Pochwal się nagrodami z Koła.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia

Ile wygrałeś diamentów w tym evencie?


  • W sumie głosujących
    75

DeletedUser9586

Guest
Ja na kole kręciłem jakieś 15 razy. Z lepszych nagród trafiły mi się dwór, studnia życzeń, 2x 200 diamentów. Poza tym jednostki: 1 Claymore, 3 ciężkie konie, 1 cesarski, 1 dalekosiężny. Poza tym paczki monet, rozwoju jak i roślina doniczkowa. No i niepotrzebne 2 portrety( 1 żeński). Chciałbym wylosować jeszcze kilka ciekawych rzeczy. Głównie interesują mnie łotry(kryjówka lub niezależne). Poza tym dobrze by było wylosować jakieś budynki eventowe. Ucieszyłyby mnie też ruiny wieży, bo bym wykonał zadanie. Co do polowania na nagrody to nie mam szans. Nie mam cierpliwych sąsiadów. Odświeżenie następuje zwykle co 5, 6 kręceń. Czasami częściej.
Event dla mnie skończony. Z ciekawszych nagród wylosowałem jeszcze ciastkarnię, browara, bar plażowy, łotra(jednego), palmę, 200 diamentów(w sumie 600) i 2 królowe. A mój ostatni złoty kupon dał mi.........5000 monet(mała paczka) :(
 

DeletedUser8110

Guest
Troszkę 'pozamiatałam', bo koledzy coś za bardzo się rozgadali nie na temat - jak chcecie sobie prywatnie porozmawiać to na PW :)

Ja w sumie całkiem zadowolona jestem bo udało mi się jeszcze 2 kryjówki łotrów wylosować i chyba wszystkie budynki letnie ^^
Jeszcze nie wiem gdzie je postawie co prawda... Ale ładnie wyglądają w schowku ;)
 

DeletedUser9456

Guest
A ja akurat mam Bar Plażowy z eventu i jestem zadowolony prawdę mówiąc. Co prawda mało zaopatrzenia daje, ale już go pozostawię... Wątpliwości mam do chatek z eventu. ;/
 

DeletedUser10457

Guest
Mi się podobał event, z takich ważniejszych nagród to udało mi się wylosować Cmentarz, Drukarnię, Wiatrak, Bar plażowy, Słomianą chatkę, Statuę feniksa, Królową, Drzewo miłości i 650 diamentów. A reszta to kilka jednostek, jakiś plan, niepotrzebne portrety,dekoracje a także monety i młotki. Na EN skończyłem event, ale na Dinegu jest jeszcze szansa na diamenty ;)
 

DeletedUser6851

Guest
Nie pamiętam wszystkiego, ale na pewno udało mi się wylosować:
2x duża paczka diamentów
3x słomiana chatka
1x 2 kupony
2x delikatesy
1x park miejski
1x zeppelin
1x elektrownia
Były jeszcze jakieś portrety, zaopatrzenie i kasa plus kilka jednostek wojskowych. Podsumowując, to całkiem nieźle, nie narzekam. ;-)
 

DeletedUser2776

Guest
Na chwile obecna 4730 diamentow z czterech swiatow (smieszna koncowka, bo raz wydalem 120 diamentow zeby dostac 200) i raczej wiecej nie bedzie. Mam co prawda jeszcze 4 bilety na E-N, ale nie spodziewam sie kokosow.
Poza tym kilka studni, jakies chatki, wedrowny cyrk (szkoda ze tylko jeden), kilka cmentarzy.
Ogolnie nagrody z eventu oceniam srednio, calosc ratowala mozliwosc uzyskania diamentow, budynkow diamentowych i budynkow z poprzednich eventow.
 

DeletedUser6174

Guest
Mi się event udał:
3 cmentarze
3 studnie życzeń
1 królowa
3150 diamentów
i kupa niezależnego wojska
 

DeletedUser2776

Guest
Na chwile obecna 4730 diamentow z czterech swiatow (smieszna koncowka, bo raz wydalem 120 diamentow zeby dostac 200) i raczej wiecej nie bedzie. Mam co prawda jeszcze 4 bilety na E-N, ale nie spodziewam sie kokosow.
Poza tym kilka studni, jakies chatki, wedrowny cyrk (szkoda ze tylko jeden), kilka cmentarzy.
Ogolnie nagrody z eventu oceniam srednio, calosc ratowala mozliwosc uzyskania diamentow, budynkow diamentowych i budynkow z poprzednich eventow.

Rewelacji sie nie spodziewalem, a tu z 4 ostatnich biletow wpadly dwie ciastkarnie, cyrk i perfumeria :D
 
Do góry