Wersja 1.155 - komentarze

DeletedUser18669

Guest
A działają Wam powiadomienia? Zgłosiłam do supportu ale ani odpowiedzi ani powiadomień.
 

DeletedUser18669

Guest
Ktoś tu zagląda? Czy po ostatnich aktualizacjach działają u Was powiadomienia? Gram na E, G i H i nigdzie mi nie działają. Z supportu przyszła odpowiedź o treści: "Proszę wyłączyć powiadomienia, usunąć dane aplikacji i ponownie włączyć powiadomienia - powinno to pomóc w rozwiązaniu problemu."
Zrobiłam co zalecili ale niestety powiadomień nadal brak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18669

Guest
Po dwóch dniach, pojawiła się aktualizacja do aplikacji i powiadomienia ruszyły.
 

DeletedUser18669

Guest
Okazuje się że powiadomienia o zakończeniu pojedynczych produkcji działają ale o zbiorach to już nie. Nie działają o Wikingach no i z wykrzyknikiem to już całkiem zepsute.
 

DeletedUser19996

Guest
Potwierdzam. Wersja 1.155.2 na Androida jest wadliwa. Powiadomienia nie działają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

carpatka

Szlachcic zagrodowy
Ex-Team
Ja celowo grałam na flash, nie wiem jak u Was, ale u mnie na chrome (windows 10), w html5 kolory sa jakby "za mgłą" i w ogóle cała gra jest mniej wyraźna, wkurzało mnie to strasznie, więc zmieniłam na flash...
mam dokładnie to samo, na flaszce jakoś chodzi, a nie ... jakoś html nie bardzo dopracowany, nie można zamarkerować wiadomości( linku) przsłłać... no nic flash do końca roku to jeszcze chwilę można będzie się pobawić
 

DeletedUser7795

Guest
Ikonka wiadomości podświetla się co chwilę nawet wtedy gdy nie mam nowych wiadomości w skrzynce.

EDIT: Próbuję wejść na świat A a tu wyskakuje informacja:
"Ten świat jest obecnie aktualizowany. Prosimy spróbować później."

Jakieś niezapowiedziane aktualizacje teraz w modzie?
 

chemik12

Wicehrabia
Cieszyłem się przez chwilę, że w końcu przychodzą powiadomienia z Wikingów (raptem parę godzin gdzieś do 17 w sobotę, to jest 29.06 - świat F)
A teraz ani powiadomienia w postaci wykrzyknika, ani powiadomień o zakończonej produkcji. Jedynie działają powiadomienia o wiadomości prywatnej, pełnej tawernie i pełnej puli punktów 10/10.
 

DeletedUser20833

Guest
Wersja mobilna: ! nad łodzią Wikingów pokazuje się tylko dla zbiorów z domków.
 
Do góry