Pochwal się nagrodami z Koła.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia

Ile wygrałeś diamentów w tym evencie?


  • W sumie głosujących
    75

DeletedUser9756

Guest
Ta ankieta to jest żart.
Gram na 1 świecie i tylko z 1 świata liczę zyski.
W sumie zgarnąłem: 50 diamentów z koła.

50! a nie 500, skąd w ogóle taki pomysł 500, jako najmniejszą ilość w ankiecie.

To jakiś żart.

Tam jest napisane MNIEJ niż 500 ;)
 

DeletedUser625

Guest
Guanabana to, że ja zdobyłem tylko 200 Diamentów z eventu to już mam się czuć gorszym od Ciebie, bo nie bardzo rozumiem co chciałeś przez to powiedzieć co napisałeś .... Ja z tych nagród co zdobyłem jestem bardzo zadowolony więc na pewno Ci nie zazdroszczę ilości zdobytych przez Ciebie Diamentów ani nikomu innemu, bo ja jeden przelew robię i mam ich 13.000 i wcale nie odczuję tego w portfelu tak na marginesie i co najlepsze, że nie muszę się z niczym odnosić jaki to ja jestem PRO gracz w eventach :p

Ps. A co do ankiety to ja zaznaczyłem ponad 5000, bo również dla mnie te min. jest śmieszne jak i zresztą te 5000, bo ankieta tyczy się multiświatowców :)


Oj tam oj tam zawsze lepiej mieć darmowe niż płacić i jest się z czego cieszyć. A ty jak zwykle szukasz dziury w całym. Poza tym z mojej wypowiedzi gorszym może się tylko poczuć 19Master89, bo to do niego było skierowane, że nie umie kręcić :p
 

DeletedUser

Guest
A ty jak zwykle szukasz dziury w całym.
Dziury to mam w paru skarpetkach więc jak masz ochotę to możesz mi je pocerować :D

Poza tym z mojej wypowiedzi gorszym może się tylko poczuć 19Master89, bo to do niego było skierowane, że nie umie kręcić :p
Nie ważne do kogo było to skierowane bowiem już tak się chwalisz tymi Diaxami, że każdy chyba musi czuć się gorszy od Ciebie :D
 

DeletedUser8996

Guest
A ja mnie moc właśnie odwiedziła i mam już 1000 diamentów, także wcześniej zaznaczyłem, że mniej niż 500, także to takie małe sprostowanie :)
Co do diamentów moc jest ze mną teraz :p

Tylko, że tylko 8 dni do końca eventu mi zostało i chyba się nie wyrobię ze wszystkim, na wszystkich światach :D
Ale i tak event jest przedni, ponieważ, fajne nagrody na kole, a wylosować można to, co się chce, tylko trzeba kliknąć w odpowiednim momencie, no i najpierw trzeba ogarnąć w którym ;)
 

DeletedUser

Guest
a wylosować można to, co się chce, tylko trzeba kliknąć w odpowiednim momencie, no i najpierw trzeba ogarnąć w którym ;)

Proszę Cię nie osłabiaj mnie :D Jaki znów moment i co tam do ogarniania jest ??? Po prostu kręcisz i tyle, a tym bardziej nie ma znaczenia w którym momencie naciśniesz guzik "Stop" :D

Ps. Guanabana nauczył Cię tej metody ?? ^^
 

DeletedUser625

Guest
Ci co mówią, że stop nie działa niech se tak myślą. :D Raczej wątpię, żeby InnoGames mnie wybrało na gamera diamenciarza. :D
 

DeletedUser9586

Guest
Guanabana stop nie działa. Wiem to z dwóch powodów.
1. Nagrody są doliczane przed zatrzymaniem, a nawet przed kliknięciem i to nie tylko plany ale też monety i złoto.
2. Niedawno zauważyłem, że koło w momencie kliknięcia stop ma różną szybkość. Jeśli nagroda(od początku ustawiona) jest blisko koło szybko zwalnia. Jeśli jest daleko to jeszcze przez chwilę się kręci.
 

DeletedUser9456

Guest
O zapomniałem!

Zdobyłem dwie ciężkie piechoty z rozkwitu jeszcze! :D

Nie ma co, jak nie będzie diamentów trudno, ale dwie kryjówki łotrów, moja najlepsza nagroda póki co poza diamentami. ;)
 

DeletedUser8996

Guest
Proszę Cię nie osłabiaj mnie :D Jaki znów moment i co tam do ogarniania jest ??? Po prostu kręcisz i tyle, a tym bardziej nie ma znaczenia w którym momencie naciśniesz guzik "Stop" :D

Ps. Guanabana nauczył Cię tej metody ?? ^^

Nie no stop, to jest syf bo się laguje, najważniejszy jest ten moment, ten jedyny :p
 

DeletedUser9756

Guest
Dokładnie. Mi raz diamenty dopisało jeszcze przed zatrzymaniem.
 
hej ..... może nie odbierajcie graczom tej przyjemności z naciskania przycisku " stop "
... jak w prawdziwej ruletce - jest i tak niech pozostanie
Każdy ma swoje racje , a jak jest naprawdę ? ..... zostanie tajemnicą .....
 

DeletedUser3

Guest
To nie jest jakieś przypuszczenie czy niejasność. Stop to tylko element graficzny, nie wpływa w praktyce na wylosowanie nagrody.
 

DeletedUser8996

Guest
A u mnie zdarzyły się obie te rzeczy, i od razu dodało nagrodę i tak jak pisze Damianor, ale to raczej podchodzi pod jakieś lagi we flashu albo w przeglądarce, czy cos, raczej we flashu ;)
Jednak nadal uważam, że jak się kliknie w odpowiednim momencie stop, to coś daje, ponieważ jeżeli wylosował 4 paczki po 200 diamentów pod rząd, raz za razem, to chyba nie jest moje szczęście, co?
 

DeletedUser3306

Guest
Jak dla mnie stop działa gdy kółko szybko się kręci, wtedy trzeba kliknać na nagrode wcześniej (pod jej koniec) i dość często wypada nagroda dalej, czyli na którą polujemy, jak koło wolno to raczej losowo bo czasem przekręci się ponad 360 stopni a czasem 3 pola dalej lub 5.
 

DeletedUser

Guest
A myślcie sobie co chcecie z tym STOP-em :D Na początku sam też tak myślałem lecz po uświadomieniu mnie przez inne osoby w tym Bryfft-a, przestowałem i stwierdziłem, że jednak Oni mają rację i jest tak jak Bartek napisał :)

To nie jest jakieś przypuszczenie czy niejasność. Stop to tylko element graficzny, nie wpływa w praktyce na wylosowanie nagrody.
 

DeletedUser9756

Guest
A u mnie zdarzyły się obie te rzeczy, i od razu dodało nagrodę i tak jak pisze Damianor, ale to raczej podchodzi pod jakieś lagi we flashu albo w przeglądarce, czy cos, raczej we flashu ;)
Jednak nadal uważam, że jak się kliknie w odpowiednim momencie stop, to coś daje, ponieważ jeżeli wylosował 4 paczki po 200 diamentów pod rząd, raz za razem, to chyba nie jest moje szczęście, co?

Szczęście moim zdaniem bo jak ja na becie się bawiłem (nie używałem stopa wtedy) to mi 3 razy pod rząd budynek produkcyjny (premium) gra wylosowała :)
 

DeletedUser625

Guest
Dobra tam ja wolę myśleć, że jestem Master of the Wheel, a nie jakiś lucker. :p Koniec kropka nikt mnie nie przekona. :D
 

DeletedUser3876

Guest
Ci co mówią, że stop nie działa niech se tak myślą. :D Raczej wątpię, żeby InnoGames mnie wybrało na gamera diamenciarza. :D
Kręcenie kołem (bądź przyspieszenie przyciskiem STOP) nijak ma się do wygranej nagrody. Nagroda jest doliczana w momencie startu koła (bardzo często widoczne podczas wypadnięcia planu, który był widoczny jako nagroda podczas gdy koło jeszcze się kręciło w najlepsze:))
 

DeletedUser8996

Guest
Szczęście moim zdaniem bo jak ja na becie się bawiłem (nie używałem stopa wtedy) to mi 3 razy pod rząd budynek produkcyjny (premium) gra wylosowała :)

Ale ja chciałem wylosować te diamenty, 4 razy pod rząd jak chciałem tak się stało i nie uwierzę, że to było szczęście, ponieważ szczęście nigdy się mnie nie trzymało, a tu nagle bum?
 

DeletedUser

Guest
Ale ja chciałem wylosować te diamenty, 4 razy pod rząd jak chciałem tak się stało i nie uwierzę, że to było szczęście, ponieważ szczęście nigdy się mnie nie trzymało, a tu nagle bum?
Kiedyś w życiu musiało Ci się poszczęścić więc się ciesz, a nie myśl, że Ty się ku temu przyczyniłeś :p

- - - Zaktualizowano - - -

Dobra tam ja wolę myśleć, że jestem Master of the Wheel, a nie jakiś lucker. :p Koniec kropka nikt mnie nie przekona. :D
No ja to już się zastanawiam czy do Ciebie na korepetycję się nie zapisać ale zapewne już miejsc nie ma :( Jesteś moim Championem normalnie ^^ Szacun :p
 

DeletedUser

Guest
Ja już eventa skończyłem i kurna Zeppelina nie upolowałem, bo co był na kole to jakiś jełop odświeżył ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9456

Guest
Ostatnie 5 kuponów poszło... Była do wygrania studnia życzeń... Nie udało się. :(

Oto ostatnie pięć nagród...

x1 Bar plażowy.
x2 Plany.
x1 Portret Frostiego.
x1 Konnica.

Mam nadzieje, że będzie kiedyś okazja, do zdobycia studni życzeń bo niestety ale nawet ten zegar słoneczny, nie poprawia humoru. :(
 

DeletedUser8457

Guest
Ostatnie 5 kuponów poszło... Była do wygrania studnia życzeń... Nie udało się. :(

Oto ostatnie pięć nagród...

x1 Bar plażowy.
x2 Plany.
x1 Portret Frostiego.
x1 Konnica.

Mam nadzieje, że będzie kiedyś okazja, do zdobycia studni życzeń bo niestety ale nawet ten zegar słoneczny, nie poprawia humoru. :(
Jejku, smutna historia. Ale sie nie martw zdradze ci haslo do konta ;).
 
Do góry