[Inne] Propozycja zmian na GPC

Podoba Ci się pomysł?


  • W sumie głosujących
    41

EDEK1

Szlachcic zagrodowy
A ja mam propozycje by dla kazdej gildii były takie same ilości postawienia obozów! a nie jedni zaraz mają 2 lub 3 a inni zero!:(
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
Hm, stawiam 10 że w wszelkich helperach tego samego dnia dodaliby funkcje zczytywania gildii na gpc
Gdyby przedstawiony tutaj pomysł został wprowadzony w grze, a Twórcy FoE Helpera ustawiliby zczytywanie nazw Gildii to automatycznie FH stałby się oprogramowaniem niedozwolonym w grze ;)

Co do samego pomysłu... chapeau bas, oczywiście jak było to poruszane - Gracze i tak się dogadają, niemniej będzie to znacznie utrudnione nawet w przypadku korzystania z komunikatorów głosowych.
 

i.am

Baron
A ja mam propozycje by dla kazdej gildii były takie same ilości postawienia obozów! a nie jedni zaraz mają 2 lub 3 a inni zero!:(
Oj tak, to też ma znaczenie, raz trafiła mi się sytuacja na świecie pobocznym gdzie wokół sztabu miałem aż 2 linie samych zer. Nikt inny tak nie miał
 

i.am

Baron
Gdyby przedstawiony tutaj pomysł został wprowadzony w grze, a Twórcy FoE Helpera ustawiliby zczytywanie nazw Gildii to automatycznie FH stałby się oprogramowaniem niedozwolonym w grze ;)
I co z tego? Oprócz FH jest jeszcze kilka innych programów których nawet nie wylapiecie bez na prawdę dużej ilości zgłoszeń i to na odpowiednią osobę, z FH było tak samo jak jeszcze był całkowicie nielegalny, niektórzy dostali ostrzeżenie, inni nie.

Swoją drogą zajęłaś w tym momencie ciekawe stanowisko że FH jest legalnym oprogramowaniem :p
 

i.am

Baron
I może przy okazji, czy for helper od rechnera stanie się kiedyś oficjalnie legalny ???
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
Swoją drogą zajęłaś w tym momencie ciekawe stanowisko że FH jest legalnym oprogramowaniem :p
Takie słowa z mojej strony nie padły ;) nie ma czegoś takie jak "legalne" oprogramowanie, jeżeli pochodzi od dowolnego innego wydawcy niż Firma InnoGames. Zarówno firma jak i Obsługa gry nie zalecają używania programów osób/firm trzecich, ponieważ w przypadku jakichkolwiek machlojek (np kradzieży danych, wgrania na urządzenie złośliwego oprogramowania, itd, itp.) nie odpowiadamy za zniszczenia dokonane przez takowe oprogramowanie.
 

i.am

Baron
Napisałaś że for helper stałby się oprogramowaniem NIEdozwolonym :p więc jak byś go teraz nazwała ? ;)

A co do reszty, raczej nie miałaś na myśli że w takim przypadku FH stałby się oprogramowaniem które może kraść dane, wgrywać złośliwe oprogramowanie. Więc, wszyscy wiemy że chodzi tu jedynie o kwestę banów od helpera, czy support uważa FH za oprogramowanie banowalne czy nie.

Swoją drogą moglibyście rozróżnić standardowe formułki na odnośnie niebezpiecznych oprogramowań (mogących właśnie kraść dane itp.) a nie dozwolonych za które można dostać blokadę konta ;)
 

Gozur

Wójt
apisałaś że for helper stałby się oprogramowaniem NIEdozwolonym :p więc jak byś go teraz nazwała ? ;)
Daj spokój - oczekujesz logiki od zespołu FoE?
Przeczytaj sobie co mam w stopce - to jest wypowiedź, która jasno określa jak działa ich logika.
 
Do góry