POZIOMY PEREŁ - AWARIA ? co sie dzieje ze znikło kilkadziesiąt poziomów graczom ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7112
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15148

Guest
nie tylko
wyglada na to, że losowo różne perły spadły
 

DeletedUser16659

Guest
widocznie ciężko wprowadzić aktualizacje bez skiepszczenia czegoś :/
 

DeletedUser14459

Guest
Jak już Krakeny pospadały o 70 Lv w dół to tragedia ;p
U mnie Castel spadł o 30 Lv w dół... Miesiąc wbijania poszedł... :)
Może ktoś w końcu zareaguje?
 

DeletedUser4614

Guest
jak w temacie ... kilka pereł inaczej wyswietla sie po najechaniu na nie lub są pustę bez wkładu i zmniejszone o kilkadziesiat poziomow (u mnie Obserwatorium Atomium i Kraken) ...
 

DeletedUser15148

Guest
u mnie Kraken 51 poziomów w dół poleciał
taka aktualizacja ;p
 

DeletedUser4614

Guest
u mnie

kraken z 90 na 0

atomium z 35 na 16

obserwatorium z 35 na 16

:(
 

DeletedUser4614

Guest
jakby ktos mial zbiory , to napiszcie czy normalnie sie zebraly. bo to moze byc tylko blad wyswietlania ...
 

DeletedUser15148

Guest
Support mi odpisał, że wykorzystałam błąd w inwestowaniu w Wyrocznię Delphi. Ani nie mam tej perły, ani w nią nie wbijałam :D

cytuję: "Poziom perły został obniżony z powodu wykorzystywania błędu z inwestowanie w perłę Wyroczni Delphi. Obniżenie poziomu perły do stanu wcześniejszego jest równe uzyskanej korzyści, którą zyskał Pan/Pani."

to jakieś jaja
 

krzysw

Wicehrabia
wszystkim tak samo odpisują, ciekawe po co mi ta wyrocznia?? Nie mam i nie zamierzałem mieć!
 

DeletedUser11683

Guest
I odpowiedź z Supportu na zgłoszenie o zniknięciu 40lvl PC:
------------
Witaj ....,
dziękujemy za kontakt z Supportem!
Poziom perły został obniżony z powodu wykorzystywania błędu z inwestowanie w perłę Wyroczni Delphi. Obniżenie poziomu perły do stanu wcześniejszego jest równe uzyskanej korzyści, którą zyskał Pan/Pani.
W razie jakichkolwiek dalszych pytań/wątpliwości zapraszamy do ponownego kontaktu.
Pozdrawiam
Shihura
------------

W Wyrocznię inwestowałem 2 razy. Oba na 1->2 poziomie. Tak gwoli ścisłości :)
 

DeletedUser17530

Guest
Oni nawet nie czytają co się do nich pisze, tylko z góry zakładają, ze chodzi o Wyrocznię :D co za typy
 

DeletedUser17272

Guest
Zadnych korzysci nie uzyskalem z tej perly! Wyrocznia Delphi daje mlotki oraz zadowolenie!

jest to odpowiedz bez sensu, bez sprawdzenia faktow, ludziom na calym serwerze znikaja poziomy a nie postawili nawet tej perly!

perle ta wczesniej skasowalem sam a nie mozecie dzialac do tylu, karzac kogos za zbalansowanie perly po czasie!!!

ludzie ja w ta gre inwestuje czas i pieniadze i nie zycze sobie zeby przez WASZE bledy takie akcje sie odbywaly!

ZADAM ZWROTU MOICH 26 POZIOMOW CASTEL KTORE NIE MAJA NIC WSPOLNEGO Z WYROCZNIA DELFICKA ( KTORA DAJE MLOTKI I ZADOWOLENIE W ILOSCI NIE POWIEM JAK MIERNEJ!!! )

CHCECIE WPROWADZAC ZMIANY TO NIE W TEN SPOSOB!!!!
 

DeletedUser17530

Guest
Ten Shihura to jakiś bot, że każdemu wkleja taką samą odpowiedź? :D Kogo oni biorą do tego supportu...
 

DeletedUser11683

Guest
A Support siedzi cicho, czyta i słowa wyjaśnienie nie napisze.
 

DeletedUser16659

Guest
ale jaki był błąd w tej wyroczni? na czym tam można było skorzystać?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Sądy kapturowe.

Każdy powinien otrzymać informację kiedy i jakie korzyści otrzymał.

Kupujecie diaksy to się Wam odwdzięczyli. Brawo ONI.
Zapuścili jakiś skrypt i poszło po całości.

A kto nagrzeszył, to wie o tym, że kara być musi. :)
 

DeletedUser16730

Guest
Zrobili buga, a teraz strzelają na oślep. Nikt mi nie wmówi, że wszystkie te perły sprawdzili z osobna. Była przerwa techniczna i wszystko poszło w dół w związku z jakimś wydarzeniem u gracza bez sprawdzenia konkretnych przypadków. Teraz wklejają wszystkim formułkę.
Złodzieje i oszuści! Czas chyba się pożegnać z tą grą.
 

DeletedUser17530

Guest
Na naszych "ekspertów" z supportu nie ma co liczyć. Angielski zespół prezentuje się lepiej, to odpowiedź do jednego z graczy w Anglii:

"Wiemy o tym problemie i został on przesłany do naszego zespołu programistów. W międzyczasie przepraszamy za niedogodności i zapewniamy, że jest to tylko kwestia wyświetlania i nie ma to żadnego wpływu na konto.

Mam nadzieję, że to pomoże, ale nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz dalsze obawy" (tekst z google translator :D )
 
Status
Zamknięty.
Do góry