POZIOMY PEREŁ - AWARIA ? co sie dzieje ze znikło kilkadziesiąt poziomów graczom ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7112
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14806

Guest
W zasadzie uruchomienie takiego skryptu to własnie był atak hakerski i nie oszukujmy sie;P
 

DeletedUser11683

Guest
A ty czytałeś w ogóle odpowiedzi w tym temacie? Wszystko zostanie przywrócone tak jak było. Pozostaje teraz jedno pytanie - kiedy?

Co to znaczy "zostanie przywrócone tak jak było"?
Nic nie jest tak jak było - dostaję mniej pr z pereł, mam większe straty w walkach (bo mniejszy bonus do ataku/obrony), mam mniejsze zadowolenie.
To też zostanie przywrócone twoim zdaniem?
Im dłużej trwa naprawianie tym gracze mają większe straty.
Zapuszczenie spier.... skryptu trwało sekundę, straty będą ponosili gracze przez wiele godzin/dni/tygodni.

Do tego co zrobić z perłami, które mają usunięte lvl? Co będzie z prkami, które ktoś w nie teraz wrzuci?
 

DeletedUser19101

Guest
Nikt nie napisał ze znikło i nie będzie.

Może sytuacja jest napięta, ale troszkę zdrowego rozsądku.

Zdrowy rozsądek nakazywałby jak na innych forach (wersje językowe) zrobić ogłoszenie, że to jest błąd gry i że go naprawiacie w dziale OGŁOSZENIA widoczny dla każdego kto wchodzi na forum, a nie w jakiś pobocznym temacie w pytaniach. Bo właśnie przez takie podejście support polski jest tak nisko oceniany przez wyżej się wypowiadających.
 

DeletedUser15674

Guest
jest sens w dniu dziesiejszym cokolwiek robic w gze ? wyprawy / dalsze budowanie perel ? czy wszystko zostanie cofniete
 

DeletedUser14806

Guest
Ale co tu dyskutować o zwracaniu czegoś co juz nie istnieje. Ktoś im zrobił ladny numer i myślę że nie bylo to niechcący ;P
 

DeletedUser14806

Guest
Jeśli ktoś ma zapisane dane karty kredytowej w opcji kupna diamentów to radzę szybko je skasować bo zaraz może sie okazać ze skrypt skasował nie tylko wasze perły ale i kasę na koncie.
 

DeletedUser19103

Guest
Myślę że nasz support nie ma za bardzo wpływu na to co z góry przychodzi. Oni mieli uruchomić skrypt i to zrobili.
Liczymy jednak ze będzie nam to wynagrodzone w postaci jakiegoś ciekawego budynku ;)
 

DeletedUser15836

Guest
@Shelian po raz kolejny pokazujecie, że beta nic nie znaczy. Wyrocznia była testowana na becie, wtedy wszystko można było "naprawić", wyrównać, dopisz sobie jeszcze jakie słowa chcesz :) Wyszło jak zawsze - testy na live :)
Poprawka: Wyrocznia na becie była 1-2 dni zanim u nas?
tez bym chciał wiedziec na czym polegal ten synny przekręt Stulecia!:)No jak dostałem bana to poproszę chociaż o małą informacje za co!
Bana dostałeś za to?


W ogóle zły przelicznik był na wszystkich poziomach?
 

DeletedUser17530

Guest
Co to znaczy "zostanie przywrócone tak jak było"?

To znaczy odpowiedź do rotszilda, czytaj ze zrozumieniem. Jeśli miałeś krakena na 50 poziomie, a teraz masz na 1, to znaczy, ze będziesz go miał znowu na tym 50 poziomie. A co do innych strat w walkach itd - moja odpowiedź tego nie dotyczyła :)
 

DeletedUser14806

Guest
A skąd ty to możesz wiedzieć czy ci zwrócą? Będziesz pozniej świecił oczami jak okaże sie że tych danych juz nie ma i nie zwroca nam nic?
 

DeletedUser17530

Guest
A skąd ty to możesz wiedzieć czy ci zwrócą? Będziesz pozniej świecił oczami jak okaże sie że tych danych juz nie ma i nie zwroca nam nic?

To zakładamy się o 1000pr, że poziomy pereł będą takie jak wcześniej? Chodzi oczywiście o wszystkie oprócz Wyroczni.
 

DeletedUser11683

Guest
To znaczy odpowiedź do rotszilda, czytaj ze zrozumieniem. Jeśli miałeś krakena na 50 poziomie, a teraz masz na 1, to znaczy, ze będziesz go miał znowu na tym 50 poziomie. A co do innych strat w walkach itd - moja odpowiedź tego nie dotyczyła :)
No dobrze. Miałeś na 50 poziomie. Teraz masz na 1.
Ludzie z wymian wrzucają cały czas prki i zanim Inno naprawi problem będzie znów poziom 50 (optymistycznie zapatrując się na umiejętności napraw błędów przez Inno).
Po "naprawie" bedziesz miał Krakena na 50lvl czy na 100?
 

DeletedUser12062

Guest
Pomijając niezbyt udane odpowiedzi Suportu, za które Shi już przeprosił. Przecież sprawa jest jasna, opisał ją Shelian. Może poczekajmy na to jak zostanie rozwiązana. Bo więcej tu domysłów i dziwnych teorii niż prawdy. Jedni, że zwrócą inni, że nic nie zwrócą. Pożyjemy zobaczymy. Ale wypisywanie bredni o tym co będzie nie zmieni nic.... Poza ogólną złością, która być może nie znajdzie swojego uzasadnienia.
 

DeletedUser14806

Guest
Po co ja mam się z tobą zakładać jak widziałem juz tu nie takie przekręty za które Inno Games nawet nie przeprosiło a tych niedość ze poziomy straciłeś to jeszcze ostatnie 1000pr chcesz na zakład oddac...zostaw sobie stary na odbudowe pereł heheh
 

DeletedUser14806

Guest
Al z całym szacunkiem do ciebie ale pewnych strat które poniesiemy przez tą sytuacje nie da się juz zwrócić i to jest pewne. Jak dla mnie to jest K.O na Polskim serwerze.
 

DeletedUser14806

Guest
Mój sceptycyzm wynika z tego że gram w to ponad 4 lata i jeszcze nie widziałem żeby coś po spartoleniu przez nich zostało naprawione tak jak byśmy tego chcieli. To jest wynik obserwacji a nie puste gadanie , straty będą ogromne, te w ludziach i zaufaniu to nawet nie piszę bo tego się nawet nie da oszacować.
 

DeletedUser11629

Guest
"Mądre" głowy z naszego supportu powinny dostać nowe zadanie poza pierdzeniem w stołek - ręcznie, na abakusie, poprzeliczać każdemu urwane zwroty z obniżonych Arek od momentu zaistnienia "awarii". Może wtedy odechciałoby im się głupoty tu wypisywać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry