Przetransferowywanie punktów rozwoju!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13279
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19371

Guest
Przed pkt 8 masz konkretne wyjaśnienie: Definicje znajdujące się w kolejnym punkcie uległy modyfikacjom, dzięki którym powinny być łatwiejsze do zrozumienia. Zakaz wymiany między światami został zniesiony. Uwaga: nie oznacza to, że push jest "bardziej dozwolony" niż do tej pory - po prostu wymiana sama w sobie nie będzie już zabroniona - push z wykorzystaniem wymiany międzyświatowej pozostaje nadal procederem zakazanym
 

DeletedUser13279

Guest
Może są wyjątki, które pilnują rozwoju na innych światach i transfer może dojść do skutku!
Ja pytam o tych którzy po kilkaset pr dziennie transferują z innych światów na jeden główny.
Mając przy tym swoje konta minimalnie rozwinięte.
 

DeletedUser17272

Guest
A ten dalej swoje ;] nie dosc ze nie umie czytac ze zrozumieniem to jeszcze uwaza sie za jedynego sprawiedliwego tutaj ;]

odpowiedz zostala udzielona, temat moznaby zamknac ;] nie nasza wina jest ze ten oszust notronex nie umie czytac ze zrozumieniem ;]

prosze support takze o zadzialanie w kwestii mojego posta z lista takich jak notronex gdyz obiecaliscie a tu nadal cicho ;) a takie kwiatki warto stawiac w swietle i na pierwszy miejscu co by nie mogli kontynuowac swoich zlodziejskich praktyk :)
 

DeletedUser18927

Guest
Może są wyjątki, które pilnują rozwoju na innych światach i transfer może dojść do skutku!
Ja pytam o tych którzy po kilkaset pr dziennie transferują z innych światów na jeden główny.
Mając przy tym swoje konta minimalnie rozwinięte.

No tak to się raczej nie da "kilkaset pr dziennie" przy minimalnym rozwoju miasta gdzie indziej, coś jednak musi być rozwijane.
 

DeletedUser13279

Guest
Skąd się biorą takie rozbieżności?
Mnóstwo graczy, którzy grają od dawna, znają tę grę mają perły na niskich poziomach, natomiast jest kilku gieniusiów
którzy bez straconego w rozwój czasu mają wszystko wypasione na maxa.
Przecież nikt nie wbija tym graczom kilkadziesiąt tys. pr tak sobie bez zobowiązań, po przyjacielsku!
 

DeletedUser16730

Guest
Skąd się biorą takie rozbieżności?

Skoro nieuczciwa wymiana nie dała efektów to kombinuj dalej.
Znam ludzi którzy bardzo dobrze się rozwijają, nie kradną, nie wymieniają bo są na jednym świecie, nie oszukują. Mają wysoko arkę, kilkadziesiąt tysięcy PR w paczkach, siedzą na czacie i łapią okazję. Dogadują się z innymi i wrzucają z zarobkiem. Wszyscy są zadowoleni, oni mają dużo PR na dzień i nikt nie jest okradziony.
Problem polega na tym, że to jest bardziej czasochłonne od okradania i wymiany, ale się da.

jest kilku gieniusiów
którzy bez straconego w rozwój czasu mają wszystko wypasione na maxa.
Przecież nikt nie wbija tym graczom kilkadziesiąt tys. pr tak sobie bez zobowiązań, po przyjacielsku!

Oni też nie mają kilkadziesiąt tysięcy w jeden dzień. Weź jednak pod uwagę, że jest garstka ludzi którzy jadą mocno na diaxach przy starcie. Inwestują w pierwsze 2-3 eventy i szybko są w OP z św i pałacami pod sufit. A później już samo leci.
Nawet jakbyś miał na 7 światach miasta na starcie do farmienia to ile ustukasz dziennie? 200 PR? Ile trzeba nawymieniać żeby zrobić kilkadziesiąt tysi?
 

DeletedUser11629

Guest
Skąd się biorą takie rozbieżności?
Mnóstwo graczy, którzy grają od dawna, znają tę grę mają perły na niskich poziomach, natomiast jest kilku gieniusiów
którzy bez straconego w rozwój czasu mają wszystko wypasione na maxa.
Przecież nikt nie wbija tym graczom kilkadziesiąt tys. pr tak sobie bez zobowiązań, po przyjacielsku!
No ja przepraszam, ale graczy, którzy grają 5 lat i mają 5 pereł na 7 poziomie to raczej trudno uważać za normę i wzór efektywnej gry. Czas... ktoś, kto się loguje codziennie na kilka godzin, ma mnóstwo czasu, żeby się rozwinąć - ktoś, kto robi to raz w tygodniu na godzinę, tego czasu nie ma. Kumasz różnicę w wydajności, złodzieju?

Poza tym... arkowicze arkowiczom owszem, wbijają kilka tysi PR dziennie, w zasadzie bez zobowiązań... sposobów budowy pereł na wysokie poziomy też nie ogarniasz?

Bo z całego tematu wynika, że to Ty jesteś tak mało ogarnięty, że musisz kraść, a i tak się na tym nie utuczyłeś - to dopiero jest paradoks, co? :D

A jeszcze co do rozwiniętych światów - właśnie najbardziej opłaca się rozwijać światy poboczne i to nawet nie po to, żeby nie zarobić bana. Z nierozwiniętego mogę wycisnąć 20 PR dziennie na wymiany - a z rozwiniętego lekko licząc 50 PR, przy czym drugie tyle zostaje mi na rozwój tegoż świata i wilk jest syty, a i owca cała. Tylko to trzeba pomyśleć STRATEGICZNIE, a nie kraść, byle się nachapać jak najszybciej.
 

DeletedUser18927

Guest
Skąd się biorą takie rozbieżności?
Mnóstwo graczy, którzy grają od dawna, znają tę grę mają perły na niskich poziomach, natomiast jest kilku gieniusiów
którzy bez straconego w rozwój czasu mają wszystko wypasione na maxa.
Przecież nikt nie wbija tym graczom kilkadziesiąt tys. pr tak sobie bez zobowiązań, po przyjacielsku!

Są i takie gildie, gdzie wpłata w perły topowych graczy jest obowiązkiem, ja sobie osobiście nie wyobrażam takiej gry, ale co kto lubi...
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Odpowiedź została już udzielona, a temat zszedł trochę na inny tor, więc zamykam.

Dla przypomnienia:
Wymiana międzyświatowa jest dozwolona, dopóki nie dochodzi do pushu. Czym jest pushowanie, też zostało wklejone.
 
Status
Zamknięty.
Do góry