Wersja 1.155 - komentarze

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Jeśli wystąpiły problemy z logowaniem po wprowadzeniu aktualizacji, sprawdźcie:
1. Czy odświeżając grę poprzez "Ctrl + F5" również problem będzie występował.
2. Czy wyczyszczenie danych przeglądarki (pamięci podręcznej oraz ciasteczek) pomoże w uruchomieniu gry.

Jeśli powyższe nie pomoże, sugeruję kontakt z nami poprzez: https://support.innogames.com/login/to/game/forgeofempires/market/pl (lub bezpośrednio z poziomu gry) w celu zmiany ustawienia gry na wersję HTML5 (powinno pomóc).
 

hddk

Hrabia
Przełączono mi 1 świat na HTML i ruszył. Inna sprawa że gra pod HTMLem chodzi wyraźnie wolniej.

Czyli co, bez żadnego komunikatu chcecie ludziom dziś ostatecznie przełączyć grę na HTML? Ot tak? Czy to chwilowe i będziecie naprawiać?
 

DeletedUser19909

Guest
chodzi wolniej, jest "za mgłą" i jest mniej wyraźna... niech no naprawią opcję z flashem jak najszybciej...
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Ctrl + f5 nie pomaga, ciasteczka i pamięć podręczna wyczyszczone już wcześniej. Problem zgłoszony i czekam ...
 

DeletedUser19909

Guest
ciekawa odpowiedź od supp, cyt.: "Niestety flash jest już na końcówce użycia, bo tak postanowił jego właściciel." Wychodzi na to, że niedługo będziemy ZMUSZENI do html5 :/
 

herde

Baron
Jeśli wystąpiły problemy z logowaniem po wprowadzeniu aktualizacji, sprawdźcie:
1. Czy odświeżając grę poprzez "Ctrl + F5" również problem będzie występował.
2. Czy wyczyszczenie danych przeglądarki (pamięci podręcznej oraz ciasteczek) pomoże w uruchomieniu gry.

Jeśli powyższe nie pomoże, sugeruję kontakt z nami poprzez: https://support.innogames.com/login/to/game/forgeofempires/market/pl (lub bezpośrednio z poziomu gry) w celu zmiany ustawienia gry na wersję HTML5 (powinno pomóc).
A co jeśli na HTML5 gra działa gorzej, wolniej? Przecież nie bez powodu wróciliśmy do flasha po sprawdzeniu HTML5. Myślicie, że wróciliśmy do flasha ot tak, żeby zrobić na złość Wam i sobie?
 

DonJon

Rycerz
ciekawa odpowiedź od supp, cyt.: "Niestety flash jest już na końcówce użycia, bo tak postanowił jego właściciel." Wychodzi na to, że niedługo będziemy ZMUSZENI do html5 :/
To jest serio odpowiedź z suportu? Hahaha :D
To że flasha Adobe postanowiło zamknąć w 2020 roku nie oznacza że on teraz umiera i raz działa a raz nie :D Co ma piernik do wiatraka? hahaha
HTML5 czeka nast i to nie tylko w tej grze ale to nie ma związku i takie odpowiedzi są po prostu śmieszne :D

To jest serio odpowiedź z suportu? Hahaha :D
To że flasha Adobe postanowiło zamknąć w 2020 roku nie oznacza że on teraz umiera i raz działa a raz nie :D Co ma piernik do wiatraka? hahaha
HTML5 czeka nast i to nie tylko w tej grze ale to nie ma związku i takie odpowiedzi są po prostu śmieszne :D


BTW - html5 można sobie samemu wymusić ale najwidoczniej nikt tam nie myśli .... ŻENADA!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19626

Guest
1. Czy odświeżając grę poprzez "Ctrl + F5" również problem będzie występował.
2. Czy wyczyszczenie danych przeglądarki (pamięci podręcznej oraz ciasteczek) pomoże w uruchomieniu gry.

Jeśli powyższe nie pomoże, sugeruję kontakt z nami poprzez: https://support.innogames.com/login/to/game/forgeofempires/market/pl (lub bezpośrednio z poziomu gry) w celu zmiany ustawienia gry na wersję HTML5 (powinno pomóc)

W dupe se wsadźcie takie porady. Przełączyłem na chroma i gram przez html5 wszystko ładuje się z opóźnieniem minutowym.
 

DeletedUser5933

Guest
A to ciekawe również jest, że na 2 światach można wejść do gry, na 4 nie można, żenada:(
 

OliverJr.

Hrabia
Mam zmienić przeglądarke żeby działało ?

ps Problemy są ze Światem 1, reszta ok. Działa w Chrome i FireFox, nie działa w IE to na pewno
 

Alienka

Szlachcic zagrodowy
U mnie FoE nie działa ani na flash'u ani na html.
Przeglądarka wyczyszczona, poza tym próbowałam wejść z innej i to samo.
CTRL+F5 n ie pomaga
BRAWO WY !!! :mad::mad::mad:
PS
mam konta na wszystkich światach, wszystkie sprawdziłam i nie działa A i C, pozostałe tak, więc proszę nie ściemniac że to wina przeglądarki itd. itp
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19036

Guest
u mnie beta chodzi ,pozostałe światy kręcą ,to co odwyk ?
 

DeletedUser11554

Guest
Ja przerzuciłem się na HTML5 i wszystko działa bez problemów i bardzo szybko. Najpierw zalogowałem się poprzez przeglądarkę Edge gdzie zmieniłem wersję następnie na Firefoxie też ładnie się odpaliła gra.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Nie udało mi się załadować żadnego ze światów, na których gram. B i G kręcą się w kółko.
 

Markiz.

Książę
Trzeba było od razu napisać, że poprawka jest po to, aby wymusić na użytkownikach przesiadkę z flasha na html5, a nie zamydlać oczy jakimiś "wizualnymi zmianami" i suwakami dla kretynów.
 

DeletedUser19850

Guest
nie działa mi żaden świat
i po wikingach
by was pokręciło :(
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
@Alienka sugeruję kontakt z supportem.

Jeśli ktoś koniecznie musi korzystać z Flasha - nic nie stoi na przeszkodzie, by poczekał na naprawę problemów. Nie możemy natomiast zagwarantować, że ta pojawi się za chwilę.
Z naszej strony, w tej chwili, możemy "zaaplikować" rozwiązanie problemów z logowaniem, poprzez zmianę wersji gry na HTML5.

Swoją drogą, można tego dokonać samodzielnie:
1. Zablokować (albo ustawić na "Pytaj") Flash dla strony Forge of Empires (globalnie, lub dla każdego ze światów osobno).
2. Po uruchomieniu gry pojawi się zapytanie - należy wybrać przycisk "Zbuduj miasto", który uruchomi grę w wersji HTML5.
 

Solshine

Baron
Można popróbować przez alternatywne przeglądarki i na nich ustawić zmianę na HTML5. Weszłam przez operę, zmieniłam i udało się w końcu wejść przez Firefoxa.
 
Dziwne, mam windows 10. chrome, i nie doświadczam żadnych problemów na żadnym ze światów. Ciekawe czy to czasem aktualizacja chrome czegoś nie popsuła.
 

DeletedUser18359

Guest
W HTML nie działają prawidłowo polskie litery. Pisałem o tym do suportu dwukrotnie. Odpowiedź - pracujemy nad tym
 
Do góry