Przetransferowywanie punktów rozwoju!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13279
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13279

Guest
A działania supportu możesz sam doświadczyć.
Jak napisałem by znikły oczernienia to posty znikły, natomiast twój temat z "cwaniakami" jest tak zamknięty by zawsze był na górze
Powinien zostać usunięty, a jest zamknięty i ciągle na pierwszym miejscu.
Wynika z tego jasno że jedni w supporcie bronią niemoralnych cwaniaków, inni prawdziwych oszustów, łamiących zasady gry!
 

DeletedUser16730

Guest
Twoje konta są marne, wygląda że jestem mocno umoczony w ten biznes, dzięki taki graczom gra traci na wartości.
Moja kariera w oszukiwaniu jest krótka, lecz wyciągam z tego jakieś wnioski.
Osoby które budują perły w trybie ekspresowym mają napływ ogromnej ilości pr z wymian międzyświatowych.

Masz ewidentnie wybiórczą moralność. Wartościujesz zjawiska na podstawie tego jakie przynoszą Tobie korzyści lub szkody.
 

DeletedUser13279

Guest
Gra to takie miejsce, gdzie można być złym, dobrym, przyjacielem, nieprzyjacielem...itp, itd.
Nijak ma się to do realu!
 

DeletedUser17272

Guest
Moja kariera w oszukiwaniu jest krótka......oczernianie kogoś to złe podejście.

uzywajac tej samej analogii pojde do banku i wezme pozyczke i jej nie splace...no przeciez nie robilem tego jeszcze nigdy.....moja kariera w oszukiwaniu tez dopiero krotka bedzie...wiec poprosze bank o nie oczernianie mnie bo to nie fair :D

no patologia na kolkach normalnie :)

najwidoczniej albo notronex zostal sam przez kogos oszukany i teraz szuka "sprawiedliwosci" albo nie moze przebolec faktu iz mimo jego "cwaniarskich" praktyk w wymianie pr nadal nie moze dostac sie na top swiata ;]

w obu przypadkach jest to zalosne :]

Support napisal iz pracuje nad rozwiazaniem nad taka lista "cwaniakow" no i coz, wtedy pewnie bedzie skomlal do supportu zeby go zdjac z tej listy bo sie na nim uwzieli a on tego nie robi dlugo tylko od niedawna ;)
 

DeletedUser16730

Guest
Gra to takie miejsce, gdzie można być złym, dobrym, przyjacielem, nieprzyjacielem...itp, itd.
Nijak ma się to do realu!

Gra tak, są ataki, grabieże, pomaganie w perłach, itd. Ale wymiana to już stosunki międzyludzkie, kwestia uczciwości, zaufania. Oszustwo przy wymianie to nie strategia, to zwykła kradzież wynikająca z natury jednej ze stron. Nie zaufałbym w realu komuś kto się tak potrafi upodlić żeby oszukać w jakiejś gierce.
 

DeletedUser13279

Guest
Za bardzo skupiliście się na umoralnianiu mojego nicka niż na samym procederze wymienionym w temacie.
Trzymajmy się tematu, rozwiązujmy problem transferów.
Teraz np. otwarcie konta na nowym świecie, osobę początkującą ustawia na przegranej pozycji w chwili startu.
 

DeletedUser16730

Guest
Za bardzo skupiliście się na umoralnianiu mojego nicka niż na samym procederze wymienionym w temacie.
Wręcz przeciwnie, na niczym się nie skupiam, odpowiadam na to co sam piszesz. A piszesz to:
Moja kariera w oszukiwaniu jest krótka

Co do tego natomiast:
Trzymajmy się tematu, rozwiązujmy problem transferów.
Nie ma czego rozwiązywać bo nie ma problemu. Transfery są dozwolone czy się to Tobie podoba czy nie.
 

