Silniejsi atakują

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14807
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13910

Guest
u mnie te rozwiązanie poskutkowało więc nie jest takie żałosne :)
Ci co walczą wiedzą co to jest niepotrzebny wróg :) nie potrzebny ban trzeba po prostu szukać rozwiązań :)
Ci którzy nas atakują a są w gildii która nie walczy w GvG/bądź nie posiadają w ogóle gildii mogą wykorzystać rozwiązanie nr1 :)
(ale w dalszych epokach wątpię że są tacy którzy nie walczą w gvg - jeśli atakują sąsiadów to też walczą w gvg)

W ogóle od początku jesteś nastawiony negatywnie na moje odpowiedzi ile masz lat? 12? zacznij pozytywniej podchodzić do życia - bo sobie w realnym życiu biedę przyciągniesz.


1. Sprawdź gracza który Cię plądruje w jakiej jest gildii i dołącz do tej gildii

to można nazwać beznadziejnym pomysłem? dlaczego? przecie to najlepszy sposób by uniknąć problemu z utratą jakichkolwiek korzyści :) można jeszcze wysłać zaproszenie do tego który atakuje może się zdarzyć że zaakceptuje :) i też po problemie (to rozwiązanie bardziej dla początkujących graczy)

Beznadziejnym pomysłem było ,,Rozwiązanie nr 3,,. Jestem negatywnie nastawiony do twoich odpowiedzi( z resztą nie tylko ja) , ponieważ często są bez sensu.
W mojej wypowiedzi krytykowałem tylko rozwiązanie 3. Nie wspomniałem nic o 2. A co do przyciąganie biedy to prędzej przyciągnąć sobie biedę można przez takie, nie wiem zabrakło mi słów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mam rozwiązanie nr2 jak poradzić sobie z sępem

1. Sprawdź gracza który Cię plądruje w jakiej jest gildii i dołącz do tej gildii
Racja, ciekawe rozwiązanie. I tak będziesz przeskakiwać codziennie do nowej gildii bo jakiś "sęp" codziennie z innej gildii cie atakuj? - bezsens.

Rozwiązanie nr3

1. Musisz być w dobrej bądź licznej gildii (bardzo aktywnej i pomocnej)
2. Wyszukaj gracza który Cię atakuje i plądruje sprawdź w jakiej jest gildii
3. Sprawdź wszystkie epoki w jakich epokach dany gracz wraz ze swoją gildią prowadzą wojny GvG
4. Poproś gildię o pomoc w podbojach sektorów gracza który Cię atakował / eventualnie sprawdź jakie gildię są obok wrogiego gracza i dołącz do niej / możesz też na swoją rękę zakładać obelgi itp utrudniać życie
5. Wasza gildia otrzyma wiadomość nawiązania współpracy (u mnie tak było) i wtedy możesz:
- zaproponować warunek wyrzucenia tego gracza z gildii który Cię atakował
- poproszenie o zwrócenie uwagi temu graczowi który Cię atakował by już tego nie robił i by Cię przeprosił.
Już to widzę jak jakaś gildia rzuca wszystko żeby przeprowadzić akcje w GvG specjalnie dla jednego gracza, który dopiero co dołączył do gildii - taka akcja nasuwa tylko jedną myśl - gracz przyszedł tylko po obrone czyli jest nic nie warty. A dwa, zwyczajny szantaż "przeproś albo cie wyrzucimy" zadziała tak jak "daj pr w alca albo cie splądruje".
 

DeletedUser

Guest
Sępa spotyka się raz na 2-4 tygodnie max chyba że ma się pecha ale liczmy na szczęście :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Osobiście nie widzę tu żadnej korzyści zwłaszcza dla gildii, które miałyby pomagać osobie której nie znają tylko dlatego, że ktoś z ich wrogiej gildii atakuje taką osobę. No ale każdy, jak to się mówi, orze jak może. ;)
 

DeletedUser13910

Guest
Osobiście nie widzę tu żadnej korzyści zwłaszcza dla gildii, które miałyby pomagać osobie której nie znają tylko dlatego, że ktoś z ich wrogiej gildii atakuje taką osobę. No ale każdy, jak to się mówi, orze jak może. ;)

Dokładnie, gildia nie ma z tego żadnej korzyści, więc po co ma to robić? A poza tym traktujesz tego co atakuje jako kogoś gorszego.
 

DeletedUser

Guest
Raczej jak kogoś, kto "łamie zasady" co oczywiście jest nie prawdą.
 

DeletedUser11758

Guest
Witajcie.
Macie jakieś pomysły, żeby nie atakowali mnie osoby, które mają po 1 milion punktów więcej, a nawet 10? Przyjdą do mnie, zaatakują mnie i splądrują, a ja im nic nie zrobię, bo armia jaką ja mam, a oni, to się nie da. Zwróciłem się do sąsiada, który ma ponad 12 milionów punktów o pomoc, bo mnie motywuje a ma 21 miejsce w rankingu globalnym, ale jeszcze nie odpisał. Nie wiem co robić, bo nie mogę nawet produkować surowców. Jak Wy sobie radzicie, po za motywowaniem?

Pozdrawiam,
MrReerPL.

(jeśli zły dział, proszę o przeniesienie) ;)

Trzeba budować Perły towarowe . Trzeba poświęcić sporo czasu na budowę Wieży Babel i trzeba pilnować produkcji . Po zbudowaniu Wieży Babel możemy zbudować Latarnię a Wieża pomoże nam szybko zbudować tą perłę. Mamy dwie Perły i wtedy bardzo szybko zbudujemy Bazylikę . Wtedy mamy 3 Perły i możemy uznać że to wystarczy lub możemy dobudować jeszcze 2 Perły Towarowe . Musimy poświęcić sporo czasu na budowę ale wtedy ryzyko złupienia bardzo maleje . Większość osób chce zdobyć towary. Nie można złupić Perły i dodatkowym plusem jest to że nie musimy budować budynków towarowych i możemy ograniczyć potrzebę handlu. Perły dostarczają towary i wystarczy poczekać jak wyprodukują towary potrzebne do wszystkich technologii .
Nie które domy szybko produkują złoto a inne po wielu godzinach . Lepiej poczekać wiele godzin na złoto bo ryzyko złupienia jest mniejsze i łatwiej uchronić domy przed złupieniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11123

Guest
Trzeba budować Perły towarowe . Trzeba poświęcić sporo czasu na budowę Wieży Babel i trzeba pilnować produkcji . Po zbudowaniu Wieży Babel możemy zbudować Latarnię a Wieża pomoże nam szybko zbudować tą perłę. Mamy dwie Perły i wtedy bardzo szybko zbudujemy Bazylikę . Wtedy mamy 3 Perły i możemy uznać że to wystarczy lub możemy dobudować jeszcze 2 Perły Towarowe . Musimy poświęcić sporo czasu na budowę ale wtedy ryzyko złupienia bardzo maleje . Większość osób chce zdobyć towary. Nie można złupić Perły i dodatkowym plusem jest to że nie musimy budować budynków towarowych i możemy ograniczyć potrzebę handlu. Perły dostarczają towary i wystarczy poczekać jak wyprodukują towary potrzebne do wszystkich technologii .
Nie które domy szybko produkują złoto a inne po wielu godzinach . Lepiej poczekać wiele godzin na złoto bo ryzyko złupienia jest mniejsze i łatwiej uchronić domy przed złupieniem.


Wchodzisz do modernu i cały misterny plan w ....
 

DeletedUser13596

Guest
Trzeba budować Perły towarowe . Trzeba poświęcić sporo czasu na budowę Wieży Babel i trzeba pilnować produkcji . Po zbudowaniu Wieży Babel możemy zbudować Latarnię a Wieża pomoże nam szybko zbudować tą perłę. Mamy dwie Perły i wtedy bardzo szybko zbudujemy Bazylikę . Wtedy mamy 3 Perły i możemy uznać że to wystarczy lub możemy dobudować jeszcze 2 Perły Towarowe . Musimy poświęcić sporo czasu na budowę ale wtedy ryzyko złupienia bardzo maleje . Większość osób chce zdobyć towary. Nie można złupić Perły i dodatkowym plusem jest to że nie musimy budować budynków towarowych i możemy ograniczyć potrzebę handlu. Perły dostarczają towary i wystarczy poczekać jak wyprodukują towary potrzebne do wszystkich technologii .
Nie które domy szybko produkują złoto a inne po wielu godzinach . Lepiej poczekać wiele godzin na złoto bo ryzyko złupienia jest mniejsze i łatwiej uchronić domy przed złupieniem.

Zamiast budować Babela (zwanego też Bublem) lepiej od razu postawić Latarnię, RAH i Bazylikę.

Jak nie dać się łupić? Pilnować zbiorów. Nie ma innej "cudownej" metody.
 

DeletedUser6174

Guest
Rozwiązanie nr3

1. Musisz być w dobrej bądź licznej gildii (bardzo aktywnej i pomocnej)
2. Wyszukaj gracza który Cię atakuje i plądruje sprawdź w jakiej jest gildii
3. Sprawdź wszystkie epoki w jakich epokach dany gracz wraz ze swoją gildią prowadzą wojny GvG
4. Poproś gildię o pomoc w podbojach sektorów gracza który Cię atakował / eventualnie sprawdź jakie gildię są obok wrogiego gracza i dołącz do niej / możesz też na swoją rękę zakładać obelgi itp utrudniać życie :)
5. Wasza gildia otrzyma wiadomość nawiązania współpracy (u mnie tak było) i wtedy możesz:
- zaproponować warunek wyrzucenia tego gracza z gildii który Cię atakował
- poproszenie o zwrócenie uwagi temu graczowi który Cię atakował by już tego nie robił i by Cię przeprosił.

Rozwiązanie nr4
Znajdź delikwenta w realu i napisz na niego donos do urzędu skarbowego. Jak go komornik oskubie to nie będzie miał komputera i internetu, a co za tym idzie nie będzie mógł więcej atakować płaczków i plądrować ich doków. :p


Już widzę jak jakaś znacząca gildia przyjmuje w swoje szeregi nic nie wartego, zapłakanego nooba który nic nie wniesie do gildii, tylko po to żeby go bronić przed jednym graczem który go atakuje. Faktycznie jest to marzeniem każdej gildii żeby przyjąć kolesia znikąd i cały swój wysiłek włożyć w to żeby tylko ktoś mu domku nie splądrował. :haha:
 

DeletedUser

Guest
gildie często proszą by ktoś dołączył oferując uczciwy handel i pomoc w perłach a pomagają w każdej sprawie. W sumie nie trzeba dołączać do gildii można na własną rękę trochę powalczyć w gvg zakładając obelgi :) fajna sprawa :) a koszt nie jest drogi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13910

Guest
gildie często proszą by ktoś dołączył oferując uczciwy handel i pomoc w perłach a pomagają w każdej sprawie. W sumie nie trzeba dołączać do gildii można na własną rękę trochę powalczyć w gvg zakładając obelgi :) fajna sprawa :) a koszt nie jest drogi :)

Interesujące. Ja nigdy nie widziałem proszącej gildii bądź jej przedstawiciela. To może zrób eksperyment napisz do 5 najlepszych gildii na swoim świecie i zobaczymy co odpiszą. Oczywiście nie wspominaj że to jest tylko eksperyment, napisz tak jakbyś napisała w sytuacji jak jakiś zły sęp cię atakuje.
 

DeletedUser

Guest
nie do 5 najlepszych (bo tam z pewnością nie ma czego szukać)
wystarczy gidlia bardzo liczna gildia gdzie gracze lubią powalczyć w GvG. Następnie tworzysz ankietę na Forum Gildii czy ktoś jest chętny by powalczyć np. w epoce wczesnego jak już uzbierasz trochę osób wybierasz cel i zakładasz obelg :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13910

Guest
nie zrozumiałeś mnie bez pisania o swoim problemie. I nie do 5 najlepszych wystarczy gidlia z 20-30 poziomem bądź inna ale bardzo liczna gildia gdzie gracze lubią powalczyć w GvG. Następnie tworzysz ankietę na Forum Gildii czy ktoś jest chętny by powalczyć np. w epoce wczesnego jak już uzbierasz trochę osób wybierasz cel i zakłądasz obelg :)

Hahaha zabawne. No to napisz do jakiej tam chcesz i screeny zamieść tu.
 

DeletedUser

Guest
No widzę, to spróbuj zrobić to o czym piszesz.

teraz już nie mogę od znajomego mam gildię na niskim poziomie -> 5 :) a na niej trochę surowców:) nie chcę z niej rezygnować :)
jeśli ktoś chce to może dołączyć do mnie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Coraz bardziej bawią mnie te mega magiczne "sposoby przetrwania". Ja bym sugerował lepiej nauczyć się zasad i idei PvP - wtedy problem sam się rozwiąże.

Przepraszam, ale nic bardziej zabawnego od tego 'survivalu' w tym tygodniu nie widziałem.:haha:
 

DeletedUser13910

Guest
Coraz bardziej bawią mnie te mega magiczne "sposoby przetrwania". Ja bym sugerował lepiej nauczyć się zasad i idei PvP - wtedy problem sam się rozwiąże.

Przepraszam, ale nic bardziej zabawnego od tego 'survivalu' w tym tygodniu nie widziałem.:haha:

survivalu?? o co chodzi? xD

- - - Zaktualizowano - - -

Nie było pytania.
 

DeletedUser

Guest
Już Tobie tłumaczę, w survivalu chodzi o przetrwanie tzn "słaby" musi przetrwać pośród "silnych" m.in. czy w innych warunkach ale obecna sytuacja pasuje do słaby vs silny (tzw sęp).

No i tak powstaje survival KeYse vs reszta świata :)
 

DeletedUser13910

Guest
Już Tobie tłumaczę, w survivalu chodzi o przetrwanie tzn "słaby" musi przetrwać pośród "silnych" m.in. czy w innych warunkach ale obecna sytuacja pasuje do słaby vs silny (tzw sęp).

No i tak powstaje survival KeYse vs reszta świata :)

Ogarnąłem po napisaniu tego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry