Silniejsi atakują

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14807
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
tyle pisania .... a odpowiedź jest w pytaniu i temacie "silniejsi atakują" :)
a co Wy robicie żeby nie dawać się atakować ?
widać teamty z cyklu ... ała ała napdł mnie ! pomóżcie są na topie :haha:
jak masz dobrego ptaka to polecisz ! a jak nie dajesz rady w FoE to temat "silniejsi atakują" stanie się twoim motto w grze ;/
 

DeletedUser6174

Guest
W sumie nie trzeba dołączać do gildii można na własną rękę trochę powalczyć w gvg zakładając obelgi :) fajna sprawa :) a koszt nie jest drogi :)

To zapewne bardzo opłacalne, 1 obleg = 25 towarów, czyli więcej niż można stracić po splądrowaniu 24godzinnej produkcji. Najpierw stracisz towary przez splądrowanie, potem wydasz kolejne na obleg (który i tak pewnie zostanie z chęcią zbity przez oponentów dla punktów), a później czyta się na forum że ktoś nie może iść dalej w rozwoju bo silniejsi atakują i nie ma towarów. Ekonomia jak w Japonii :D
 

DeletedUser

Guest
mam kolejne rozwiązanie :)

jest niedziela trzeba się wybrać do kościółka :) i liczyć na lepszy sort sąsiadów :)

// mam pytanie z 70 sąsiadów wspiera 5 ;/ czy w późniejszym etapie gry wspieranie nie jest opłacalne? dla planów?
może Ci gracze są nieaktywni? albo mają mnie gdzieś ? (nikogo z sąsiadów nie atakuje - i wspieram wszystkich)

Już Tobie tłumaczę, w survivalu chodzi o przetrwanie tzn "słaby" musi przetrwać pośród "silnych" m.in. czy w innych warunkach ale obecna sytuacja pasuje do słaby vs silny (tzw sęp).

No i tak powstaje survival KeYse vs reszta świata :)

Czemu KeYse vs Reszta świata? chodzi o forum? czy o grę? w grze nie mam problemu z sępami po prostu szukam pomysłu dla innych graczy + nabijam posty xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6174

Guest
Czemu KeYse vs Reszta świata? chodzi o forum? czy o grę? w grze nie mam problemu z sępami po prostu szukam pomysłu dla innych graczy

Po co szukać rozwiązania skoro takowe istnieje od samego początku gry i sprawdzało się jeszcze w czasach "niezbalansowanego" PVP. Tak ciężko jest się zalogować na czas i trzeba kombinować jak koń pod górkę z lewymi gildiami i żebraniem o pomoc u innych?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Pozamiatałam nieco w temacie. Proszę nie obrażać innych użytkowników forum.
 

DeletedUser13910

Guest
Pozamiatałam nieco w temacie. Proszę nie obrażać innych użytkowników forum.

Tylko to jest dział dyskusje, nie rozumiem idei kasowania postów w tym dziale.

>>> W takim razie powinieneś zapoznać się z zasadami forum (w tym z netykietą internetową). - siorp

- - - Zaktualizowano - - -

Oooo to moderator może zmieniać i dopisywać coś do postów? podejrzane
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry