Pochwal się nagrodami z Koła.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia

Ile wygrałeś diamentów w tym evencie?


  • W sumie głosujących
    75

DeletedUser

Guest
Nie lepiej, wszyscy sa zmotywowani więc nie mogę atakować :D
 

DeletedUser8996

Guest
To jak już nie będą zmotywowani to splądruj 5 sąsiadów, jakieś tam domki, najlepiej, :)
 

DeletedUser3306

Guest
Alya jakoś dziwnie to wszystko wyjaśniasz, to chyba nie musisz każdego sasiada motywować bo pewnie z 10-20% z nich oddaje klika. Skoro dziś są wyklikani to zrób to jutro, szybciej to zrobisz niż jak piszesz odblokujesz technologie militarną. Zadania są tak proste że skończyłem je z 3 dni temu, gdy nie błąd na forum że trzeba było 4 godzinne produkcje zbierać (w rzeczywistości 24h) to bym to zrobił w 2/3 dni (miałem całą mape europy już podbitą).
 

DeletedUser

Guest
Swoje podstawowe konto mam na E ale jak wieść gminna nosi "kobiety kochają diamenty" więc pojawiłam się na innych światach :D

Diamentów do tej pory wygrałam jakoś 4600 i wiadomo do czego je wykorzystałam - do legalnego Pushu :p Kupiłam sobie 7 poszerzeń terenu każde za 600 świecidełek w moim pięknym mieście na E no i wiadomo co tam postawię - jeszcze więcej koszar wojskowych :D

Z ciekawych nagród to:
na A: 3 kryjówki łotrów, budynek kulturalny (łaźnia), 2 bary plażowe, kilka paczek PR
na B: zamek z piasku, króla, palmy (postawiłam ale widzę, że sąsiedzi przyłażą i mi je klikają to pewnie będą do likwidacji niestety), kilka paczek PR
na C: 2 studnie życzeń, 2 bary plażowe, 3 słomiane chatki, 4 drzewa miłości (dlatego to pewnie będzie teraz moje ukochane konto dodatkowe :D ), budynek kulturalny (łuk triumfalny)
na D: 4 amfiteatry, budynek kulturalny (łaźnia), zamek z piasku, 3 palmy, cmentarz, 3 królowe i jeden król, kilka paczek PR
na E: kryjówka łotrów, 2 bary plażowe (nie będę ich stawiać bo na koncie podstawowym mi się to nie opłaca), dom dwuspadowy (jestem na początku kolonialnej więc bardzo ładnie taki rodzynek wygląda pośród kamienic a kasy daje więcej niż moja królowa z epoki żelaza)

na E mam jeszcze kilka kuponów ale to czekają na lepsze zestawy na kole :)

No i awatary dlatego zmieniłam swojego rudego na dwóch światach na MM, na jednym na Kleopatrę a na dwóch na ... bałwana :haha:

Ja jestem z eventu baaaaaardzo zadowolona :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8996

Guest
Hurra!
Wygrałem pierwsze 200 diamentów w evencie, no i jeszcze jakieś graty :)
 

DeletedUser625

Guest
Nie umiesz losować. Czekaj zawsze aż sąsiedzi wykręcą pozostałe nagrody i poluj na diamenty jak będzie prawie wszystko już wylosowane. Droga do sukcesu. Muszę zaktualizować wygrałem za ostatnie kupony jeszcze trochę diamentów i w tej chwili mam 6200. Szkoda, że więcej się nie da ;/ kupony mi się skończyły.
 

DeletedUser8996

Guest
Nie mam aż tyle czasy, żeby siedzieć i czekać, aż wykręcą, po za tym jak na kole są diamenty, to któryś z moich sąsiadów, jakiś inteligent zapewne, musi koniecznie sprawdzić do czego służy przycisk odśwież i zakręć :/
 

DeletedUser9456

Guest
Gram na Cirgardzie tylko i me nagrody.

x2 Kryjówki Łotrów.
x2 Portrety z eventów.
x2 Plany.
x1 200 diamentów.
x10 Paczki duże z narzędziami.
x2 Latarnie z Rozkwitu Średniowiecza.
x1 Łotr.
x3 Słomiane chatki.
x10 Punktów rozwoju na przemian z średnią i dużą paczką.

I to tyle narazie. 9 Dni zostało jeszcze, to robię co mogę. :)
 

DeletedUser8996

Guest
A ja jednak zdecydowałem, się na grę też na innych światach i już 300 diamentów wygrałem :)
 

DeletedUser9613

Guest
Gram na East-Nagach i wygrałem:
x1 kryjówkę łotrów
x1 50 diamentów
x4 mała paczka zaopatrzenia
x3 mała paczka monet
x2 król
x1 lekkozbrojny
x1 domek
x1 domek za diamenty
x1 budynek kulturowy
x1 ciastkarnia
x2 mała paczka PR
x5 portret
Liczyłem na coś lepszego, ale zawsze coś.
 

DeletedUser

Guest
Nie umiesz losować. Czekaj zawsze aż sąsiedzi wykręcą pozostałe nagrody i poluj na diamenty jak będzie prawie wszystko już wylosowane. Droga do sukcesu. Muszę zaktualizować wygrałem za ostatnie kupony jeszcze trochę diamentów i w tej chwili mam 6200. Szkoda, że więcej się nie da ;/ kupony mi się skończyły.

Ja tam zgarnąłem tylko raz 200 Diaxów i mi wystarczy ^_^ Jakbym miał grać na 5 światach to bym musiał być "No Life" jak Ty i litrami kawę wypijać, żeby czasem mi się oko przed kompem nie zamknęło w momencie gdy na kole byłby same Diaxy :D :D
Trza mieć trochę luzu w życiu, a nie nie żyć dla gry i wirtualnej waluty :D
 

DeletedUser8996

Guest
No, muszę powiedzieć, że jak zacząłem na tych pozostałych światach bawić się w koło fortuny to sie oderwać nie mogę :)
Jestem chyba hazardzistą, skończę, bez kasy, na jakimś odwyku albo po prostu mnie będą ścigać za długi :p
 

DeletedUser9756

Guest
No, muszę powiedzieć, że jak zacząłem na tych pozostałych światach bawić się w koło fortuny to sie oderwać nie mogę :)
Jestem chyba hazardzistą, skończę, bez kasy, na jakimś odwyku albo po prostu mnie będą ścigać za długi :p

To skończ ;)
Ja żałuję, że zamku z piasku nie wygrałem :( Tak pięknie się prezentuje :) Widać kilka perełek naszych w miniaturze piaskowej. Ehhh... nie zawsze dostajemy to czego sobie zażyczymy :)
 

DeletedUser625

Guest
Ja tam zgarnąłem tylko raz 200 Diaxów i mi wystarczy ^_^ Jakbym miał grać na 5 światach to bym musiał być "No Life" jak Ty i litrami kawę wypijać, żeby czasem mi się oko przed kompem nie zamknęło w momencie gdy na kole byłby same Diaxy :D :D
Trza mieć trochę luzu w życiu, a nie nie żyć dla gry i wirtualnej waluty :D

Stary ja na 5 światach nie gram. Gram tylko na jednym, pozostałe konta to takie eventowe były. :) Poza tym na FoE wbijam raz na 8h, więc 3 wejścia dziennie. Wbrew pozorom wychodzę na dwór i robię inne rzeczy :p
 

DeletedUser9586

Guest
Ja na kole kręciłem jakieś 15 razy. Z lepszych nagród trafiły mi się dwór, studnia życzeń, 2x 200 diamentów. Poza tym jednostki: 1 Claymore, 3 ciężkie konie, 1 cesarski, 1 dalekosiężny. Poza tym paczki monet, rozwoju jak i roślina doniczkowa. No i niepotrzebne 2 portrety( 1 żeński). Chciałbym wylosować jeszcze kilka ciekawych rzeczy. Głównie interesują mnie łotry(kryjówka lub niezależne). Poza tym dobrze by było wylosować jakieś budynki eventowe. Ucieszyłyby mnie też ruiny wieży, bo bym wykonał zadanie. Co do polowania na nagrody to nie mam szans. Nie mam cierpliwych sąsiadów. Odświeżenie następuje zwykle co 5, 6 kręceń. Czasami częściej.

P.S. Jak u was się przedstawia sytuacja ze złotymi nagrodami? Ja widziałem 2 razy 5 na kole. Miał ktoś więcej?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bilans kręcenia kołem na Dinegu:
4x zeppelin
3x królowa
2x siedziba łotrów
3x fabryka lamp
2x słomiana chatka
około 2500 diamentów (suma za wszystkie światy)
Reszta to plany, palmy, młotki kasa itd.
Pozdrawiam
 

DeletedUser10480

Guest
Ta ankieta to jest żart.
Gram na 1 świecie i tylko z 1 świata liczę zyski.
W sumie zgarnąłem: 50 diamentów z koła.

50! a nie 500, skąd w ogóle taki pomysł 500, jako najmniejszą ilość w ankiecie.

To jakiś żart.
 

DeletedUser

Guest
W końcu trafiło mi się koło na E ze studnią życzeń i już ja mam na koncie głównym też :D
A co do sąsiadów to na kole zostały jeszcze 3 studnie życzeń - przylazł jakiś i odświeżył na takie beznadziejne, że głowa mała - po czym kilka razy kręcił :|:| Masakra :haha:
 

DeletedUser1228

Guest
może i ja się pochwalę tym co wygrałem :)
z wszystkich światów wygrałem jakoś 1000 diamentów, ale troszkę wydawałem i na koncie mam 750 :D
a na A gdzie głównie gram to wylosowałem
-drzewko miłości
-bar plażowy
-zamek z piasku
-kilka palm
-przepompowalnia wody
-3x rusznikarz
-3 jednostki (haubica i 2 łotr)
-dom pracowniczy

I to jak na razie tyle, pozostały mi z 2-3 misje eventowe jeszcze więc może wygram jakieś fajności :D
 

DeletedUser625

Guest
Ta ankieta to jest żart.
Gram na 1 świecie i tylko z 1 świata liczę zyski.
W sumie zgarnąłem: 50 diamentów z koła.

50! a nie 500, skąd w ogóle taki pomysł 500, jako najmniejszą ilość w ankiecie.

To jakiś żart.

To nie żart, to rzeczywistość. Nie umiesz kręcić, to nie masz diamentów. :)
 

DeletedUser8996

Guest
Prawda, ja już sie naumiałem i mam 800 diaxów i zdobylem je dzisiaj wszystkie :)
 

DeletedUser

Guest
To nie żart, to rzeczywistość. Nie umiesz kręcić, to nie masz diamentów. :)

Guanabana to, że ja zdobyłem tylko 200 Diamentów z eventu to już mam się czuć gorszym od Ciebie, bo nie bardzo rozumiem co chciałeś przez to powiedzieć co napisałeś .... Ja z tych nagród co zdobyłem jestem bardzo zadowolony więc na pewno Ci nie zazdroszczę ilości zdobytych przez Ciebie Diamentów ani nikomu innemu, bo ja jeden przelew robię i mam ich 13.000 i wcale nie odczuję tego w portfelu tak na marginesie i co najlepsze, że nie muszę się z niczym odnosić jaki to ja jestem PRO gracz w eventach :p

Ps. A co do ankiety to ja zaznaczyłem ponad 5000, bo również dla mnie te min. jest śmieszne jak i zresztą te 5000, bo ankieta tyczy się multiświatowców :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry