one są na Maca, a nie na Windowsa :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry