Najazdy kwantowe - dyskusja!

Nie trzeba wydawać kasy
Można wydawać uzbierane z produkcji i gpc diamenty
Odłamków w passach mało i nie jesteś w stanie ich naklepać wiele jeżeli dużo osób robi QI.

Nie zerkałem ile pass na kompie kosztuje, ale na tel to 130zł/3 miesiące
Panie, straszne wyciąganie kasy... straszne..

Nie kupiłem bo nie widzę sensu. Póki co
100 zł na kompie tylko ja nie piszę o tym że drogo tylko o tym że jeśli kilku zapaleńców z grubym portfelem będzie chciało to ma top1 jak w banku i żadna super zgrana gildia w 80 nawet osób im tego nie odbierze :)
 

koordi

Wójt
Nie wiem na jakim serwerze grasz ale na J tego tak nie widać. Raczej borykamy się z tym, żeby w niektórych topowych gildiach zmobilizować graczy żeby chociaż te podstawowe surowce/jednostki wydali
 

koordi

Wójt
Na J słabo, nawet na K poszlo im lepiej ;)

na A mają najwięcej diaxów uzbieranych także nic nie muszą płacić ;) nagrody są na tyle akceptowalne, że wydać 2k diaxów każdy i można grać... zajmą top1 i zgarną jeszcze bonusa dużego

Ot kwestia decyzji
 

Załączniki

  • Screenshot_20240322_120531_Forge of Empires.jpg
    Screenshot_20240322_120531_Forge of Empires.jpg
    55,3 KB · Wyświetlenia: 27

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Ja nie mówię że ktoś wydaje, Ja mówię że jak ktoś ma fantazję to może kupić top 1 że jest możliwość, a nie że się tak dzieje
PROSZĘ CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM ,JAK WOLNO CZYTACIE TO BĘDE PISAŁ POWOLI :)
jak ktoś ma fantazje to moze w kazdym trybie namieszać xd nawet na gpc wydając miliardy na negocjacje xd

uwielbiam takie gdybanie
 

koordi

Wójt
Ja nie mówię że ktoś wydaje, Ja mówię że jak ktoś ma fantazję to może kupić top 1 że jest możliwość, a nie że się tak dzieje
PROSZĘ CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM ,JAK WOLNO CZYTACIE TO BĘDE PISAŁ POWOLI :)
Tylko to nie ma sensu bo kto wyda kilkantysiecy złotych lub tony diaxow żeby samemu być w top1 ? Jak się znajdzie taki typ to się zdziwię;)) żeby 1 typ nadrabiał cała gildie to musi wydawać 4000 diaxow dziennie na same uzupełnienie paska akcji

Nie wspomnę już o przyspieszaniu produkcji...
 

Dixaroc

Baron
GPC ma przewage nad produkcja. Zrobisz ze 300 walk i masz 150dx.
135 co najwyżej. Poza tym zakładasz, że ten 1% rzeczywiście zdarzy się raz na 100 walk, gdy w rzeczywistości tak nie jest. Jeżeli udaje Ci się na 300 walk wyciągnąć 135 diaxów to jesteś naprawdę szczęściarzem.

Guzik warta nowinka promująca gildie mające duuuużo graczy.
Małe gildie nic nie zrobią.
Brawo za kolejną rzecz, która odpycha od grania.
Z samego swojego założenia gildie powinny mieć jak najwięcej graczy. Owszem, zdarzają się takie, gdzie gra wspólnie kilku znajomych czy coś, ale to raczej wyjątki. Jednoosobowe gildie natomiast to w ogóle jakieś abberacje.

A wiesz że odłamki kwantowe można kupować za kasę i za diaxy i złotą przepustkę na której też są odłamki ,a za odłamki przyspieszasz produkcję młotków i monet więc jak płacisz to masz wszystko szybciej, więcej ,lepiej a dodatkowe ruchy też można kupić więc o przewadze decyduje kaasa przy odpowiednich zasobach finansowych w parę osób możesz to wygrać jeśli cię stać i czujesz taką potrzebę
Obozy na GPC też kupujesz za diaxy. W evencie 1% z ligii też możesz zdobyć wydając diaxy i kasę. To się przekłada na drastyczny skok w statystykach. Generalnie możesz wiele rzeczy możesz zrobić dzięki diaxom i kasie. Zasadniczo to jest tak samo, jak w życiu - jeżeli masz kasę to masz większe szanse na dobry start. Chociaż jak jesteś pierdołą to i tak to nic nie da. A gra musi na siebie zarabiać i tyle. Nie rozumiem spiny o to, że płacący mają lepiej.
 

Marik

Książę
Osobiście mocno mnie te zmiany zniechęcają do gry. Tryb praktycznie bez bonusów, te które zdobywałem przez lata, bo są w nim guano warte. Dostaliśmy place, rotundy, bramy i kolosa v2 czyli zatoczyliśmy koło i jak się tak nad tym zastanowić zaczynamy od nowa. Żeby chociarz perły na tym p2w działały...
 

Gozur

Wójt
Przecież we wszystkich opisach jest że najlepiej jak Gildia ma minimum 70 graczy więc z kąt zdziwienie
Ja się nie dziwię - ja tylko twierdzę, że to jest funkcjonalność promująca duże gildie.
PS. "skąd" nie "z kąt"...

Z samego swojego założenia gildie powinny mieć jak najwięcej graczy.
Owszem, tylko w chwili obecnej dziwne decyzje doprowadziły do tego, że małe gildie nie mają szansy na rozwój. Mam gildię, która osiągnęła 75 poziom i nikt nie chce dołączyć, bo za mało ludzi - pchają się do tych licznych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

deliryk

Wicehrabia
to ma zwiazek z wieloma aspektami gry

nawet farmer szuka licznej gildii bo wiecej osob da motywke

mi sie marzy zeby zrobili mniejsze gildie, jak w elvenar
alez by rywalizacja na gpc skoczyla ulala
 

Futryna

Rycerz
wybaczcie, ale czasem mam wrażenie, że ulegacie jakiemuś otępieniu...

QI polega na przygotowaniu, każdy gracz musi rozbudować wioskę i tak naprawdę dopiero 3-4dnia jest w stanie produkować wojsko insurowce na odpowiednim poziomie

wiec poczatkowe QI niewiele się dzieje a potem powinno wystrzelić

o ile gildia się przygotowuje

w opisach wyraźnie się ppdkreśla by dzielić się wiedzą

każdy chce grać po swojemu i potem niewiele może robić
A tam, miasto budujesz w godzinę, póki co robimy 3 mapę i nic w mieście nie trzeba zmieniać, co 10h zbioru i ładujesz 10 balist. Brakuje tylko waluty żeby więcej bić. Więc naprawdę bardzo mało czasu to wymaga, właściwie 2x dziennie na minutę czy dwie. Póki cm na tych poziomach trudności, zobaczymy co dalej. I prawda że małe Gildię nie mają szans z dużymi ale taki świat jest. Duży może więcej ;) Dla mnie coś nowego, ciekawego, zobaczymy jak to się rozwinie.
 

deliryk

Wicehrabia
no mi chodzilo o to ze za bardzo marudza, wiele osob mowi ze nie ogarnia albonchce rezygnowac z gry... moim zdaniem mocno przesadzaja...
 

Marik

Książę
Ktoś coś wie jak to będzie z bonusami do tego cuda? Na razie mamy zapomnianą świątynie i tereny; jakieś przecieki co jeszcze dodadzą?
 
Gram w Foe od 2016 roku i walki manualne to była codzienność . Co do tych QI to mam mieszane zdanie ..... Może każdy powinien zrezygować z pracy i uczestniczyć w tym wyścigu .
 
Do góry