Wersja 1.155 - komentarze

hddk

Hrabia
Działa Wam po aktualizacji gra na kompie? U mnie wszędzie widać tylko logo FoE i kręcące się kółko :) Na 3 różnych przeglądarkach :)
 

DeletedUser19909

Guest
Halo? dlaczego po aktualizacji gra nie działa z komputera???
 

DeletedUser19850

Guest
ktoś coś mnie okrada z cennego czasu
co to za dobra zmiana ?
 

DonJon

Rycerz
Hahahaha Komedia :D Czemu mnie nie dziwi i że FOE postanowili wprowadzić wadliwą aktualizację mimo że wiedzieli że jest wadliwa, bo na innych wersjach językowych gdzie była wprowadzana już w poniedziałek były problemy z logowaniem się i skargi na to :D
Tak proszę państwa - wiedzieli że coś jest zepsute ale i tak to wprowadzili :D
Kolejny lvl niedorzeczności :D

Hahaha
 

DeletedUser19626

Guest
Co oni znów skopali że od godziny nie można zalogować się na serwery. Brawo wy . Nie dość że informację o aktualizacji zamieściliście na chwilę przed aktualizacją to jeszcze takie coś wypuścili. No brak słów
 

herde

Baron
Hahahaha Komedia :D Czemu mnie nie dziwi i że FOE postanowili wprowadzić wadliwą aktualizację mimo że wiedzieli że jest wadliwa, bo na innych wersjach językowych gdzie była wprowadzana już w poniedziałek były problemy z logowaniem się i skargi na to :D
Tak proszę państwa - wiedzieli że coś jest zepsute ale i tak to wprowadzili :D
Kolejny lvl niedorzeczności :D

Hahaha
Też nie mogę się zalogować z kompa. Jaja jakieś...
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Ja mam pytanie trochę innej natury. Coś nie poszło tak, jak powinno. Minęła godzina, a na forum nie pojawił się nikt z załogi FoE. Jakieś wyjaśnienie? Przepraszamy? W ciągu x czasu przywrócimy dostęp do gry ... Nie możemy sprecyzować ilości czasu, ale ...
Może wreszcie ekipa FoE zacznie traktować graczy poważnie, choćby jak klientów?
 

DeletedUser19909

Guest
Wg supportu to problem z flash-em, czy są tu osoby, które grają na html i im też nie działa na kompie?
 

hddk

Hrabia
To samo mi napisali, mają mi przełączyć na HTML5 i wtedy sprawdzę. Ale problem nie leży wyłącznie po stronie graczy, bo np. Beta działa normalnie. Godzinę temu już pisałem, że na forum są zgłoszenia problemu. Ale wydaje się że póki nie ma zgłoszenia, to nieważne ile osób tu pisze, problem nie istnieje :p
 

DeletedUser20843

Guest
Na mozilli mi nie działa ale na chrome już tak ( na chrome HTML5 ).

Najwidoczniej szykują się z usunięciem flasha.
 

DeletedUser19909

Guest
Ja celowo grałam na flash, nie wiem jak u Was, ale u mnie na chrome (windows 10), w html5 kolory sa jakby "za mgłą" i w ogóle cała gra jest mniej wyraźna, wkurzało mnie to strasznie, więc zmieniłam na flash...
 

DonJon

Rycerz
Wg supportu to problem z flash-em, czy są tu osoby, które grają na html i im też nie działa na kompie?
Nie - to nie są problemy z flashem. To jest problem z grą która nie chce działać na flashu - jeśli już. Niech nie zwalają winy na innych :D
BTW na html5 tez nie wszystkim działa.
Ale porażka PR - ale jak nie raz pokazali - nie za bardzo sie przejmują opiniami i wtopami :D
 
Do góry