POZIOMY PEREŁ - AWARIA ? co sie dzieje ze znikło kilkadziesiąt poziomów graczom ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7112
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

herde

Baron
Pomijając wątpliwość czy karanie za wykorzystanie pomyłki Inno jest słuszne, to czy te karanie właśnie tak miało nieadekwatnie do "winy" wyglądać? Likwidowanie kilkudziesięciu leveli w innych perłach? Bo piszecie, że skrypt objął większą liczbę graczy niż powinien, ale nic o tym czy samo to czułe objęcie takie właśnie w zamierzeniu miało być. Kilkadziesiąt leveli w Arce to są setki tysięcy PR, nie sądzę, że w tej Wyroczni choćbym się zesrał byłbym w stanie tyle natrzepać.
 

DeletedUser19103

Guest
A ja nadal nie wiem do kogo mam uderzyc z ponizszym pytaniem:

zdobylem plany WD i postawilem w miescie by w gildii mogli sobie zdobyc planiki, jakis 4-6 lvl zrobilem, wczoraj wyruzcilem WD i wstawilem swiete obserwo bo mi ta perla nie potrzebna a planiki Ci co chcieli to zdobyli u mnie, Czy wedlug supportu jestem jednym z tych zlodziei i moja zbrodnia warta jest 24 lvl Castel???!!!

A co miałeś z tego że usunąłeś tę perłę? jak to jest że zawsze ktoś znajdzie dziurę w całym :D
 

DeletedUser7795

Guest
Krótko mówiąc ci gracze są teraz w czarnej d*pie. Nie wiadomo czy w ogóle przywrócą im poprzedni stan poziomów pereł...
 

DeletedUser19107

Guest
Pytanie jest o czas... ile to potrwa, naprawa tego?
Ja już kilka tygodni temu zgłosiłam inny poważny błąd w grze - możliwość zakładania na mapie Wszystkie Epoki oblegów za stałą kwotę 120 diamentów (w sytuacji, gdy skończą się medale w skarbcu i u gracza) - niezależnie od liczby posiadanych sektorów. Czyli na przykład zamiast 3 mln medali za obleg .... pyk diaksy i sprawa załatwiona.
I do dzisiaj nic z tym nie zrobili, a błąd jest przez graczy wykorzystywany dalej, bezkarnie.
Z tym nie spieszą się bo zarabiają na wiadomo kim :)
 

DeletedUser11629

Guest
A wiesz, że nie przywrócą?? Może poczekajmy jak błąd zostanie naprawiony.....
A wiesz, że przywrócą?! Sami mówią, że to nie takie proste...
Ale nic, ważne, że Natalia uspokaja, a Shi przeprosił, wszystko jest w porządku przecież...
 

DeletedUser7795

Guest
@al1984 już to widzę jak przywracają te poziomy.....
Najlepiej przeprosić i mówić, że się postaracie to naprawić... O co wy macie pretensje? Toż to tylko kilkadziesiąt poziomów i ogromna ilość PR... Klika miesięcy i z powrotem będziecie mieć te same poziomy... jak je zbudujecie od nowa.

Człowiek odpowiedzialny za to powinien polecieć na zbity pysk bez możliwości powrotu.
 

DeletedUser12062

Guest
@al1984 już to widzę jak przywracają te poziomy.....
.
Powtórzę: ale jesteś już pewien, że nie przywrócą?
A wiesz, że przywrócą?! Sami mówią, że to nie takie proste...
Ale nic, ważne, że Natalia uspokaja, a Shi przeprosił, wszystko jest w porządku przecież...
To samo pytanie. I nie, nie jest w porządku. Najgorsza wtopa od początku Gry. To abslolutnie nie powinno mieć nigdy miejsca.... Ale siedzicie snujecie domysły, równie błędne teorie, zamiast poczekać na rezultat naprawy błędu. I wtedy, jak już będzie wiadomo na czym stoimy, ewentualne roszczenia.
 

DeletedUser11629

Guest
Teraz to strach cokolwiek w grze zrobić, bo za miesiąc znowu Ci napiszą, że wykorzystywałeś błąd w grze i dorobiłeś się na tym tak, że ze 3 perły zaiwanią... Po prostu cudownie.
 

DeletedUser11629

Guest
Powtórzę: ale jesteś już pewien, że nie przywrócą?
To samo pytanie. I nie, nie jest w porządku. Najgorsza wtopa od początku Gry. To abslolutnie nie powinno mieć nigdy miejsca.... Ale siedzicie snujecie domysły, równie błędne teorie, zamiast poczekać na rezultat naprawy błędu. I wtedy, jak już będzie wiadomo na czym stoimy, ewentualne roszczenia.

A kiedy to będzie? Na świętego Dygdy? To może być równie dobrze za miesiąc, jak za rok, jak i wcale... Inno nie spieszy się z naprawianiem własnych błędów, tylko przerzuca odpowiedzialność na graczy.

I nie ośmieszaj się z tymi roszczeniami, jeszcze nigdy nikomu nikt z Inno nie zrekompensował niczego, więc roszczenia to możemy sobie tylko w kieszeń wsadzić. Tak - my już wiemy...

Sorry za ton - ale nie broń czegoś, co nie da się obronić po prostu. Błąd projektanta, za który zapłacili wszyscy gracze i który "nie tak prosto naprawić"? Kpina, żenada i dno intelektualne. Naprawdę, tylko Żylety jeszcze tu z dobrą radą brakuje, ale on pewnie tupie nóżkami, bo kolejny event historyczny za pasem i nie przejmuje się takimi głupotami, pfff.
 

DeletedUser16853

Guest
To tylko ja widzę czy to prawda że osoby które straciły poziomy pereł nie straciły punktów rankingowych?
 

DeletedUser12062

Guest
A kiedy to będzie? Na świętego Dygdy? To może być równie dobrze za miesiąc, jak za rok, jak i wcale... Inno nie spieszy się z naprawianiem własnych błędów, tylko przerzuca odpowiedzialność na graczy.

I nie ośmieszaj się z tymi roszczeniami, jeszcze nigdy nikomu nikt z Inno nie zrekompensował niczego, więc roszczenia to możemy sobie tylko w kieszeń wsadzić. Tak - my już wiemy...
Dobra Ty gdybasz ja też w takim razie. Np. Błąd naprawiają jutro wszystko wraca do normy, Gracze dostają nie wiem po 1500 diamentów i kilkadziesiąt paczek PR. Tak ciężko jest po prostu poczekać na naprawę, zobaczyć co z tego wyniknie.... Może będzie jak Ty piszesz, może jak ja.... Tylko to jest takie idiotyczne gdybanie....
 

DeletedUser17220

Guest
He, he. Tym razem chyba myślą i kalkulują konsekwencje swoich decyzji. Bo gdyby bezkrytycznie przywrócili backup to mogłaby wyniknąć jeszcze większa chryja. Załóżmy, że 1h temu jakiś szary Kazio założył sobie konto i na dzień dobry kupił największy pakiet diaxów za ponad 300 realnych PLNów. I jutro rano próbuje się zalogować na swoje nowe, wypasione konto. A tu zonk - Inno przywróciło backup i konta naszego Kazia nie ma. W tym momencie Kazio składa doniesienie do prokuratury o wyłudzeniu i robi się sprawa karna. A takich Kaziów, Hansów, Johnów może być dużo.
 

DeletedUser19103

Guest
Inno nie spieszy się z naprawianiem własnych błędów, tylko przerzuca odpowiedzialność na graczy.

To jest najgorsze, programiści popełnili błąd z perłą WD a oberwało się jak zwykle graczom :/ i w dodatku skrypt objął zdecydowanie większą liczbę Graczy niż powinien.
 

DeletedUser17530

Guest
Fakt lepiej żeby Shi nie przeprosił za złe odpowiedzi, Shelian nie wyjaśnił na czym polega problem i nie napisał, że prace nad naprawą trwają, a Natalia nie wyjaśniała i nie uspokajała atmosfery.... Faktycznie "głupie" wpisy.....

Jakoś nigdzie nie widać oficjalnej informacji o dzisiejszej katastrofie. Na czacie w grze dalej pełno wpisów od zdezorientowanych graczy, którzy dopiero teraz się zalogowali do gry. Większość graczy nie wchodzi na forum, więc jak mają się dowiedzieć o awarii? Gdzie to informowanie i uspokajanie? Dlaczego nie pojawi się taka nachalna informacja w okienku wiadomości w grze, jak w przypadku eventów?
 

DeletedUser19103

Guest
Zgadza sie, ranking sie nie zmienił, zmienił sie tylko poziom pereł jak dla mnie które miały zamkniete lvl w ciągu ostatnich 24 h

to akurat nie do końca się zgadza, zamykałem inne perły a krakna skończyłem w poniedziałek.. Zrzucili mi krakena z 70 lvlu do ruszt
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie musi być backupa, bo zapewne wszystkie działania na kontach są zapisane w logach, wiec kto co i kiedy miał jest do odtworzenia, ale to wymaga czasu, bo potrzebny jest skrypt który naprawi szkody.

Najgorsze w tym jest, że nie doczekaliśmy się jeszcze informacji, w grze, a przecież jest system wysyłania wiadomości.
może ktoś ruszył by 4 litery.
 

DeletedUser16659

Guest
nie chce mi się juz przez te strony przekopywać...
jest odpowiedź od supportu czy lvl i pr które były tam zainwestowane wrócą a jak tak to kiedy?
 

DeletedUser17220

Guest
A na forum angielskim jakoś dało się wstawić info w dziale Ogłoszenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry