Najazdy kwantowe - dyskusja!

Hans Voralberg

Wicehrabia
Proszę mi wytłumaczyć, jak ten tryb ma zastąpić GvG. Przecież to jest tak nijakie, że już zdążyło mi się znudzić...
Bo to jest tryb : Dwie linie nagród za kasę.
Generalnie ... : Nie chcę, nie lubię, nie skorzystam. Może jak to nabierze innego wymiaru. Póki co połączenie osady, eventu z WG jest kijowe. No i te dodatkowe (nagrody) czyli rotundy, sceny... Przyznam się szczerze (nie doczytałem) myślałem, że będą to upy do istniejących... W sumie, to już nie mój problem ;)
 
Ostatnia edycja:
Dokładnie, to nie miało być zamiennikiem tylko czymś nowym, świeżym, co zaangażuje starych i nowych graczy i skusi ich atrakcyjnymi nagrodami. Ale że w sumie jak na razie jest nudno, mało można zrobić, nie wciąga... Pewna restauratorka podsumowałaby to słowami: "Wygląd jest, ilość jest, smaku nie ma".
 

Marik

Książę
Dlaczego Twoim zdaniem pozyskiwanie diaxów na GPC to problem dla tej gry? Gdyby zdobywanie diaxów nie było możliwe w sensownej ilości to sam np. w ogóle bym nie grał w FoE i przerzuciłbym się np. na Elvenar, albo jakąkolwiek inną grę, w której jest to możliwe. Aktualnie jestem w stanie wyrobić ~70-75 oporu na GPC. Przy 80% redukcji to sporo walk. Nie wyciągam jakiś kolosalnych liczb w kontekście diaxów. Zdarzają się dni, w których nie wpadną wcale, a zdarzą się takie, gdzie wpadną i 3-4 razy (mi się tak zdarzyło może za 2-3 razy w sumie od kilku miesięcy). Nie sądzę, aby to było aż tak przesadzone. No i na niższych ligach diaxy też powinny być możliwe do zdobycia na takim samym poziomie.
Pewnie dlatego że to gracz farma, na ani 1 świecie nie ma normalnego miasta i mu pewnie żal tyłek ściska
 
Bez wydawania kasy czy diaxów gildia nie ma szans zaistnieć, jeden słuszny kierunek budowy miasta, 0 miejsca na innowacje, chcesz grać to płać .
Jedyny plus to walki ręczne ale ogólnie to lipa ,zaistnieje w tym tylko żeby pomóc gildii zanim się to wszystkim nie znudzi.
NIE DAJĘ TEMU ULĄGOWI WIELE SZANS NA SUKCES :)
 

koordi

Wójt
Pewnie dlatego że to gracz farma, na ani 1 świecie nie ma normalnego miasta i mu pewnie żal tyłek ściska
Czy gracz farma to nie wiem. Moje główne miasto jest na J i cisnę na GPC kilkaset walk dziennie. To że mam dużo studzienek to znaczy że nie mam "normalnego" miasta?
Bez przesady


Moim zdaniem po prostu powyżej 1500ataku nie ma sensu. Cisnę paręset wal do oporu 60 i mi wystarczy bo mnie prędzej kciuki rozboli ;) nie mam ani parcia ani chęci na więcej niż 300 ataków dziennie

A to że mam sporo budynków do diaxow to czyni mnie kompetentnym do wypowiadania się że z GPC łatwiej zgarnąć diaxy niż z farm. Tyle w temacie.
 

deliryk

Wicehrabia
Bez wydawania kasy czy diaxów gildia nie ma szans zaistnieć, jeden słuszny kierunek budowy miasta, 0 miejsca na innowacje, chcesz grać to płać .
Jedyny plus to walki ręczne ale ogólnie to lipa ,zaistnieje w tym tylko żeby pomóc gildii zanim się to wszystkim nie znudzi.
NIE DAJĘ TEMU ULĄGOWI WIELE SZANS NA SUKCES :)
z tego co widzę, to zgrane gildie sobie naprawde dobrze radzą

jak ludzoe w gildii nie rozbuduja sie i oleja QI to cala gildia troche lezy
 
Ostatnia edycja:

ketrab005

Baronet
Dokładnie, to nie miało być zamiennikiem tylko czymś nowym, świeżym, co zaangażuje starych i nowych graczy i skusi ich atrakcyjnymi nagrodami. Ale że w sumie jak na razie jest nudno, mało można zrobić, nie wciąga... Pewna restauratorka podsumowałaby to słowami: "Wygląd jest, ilość jest, smaku nie ma".
no to nie pykło, to wyłudzenie kasy nie porywa a zniechęca
 

Gozur

Wójt
Guzik warta nowinka promująca gildie mające duuuużo graczy.
Małe gildie nic nie zrobią.
Brawo za kolejną rzecz, która odpycha od grania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
z tego co widzę, to zgrane gildie sobie naprawde dobrze radzą

jak ludzoe w gildii nie rozbuduja sie i oleja QI to cala gildia troche lezy
Wydają diaxy i tyle, wojska każdy ma tyle samo, tylko płacąc można osiągnąć przewagę :(
Guzik warta nowinka promująca gildie mające duuuużo graczy.
Małe gildie nic nie zrobią.
Brawo za kolejną rzecz, która odpycha od grania.
Przecież we wszystkich opisach jest że najlepiej jak Gildia ma minimum 70 graczy więc z kąt zdziwienie :)
 

koordi

Wójt
Ale wiesz, że wojsko można produkować? Nie wiem czy u nas płacą, ale widać przewagę jeżeli w gildii robi to 60 osób zamiast 20
 

deliryk

Wicehrabia
wybaczcie, ale czasem mam wrażenie, że ulegacie jakiemuś otępieniu...

QI polega na przygotowaniu, każdy gracz musi rozbudować wioskę i tak naprawdę dopiero 3-4dnia jest w stanie produkować wojsko insurowce na odpowiednim poziomie

wiec poczatkowe QI niewiele się dzieje a potem powinno wystrzelić

o ile gildia się przygotowuje

w opisach wyraźnie się ppdkreśla by dzielić się wiedzą

każdy chce grać po swojemu i potem niewiele może robić
 
Ale wiesz, że wojsko można produkować? Nie wiem czy u nas płacą, ale widać przewagę jeżeli w gildii robi to 60 osób zamiast 20
A wiesz że odłamki kwantowe można kupować za kasę i za diaxy i złotą przepustkę na której też są odłamki ,a za odłamki przyspieszasz produkcję młotków i monet więc jak płacisz to masz wszystko szybciej, więcej ,lepiej a dodatkowe ruchy też można kupić więc o przewadze decyduje kaasa przy odpowiednich zasobach finansowych w parę osób możesz to wygrać jeśli cię stać i czujesz taką potrzebę
 

koordi

Wójt
Może i tak, ale jeżeli chcą zrobić dobre wrażenie to powinni na początku tak poustawiać start, żeby gracze mogli zrobić dużo akcji i się wkręcić.

Produkcja co 10h to niestety problem, spowalnia wszystko.
 

koordi

Wójt
A wiesz że odłamki kwantowe można kupować za kasę i za diaxy i złotą przepustkę na której też są odłamki ,a za odłamki przyspieszasz produkcję młotków i monet więc jak płacisz to masz wszystko szybciej, więcej ,lepiej a dodatkowe ruchy też można kupić więc o przewadze decyduje kaasa przy odpowiednich zasobach finansowych w parę osób możesz to wygrać jeśli cię stać i czujesz taką potrzebę
Nie trzeba wydawać kasy
Można wydawać uzbierane z produkcji i gpc diamenty
Odłamków w passach mało i nie jesteś w stanie ich naklepać wiele jeżeli dużo osób robi QI.

Nie zerkałem ile pass na kompie kosztuje, ale na tel to 130zł/3 miesiące
Panie, straszne wyciąganie kasy... straszne..

Nie kupiłem bo nie widzę sensu. Póki co
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Zaleje mnie pewnie za ten post fala hejtu, ale jestem ostrożna w ocenie. Czuję się trochę, jak w kapsule czasu. Wszyscy startujemy z jednakowego poziomu, problemy z ilością zasobów zmuszają do podejmowania decyzji, jak i kiedy ich użyć, a ręczne walki przypominają pierwsze doświadczenia na GvG. Podoba mi się "powrót do korzeni" czyli konsekwentne promowanie zgrania i solidarności ekipy, tworzącej gildię.
 
Do góry