DeletedUser17272

Guest
dokladnie, transfery dozwolone :)

prawdziwym problemem sa takie "cwaniaki" co na pyrki probuja naciagnac innych graczy,

mysle ze reszta uczciwych graczy ( ku scislosci: sa to gracze ktorzy nie "cwaniakuja" z pyrkami ;] ) bedzie sie bardzo cieszyla jezeli support znajdzie bata na Ciebie i Tobie podobnych "cwaniakow" niz czytala Twoje wypociny i zawracanie kota ogonem tutaj ;) obojetnie czy dlugo czy krotko to sie robi :D
 

DeletedUser13279

Guest
Support przez kilka lat gry nauczył mnie tego że takie wymiany są nielegalne.
Masę osób przez kilka lat zostało zbanowanych.
Jako stary gracz mam we krwi , że to jest nielegalne.
Co innego pomyślą nowi gracze , znaleźli żyłę złota na pr.
W/g mnie cwaniakami są Ci, którzy z mocnych kont przerzucają towary i pr na swoje konta na innych światach, tam szybko stawiają perły,
rosną w siłę, wyprawy pozwalają na zdobycie rzeczy dających pr.
Szybko zdobywane pr przenoszą z powrotem na wypasione konto.
To sprawia, że tworząc więcej światów pozwalamy tym " cwaniakom" na mega szybki rozwój.
Po jakimś czasie okaże się że na wszystich serwerach top 1 będzie "kurczak.
 

DeletedUser11629

Guest
Jako stary gracz mam we krwi , że to jest nielegalne.
Może daj se tę krew przetoczyć, wraz z nowym regulaminem.

W/g mnie cwaniakami są Ci, którzy z mocnych kont przerzucają towary i pr na swoje konta na innych światach, tam szybko stawiają perły,
Ale ty nie jesteś cwaniak, ty jesteś ordynarny złodziej pyrków, które ktoś inny wypracował. Idź do Maca i hamburgera świśnij, argumentujący to tym, że już za dużo się dorobili, starczy im, teraz tobie się należy, bo kradzież masz we krwi. I spróbuj potem policji wytłumaczyć, że cię oczerniają...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
Oszustwo przy wymianie to nie strategia, to zwykła kradzież wynikająca z natury jednej ze stron. Nie zaufałbym w realu komuś kto się tak potrafi upodlić żeby oszukać w jakiejś gierce.
O, to jest piękne motto, ja bym to złodziejowi aka autorowi tematu na czole wytatuowała, żeby zapamiętał.

Wymiana PR między światami nie denerwuje ludzi - denerwuje ich to, że trafiają na takiego notronexa albo kacpiego. Nad rozwiniętym kontem trzeba popracować, nie robi się samo, więc te PR z innych, rozwiniętych światów wynikają z pracy. I jak ktoś kradnie owoce mojej pracy, a ja go nazwę złodziejem - to to jest oczernianie? Nie, to jest tylko i wyłącznie dawanie świadectwa prawdzie...
 

DeletedUser17272

Guest
W/g mnie cwaniakami są Ci, którzy z mocnych kont przerzucają towary i pr na swoje konta na innych światach, tam szybko stawiają perły,
rosną w siłę, wyprawy pozwalają na zdobycie rzeczy dających pr.

czyli nie dorobiles sie na swoim "cwaniactwie" na tyle zeby przeskoczyc graczy majacych inna taktyke gry i teraz boli bo nie mozesz naciac az tylu ludzi by sie wywindowac ponad nich, na czacie swiata reklamuja Ciebie jako takiego "cwaniaka" wiec studnia wyschla a wiec probujesz wmocic tutaj ludziom ze biale to czarne a czarne to biale ;)

logika patologii - i jak widac po wpisach ludzi tu czytajacych Twoje wypociny, bledna ;) i to nie tylko moja ocena ;)

boisz sie i tyle ze ci niedlugo konto skasuja i jako "jedyny sprawiedliwy" podjales walke z "cwaniakami" i nikt Tobie nie wmowi ze biale to biale a czarne to czarne ;)

z posta na post pogrążasz sie swoimi wypowiedziami coraz bardziej...
 

DeletedUser13279

Guest
Niby za co mają mi skasować konto? Zmień półkule bo coś swiksowałeś na jedną stronę!
 

DeletedUser7795

Guest
@Kozietul najwyraźniej @notronex to jakiś prymitywna kreatura. Bez odrobiny sumienia. Gdyby miał go choć trochę to by nie oszukiwał innych graczy przy wymianie PR.
 

DeletedUser13279

Guest
To można transferować pr?
Krótka odpowiedź tak/nie.
 

DeletedUser13279

Guest
W grze tak naprawdę nie ma żadnej wymiany między światowej.
Znaleziono obejście tego paragrafu polegające na "dam tu, odbiorę tam".
To już można podpiąć pod wymianę między światową.
Co o tym myśli support, bo nic tu nie odpisuję!
 

DeletedUser13279

Guest
push z wykorzystaniem wymiany międzyświatowej pozostaje nadal procederem zakazanym

takie coś tam wyczytałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry