Pochwal się nagrodami z Koła.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia

Ile wygrałeś diamentów w tym evencie?


  • W sumie głosujących
    75

DeletedUser625

Guest
Temat ogólny o evencie jest wiem, ale taki do chwalenia się nie widziałem. :D Pisać i w ankiecie głosować na diamenty. :)

Ja wygrałem póki co 4400 diamentów.

Oprócz tego:

Na Arvahallu: Cmentarz, Ciastkarnie, 4 Fabryki Lamp, Słomianą Chatkę, 2 Bary Plażowe, Blok mieszkalny, Kamienicę Czynszową.
Na Brisgardzie: Przepompownie Wody, Cmentarz, 2 Ciastkarnie i 6 (Face)Palm.
Na Cirgardzie: Figura Powitalna, Słomianą Chatkę i 5 królów.
Na Dinegu: 3 Pręgierze, Krzew kwiatowy, 3 (Face)Palmy, 2 statuy feniksa i króla.
Na East-Nagach: Cmentarz, 2 Żywopłoty z kwiatami, 2 Stawy, 2 Królowe, i 1 (Face)Palmę

I jeszcze chyba z 5 portretów. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Dokładnie to nie pamiętam :) Oprócz diamentów to ciastkarnia, 2 budynki kulturowe za diamenty, słomiana chatka, 2 mieszkania za diamenty, kilka portretów, dekoracje, fundusze, czyli kasa i młotki, 3-4 plany do wieży babel na 10 poziomie ;)
 

DeletedUser3876

Guest
Gram tylko na Arvahallu więc około 2 k diaxów plus Zeppelin (600 diaxów) z którego ogromnie się cieszę:) do tego kilka paczek PR, elektrownia, rancho, kolejne drzewo miłości, kolejna ciastkarnia, kilka wież ciśnień, bar plażowy, avatarki, kilka planów (niepotrzebne) i od groma niezależnych jednostek (czołgi) :) Pomijam pakiety zaopatrzeń i monet:/
Ogólnie sumując - świetnie;)
 

DeletedUser9756

Guest
Wymienię najważniejsze może :p

Cmentarz, około 1000 diamentów i 2 studnie życzeń (dla których musiałem poświęcić diamenty :p Ale wolę studnię :p).
 

DeletedUser8996

Guest
No to teraz ja się pochwalę, chociaż nie ma bardzo czym:

Słomiana chatka, Bar plażowy, 2 kryjówki łotrów, 2 króle, 2 kupony, palmę, cesarskiego gwardzistę, działo, akadamię, 2 rośliny doniczkowe, 2 duże paczki PR, 2 żeńskie awatary, no i jestem do przodu o jakieś 40-50k złota i zaopatrzenia :)

Ale diamentów nie trafiłem ani razu, miałbym 400, ale te przeklęte rośliny doniczkowe, się pakują tam gdzie nie trzeba :)

Guanabana zdradź mi jak wykminiłeś tyle diamentów, zostało mi jeszcze trochę zadań bo zacząłem event trochę późno, więc może jeszcze nie wszystko stracone :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3876

Guest
(...)Guanabana zdradź mi jak wykminiłeś tyle diamentów, zostało mi jeszcze trochę zadań bo zacząłem event trochę późno, więc może jeszcze nie wszystko stracone :)

Guanabana jak sam zaznaczył gra na kilku "światach". Wylosowane diamenty sumują się.
 

DeletedUser8996

Guest
No to co, że się sumują, dalej wychodzi prawie prawie tysiąc na jeden świat, takie ma szczęście, czy może jakiś sposób?
 

DeletedUser

Guest
Kolejne robienie nas w balona. Zdobyłem na kole trzy plany do pereł. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że trzy razy mi wyświetliło co wygrałem zanim nacisnąłem stop. Czyli tzw. przypadkowość możemy włożyć między bajki. Zdobyłem też sporo śmieci i trochę diamentów ale to przestało cieszyć gdy uświadomiłem sobie, ze moje szczęście czy jego brak nie ma tu nic do rzeczy, ktoś chciał żebym dostał więc dostałem, dziękuję temu komuś ale bez tego też bym się obszedł...
 

DeletedUser775

Guest
Guanabana jak sam zaznaczył gra na kilku "światach". Wylosowane diamenty sumują się.

Co proszę? rozumiem, że zakupione diamenty można wykorzystać na kilku światach, ale że wylosowane też to już brak mi słów. Potem się dziwią, że są konta widma, tworzone tylko na takie okazje.
Żeby obskoczyć wszystkie światy musiałbym chyba pół dnia siedzieć. Miejcie honor i żyjcie jednym światem.
 

DeletedUser625

Guest
pantomas nie zrozumiałeś go jeśli grasz na jednym koncie na kilku światach, a nie że założyłeś 5 multikont i Ci się sumuje. Ja gram jako Guanabana na wszystkich pięciu.

A co do tego co napisał Artysta to tak tylko jest z planami wszystko inne nie pokazuje wcześniej. Poza tym przycisk stop po mojemu działa tylko trzeba wiedzieć kiedy go wcisnąć. Stąd mam tyle diamentów Skythane. Chociaż możliwe, że to też fart. Jest 29 zadań eventowych x5 światów to do dyspozycji mam 145 kuponów. 4400 diamentów/200=22 kupony wygrane diamenty reszta pudła. 22/145 to wcale nie tak dużo chociaż muszę przyznać niezwykły fart. :)


Ale odchodzimy od tematu, więc następne gorzkie żale piszcie w głównym temacie o evencie, tutaj chwalimy się nagrodami.
 

DeletedUser

Guest
Wszystkiego nie pamiętam ale te co pamiętam wypiszę:

- 2x Cmentarz
- 2x Królowa
- Ciastkarnia
- 2x Rezydencja secesyjna
- Palma
- Pomnik konny
- Kiosk
- Studnia życzeń
- Ranczo
- 2x Fabryka lamp
- Słomiana chatka
- 2x Wieża sygnałowa
- 3x Mała paczka punktów
- Duża paczka punktów
- 2x Zaopatrzenie
- 2x Monety
- 2x Snajper
- 2x Samochód pancerny
- 2x Plany PA
- 2x Portret
- 4x Ticket (2 kręcenia po 2 szt.)


Możliwe, że coś jeszcze było ale już nie pamiętam :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Samych diamentów na Dinegu i East Nagach: 900
Nagrody Dinegu:
- 3 Zeppelin
- Figura powitalna
- Statua feniksa
- Palma
- Ciastkarnia
- Bar plażowy
- Fabryka lamp
- 3 Wieże sygnałowe (w sumie +12% do obrony)

Nagrody East Nagach:
- Zamek z piasku
- Studnia życzeń
- Rezydencja secesyjna
- Słomiana chatka
- Wieża Ciśnień
 
- 200 Diamentów
- Drzewko Miłości
- Ciastkarnia
- Fabryka Lamp
- Kamienica Czynszowa
- 5x Słomiana Chatka
... i troszkę wojska :
- 2x Czołg
- 2x Samochód Pancerny
- Snajper
- Poborowy
.... narazie tyle , ale pewnie jeszcze się trafi coś ciekawego
 

DeletedUser9756

Guest
No niestety moja przygoda z eventem dobiegła końca... do tamtych nagród co wyżej wypisałem dotarła jeszcze jedna, która mnie cieszy - Wypalarnia Ceramiki.

Event letni pożegnał mnie nadzwyczaj ciekawą nagrodą. Wylosowałem ostatnim moim biletem... portret żeński :| Jak na ostatnią nagrodę to się udało :haha:
 

DeletedUser10296

Guest
kurna ja to zawsze mam pecha dostałem Bar Plażowy i jakąś katapultę czy jakoś tak:(
 

DeletedUser625

Guest
Mnie to bawi pewien kontrast. Słomiana Chatka (Epoka Postępowa) nooo muszę przyznać postęp na maksa. :D
 

DeletedUser

Guest
Nie gram bo nie mam kuponów. Na zdobycie kuponów dostaję takie misje, że nawet mi się ich nie chce robić, typu splądruj 5 budynków. Nie i koniec. Jestem pacyfistką. :haha:
 

DeletedUser8996

Guest
No, ale jak splądrujesz te 5 budynków, to dostaniesz kupon, za który możesz wygrać fajne nagrody, zresztą o ile się nie mylę, to zadanie z plądrowaniem brzmiało tak:
Zrekrutuj 5 jednostek oraz splądruj 5 budynków lub odblokuj technologię militarną, czyli równie dobrze, możesz odblokować jakąś militarną technologię :)
 

DeletedUser

Guest
Mogę, i wcześniej czy później odblokuję, tylko zanim do tego dojdę w drzewku to się event skończy. :o
 

DeletedUser9756

Guest
A w której epoce jesteś :) ? Jak w wyższych i masz dużo kasy to możesz na PRki zawsze wymienić :)
 

DeletedUser9756

Guest
Mówiąc kasa mam na myśli dochody z domków :)

Ja np. wczoraj miałem milion i wydałem większość na badanie w przemysłowej dzięki czemu czekać muszę już tylko na zaopatrzenie :)
 

DeletedUser

Guest
Nie mam aż takich dochodów z domków, w sumie 37 domków mam generujących 440 złota co 8 godzin. Trzeba ciłać parę dni, żeby coś poważniejszego zrobić.
 

DeletedUser3306

Guest
Nie lepiej wziać jakieś kijowe wojsko i przelecieć po sąsiadach, na pewno ktoś ma 2 włócznie i rabujesz najgorszy budynek i tyle, zadanie z głowy a nagrody czekają.
Z najlepszych to 2x zepeli
2x delikatesy i ok 2k diamentów
 
Do góry