Wersja 1.155 - komentarze

DeletedUser18359

Guest
Próbnie na F przeszedłem na HTML. a+alt czyli ą kasuje cały wpisywany tekst
 

herde

Baron
Trzeba było od razu napisać, że poprawka jest po to, aby wymusić na użytkownikach przesiadkę z flasha na html5, a nie zamydlać oczy jakimiś "wizualnymi zmianami" i suwakami dla kretynów.
Właśnie się przesiadłem z flasha na html5 i gra działa dwa razy wolniej.
 

DeletedUser20833

Guest
A mi aktualizacja zresetowała ostatnie zadanie z wioski wikingów - muszę drugi raz zbierać miedziaki.
 

DeletedUser17833

Guest
ruszyło u kogoś ? qurde , żadenn świat się nie wczytuje ;(
 

DeletedUser18840

Guest
Mi udalo sie przelaczyc na html5 logujac sie z tel przez puffina. Mam dobry net wiec mi nie muli... ale te problemy z wpisywaniiem lub kopiowaniem tekstu to masakra. Dlatego miedzy innymi wolalem flasha. Szkoda, ze nie raczyli poinformowac wczesciej, ze przez flasha gra nie bedzie dzialac. Przelaczyl bym sobie i teraz nie mordowalbym sie pol godz zeby wszystkie swiaty przez puffina poprzelaczac... jedno tylko szczescie, ze sie udalo, bo stwierdzilem ze jesli sie nie uda to poszukam innej gry... w koncu przeciez nie tylko jedno innogames jest na tym swiecie
 

Markiz.

Książę
Nie chcę być złym prorokiem, ale po dzisiejszej pseudoaktualizacji, spora grupa osób porzuci FoE i znajdzie sobie ciekawsze zainteresowania. Nie ukrywam, że sam nad tym pracuję.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie chcę być złym prorokiem, ale po dzisiejszej pseudoaktualizacji, spora grupa osób porzuci FoE i znajdzie sobie ciekawsze zainteresowania. Nie ukrywam, że sam nad tym pracuję.
Zrób to jak najszybciej, szkoda czasu, taka ładna pogoda.


ale te problemy z wpisywaniiem lub kopiowaniem tekstu to masakra.
Sprawdź to rozwiązanie:

https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?posts/125802/

Chrome, html5
upload_2019-6-26_20-0-28.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18601

Guest
U mnie gra również nie działa. Czy ktoś zajął się tym na poważnie?
 

Alienka

Szlachcic zagrodowy
Nie rozumiem po co są wprowadzane aktualizacje, które nie działają??? Jeśli w tym celu, zeby część graczy zrezygnowała z gry to rzeczywiście skuteczne.
U mnie na html działa wszystko jak w zwolnionym tempie, flash wcale a co ciekawe dotyczy to tylko dwóch światów, na pozostałych jest normalnie.
 

DeletedUser22030

Guest
czyli mam rozumiec ze mozna juz zapomniec o FOE bo nikt nic nie zrobi zeby dzialalo jak przed upg?
 

Enkidu

Rycerz
Cóż, nie pierwszy raz InnoGames pokazuje, że nie potrafią w zarządzanie oprogramowaniem. Jak można skopać grę, mając testerów własnych (bo nie wierzę, że przy programistach nie siedzi zespół testerów) oraz ochotników wśród graczy (beta chyba po coś jest)? Serio, jakbym odwalił taki numer na produkcji to bym szukał innej roboty i raczej już w innej branży, bo opinie o "psujach" roznoszą się szybciej, niż drukuje się ich wypowiedzenie.

Flash to jedyna platforma, na której GvG w miarę działało (z naciskiem na "w miarę"). Teraz wszystko się układa w spójną całość: zniechęcić ludzi do znanego gameplay, potem zablokować kod będący "legacy" nie dając nic w zamian (serio, jakbyście dali za dychę klienta na Steamie - kupiłbym dla świętego spokoju i pozbycia się bloatu przeglądarki), a na koniec rzucić ochłapy - tłumacząc, że z najważniejszej funkcjonalności korzysta 5% graczy (łaskawie olewając multikonta, które doskonale zresztą widać). A jak ma korzystać, skoro "wygaszacie popyt" na tę funkcjonalność?
 

MarianOkrk

Szlachcic
Rozwiązanie dla osób używających FireFoxa. Wchodzimy w Dodatki -> Wtyczki. Flash przełączamy na Nigdy nie aktywuj. Logujemy się do FoE jeszcze raz. Gra wymusi przełączenie na HTML5. U mnie działa.
 

DonJon

Rycerz
Narzekacie na to biedne HTML5... u mnie działa płynnie
No to się ciesz - a u Ciebie tez jest 22 stopnie Celsjusza jak u mnie?

To nie HTML5 jest problemem :D
Serio się teraz zastanawiam jakim typem bezmózga trzeba być żeby wprowadzać aktualizację o której już się wiedziało że jest wadliwa. (na innych światach takie same kwiatki były po wprowadzeniu wczoraj i przedwczoraj) Serio- za dużo graczy jest czy o co chodzi?
hahaha ale cyrk :D
 

egrabow

Szlachcic zagrodowy
Dlaczego jakiś "gejzer intelektu" zepsuł grę ? Ja nie mam 24 h wolnego i nie mam cierpliwości do takiego żółwia - szkoda :(
 

DeletedUser20843

Guest
Dajcie spowrotem wersje 1.154 a nie w jucha lecicie z tą aktualizacją. Jak nie potraficie czegoś normalnie zrobić to nie ruszajcie w ogóle tej gry.
 

demoniusz

Rycerz
na becie było to samo podczas wczesniejszych aktualek, ale w ok 3h naprawili i z flashem działa do tej pory, kurka czy ktoś potrafi sie uczyc na bledach?, bo granie z html to zaglada, no na edge jakos dziala ale grafika jakas taka nieprzyjemna.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Wersja Flash powinna już działać normalnie. Jeśli w dalszym ciągu ktoś ma problemy z zalogowaniem się do gry - zapraszam do kontaktu przez system support.
 

DeletedUser2383

Guest
Potwierdzam, pacjent oddycha, ale
Wersja Flash powinna już działać normalnie. Jeśli w dalszym ciągu ktoś ma problemy z zalogowaniem się do gry - zapraszam do kontaktu przez system support.

Panie kierowniku, tylko 1 małe pytanko. Czy planujecie jakieś "zadośćuczynienie"? Bo większość z graczy 1 dzień z życia wypadł, a licznik na evencie i Wikingach jest nieubłagany...

p.s.
Napotkałem na błąd w wyświetlaniu nagrody z DT, dymek pokazuje się zupełnie w innym miejscu i nagroda jest nie z tej epoki co wsparty budynek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry