POZIOMY PEREŁ - AWARIA ? co sie dzieje ze znikło kilkadziesiąt poziomów graczom ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7112
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16965

Guest
O co chodzi z tym wszystkim jak niby wyrocznia wpływala na perły?
 

DeletedUser17530

Guest
Taka sytuacja z E:

Edit. Nie wiem czy dokładnie widać co gość napisał na czacie, także wklejam: "ale u mnie szeroko poszli... tylko drogi zostawili...:("

pusto.jpg
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
"Mądre" głowy z naszego supportu powinny dostać nowe zadanie poza pierdzeniem w stołek - ręcznie, na abakusie, poprzeliczać każdemu urwane zwroty z obniżonych Arek od momentu zaistnienia "awarii". Może wtedy odechciałoby im się głupoty tu wypisywać...
Prędzej autorzy skryptu ;)
 

DeletedUser16989

Guest
Pytanie jest o czas... ile to potrwa, naprawa tego?
Ja już kilka tygodni temu zgłosiłam inny poważny błąd w grze - możliwość zakładania na mapie Wszystkie Epoki oblegów za stałą kwotę 120 diamentów (w sytuacji, gdy skończą się medale w skarbcu i u gracza) - niezależnie od liczby posiadanych sektorów. Czyli na przykład zamiast 3 mln medali za obleg .... pyk diaksy i sprawa załatwiona.
I do dzisiaj nic z tym nie zrobili, a błąd jest przez graczy wykorzystywany dalej, bezkarnie.
 

DeletedUser12062

Guest
"Mądre" głowy z naszego supportu powinny dostać nowe zadanie poza pierdzeniem w stołek - ręcznie, na abakusie, poprzeliczać każdemu urwane zwroty z obniżonych Arek od momentu zaistnienia "awarii". Może wtedy odechciałoby im się głupoty tu wypisywać...
Fakt lepiej żeby Shi nie przeprosił za złe odpowiedzi, Shelian nie wyjaśnił na czym polega problem i nie napisał, że prace nad naprawą trwają, a Natalia nie wyjaśniała i nie uspokajała atmosfery.... Faktycznie "głupie" wpisy.....

Pytanie jest o czas... ile to potrwa, naprawa tego?
.

Pytanie bez odpowiedzi (nie uzyskasz żadnej konkretnej).
 

DeletedUser8779

Guest
Tak się zastanawiam na czym polegała ta luka w wyroczni? No chyba że :):
poziom 0: zwroty 5 + 5 -> na poziom trzeba 20pr. Trzeba by mieć 110% z arki by zyskać 1 pr!!!
Rozumiem, że byli gracze którzy namiętnie kasowali tą perłę by ten 1pr zyskać ;). Ale to chyba była idealna sytuacja
dla inno - tyle diamentów musieli wydać na plany ... to nie mógł być przypadek :). Więc taką luką się zainteresowano :) ...
A permanentny push pomiędzy światami - nawet teraz wystarczy zerknąć na dowolny ze światów i czat by się … :).
Ale to nie jest problem, to jest legalne ... no i można też ogłosić sukces - wszystkie światy pełne aktywnych graczy.
Co prawda logują się tylko na 1min by wrzucić ciężko zarobione pr :) - ale to drobny, nieistotny szczegół.
 

DeletedUser17272

Guest
A ja nadal nie wiem do kogo mam uderzyc z ponizszym pytaniem:

zdobylem plany WD i postawilem w miescie by w gildii mogli sobie zdobyc planiki, jakis 4-6 lvl zrobilem, wczoraj wyruzcilem WD i wstawilem swiete obserwo bo mi ta perla nie potrzebna a planiki Ci co chcieli to zdobyli u mnie, Czy wedlug supportu jestem jednym z tych zlodziei i moja zbrodnia warta jest 24 lvl Castel???!!!
 

DeletedUser7795

Guest
Czy w ogóle ktoś pracuje nad naprawą tego błędu?
Jakie rekompensaty przewidujecie? Muszą jakieś być bo błąd jest zbyt poważny by nie było żadnej rekompensaty.
 

DeletedUser16730

Guest
Pytanie jest o czas..

Ważniejsze na tę chwilę jest co będzie z PR wrzucanymi w obniżone perły. Bo najpierw chowali głowę w piasek jak zrobili bydło, a teraz chowają jak ludzie nie wiedzą co robić w międzyczasie.
Później się okaże, że ci co wrzucali w obniżone perły coś wykorzystali i zrobią następny skrypt żeby ich ukarać.
 

DeletedUser19101

Guest
Najlepiej to nic nie robić :) bo wszystko co teraz zmienia się w grze jeszcze bardziej im utrudnia odwrócenie efektów. Podejrzewam, że nie mają nowego backupu, bo już dawno zostałby wgrany i gra działałaby normalnie.
 

DeletedUser7795

Guest
Coś wam powiem, tak prywatnie:
wczoraj koleżanka na stacji skasowała klienta na terminalu do kart płatniczych 1.000 zł zamiast 100 zł za benzynę. Wbiła jedno zero za dużo. Zorientowała się dopiero przy wieczornym rozliczeniu. Wychodził jej za duży plus. Musiała oddawać klientowi 900 zł z własnych pieniędzy.

Takie akcje z poziomami pereł nie powinny nigdy się zdarzyć. Gracze powinni napisać pozew zbiorowy z żądaniem odszkodowania od Inno. Musicie ponosić konsekwencje waszych nieprzemyślanych działań! Jak coś wgrywacie do gry to się sprawdza dziesięć razy czy nie ma to żadnego błędu!
 

DeletedUser19105

Guest
ja na wszelki wypadek odłączyłem arki na 2 światach, tam gdzi emi zlikwodowali poziomy, mialem różne i w róźnym czasie wbijane, skasowali równoo do 25 mimo że wyświoetla mi sie że mam 27, a bonus jest jak za 28 :)
 

Von Grun

Wicehrabia
Pytanie, czy jest w ogóle sens coś robić teraz w grze, czy postępy zostana cofnięte do czasu sprzed błędu?
 

DeletedUser17220

Guest
Jak się nad tym zastanowić, to gracze nie wykorzystywali żadnego błędu gry, bo takiego błędu nie było. Był za to błąd projektanta, który źle przeliczył stosunek zwrotu do wymaganego wkładu. A programiści te błędne założenia bezkrytycznie wklepali do kodu.
Ot i wszystko.
I Inno odpowiedzialnością za niekompetencję swojego pracownika przerzuciło na graczy.
 

DeletedUser17530

Guest
Tak to jest, jak się zatrudnia na umowę zlecenie, a nie umowę o prace :D Albo jak się stażystów weźmie i nie płaci
 

DeletedUser13279

Guest
Skrypt pewnie był bezbłędny, tylko ilość graczy oszukujących jest duża i nie wiedzą co z tym robić!
Jeśli będą pobłażliwi dla oszustów to gra traci charakter!
 

DeletedUser19105

Guest
A ja nadal nie wiem do kogo mam uderzyc z ponizszym pytaniem:

zdobylem plany WD i postawilem w miescie by w gildii mogli sobie zdobyc planiki, jakis 4-6 lvl zrobilem, wczoraj wyruzcilem WD i wstawilem swiete obserwo bo mi ta perla nie potrzebna a planiki Ci co chcieli to zdobyli u mnie, Czy wedlug supportu jestem jednym z tych zlodziei i moja zbrodnia warta jest 24 lvl Castel???!!!

Luke Stark,
no to mamy winnego :)
 

DeletedUser16989

Guest
a testerów to tam nie ma???? od razu na bete.. 2 dni, ui do gry???? to teraz mają
 

DeletedUser11629

Guest
Fakt lepiej żeby Shi nie przeprosił za złe odpowiedzi, Shelian nie wyjaśnił na czym polega problem i nie napisał, że prace nad naprawą trwają, a Natalia nie wyjaśniała i nie uspokajała atmosfery.... Faktycznie "głupie" wpisy.....

.

A ona uspokaja? Nie zauważyłam... A Shi rzeczywiście, przeprosił, że ho ho... bot.
 

DeletedUser16730

Guest
Jakie rekompensaty przewidujecie?

Przecież napisali, ze im przykro. Nie wystarczy?
Ci co jakieś grosze ustukali z Wyroczni muszą ponieść karę. Oni nie mogą napisać, że im przykro. Orwellowska rzeczywistość, jedne świnki są bardziej od drugich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry