Lato 2013 w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9586

Guest
Hej a czy ktoś miał komunikat na stronie koła w historii: koło odświeżone przez Greva Darn? Trudno mi uwierzyć żeby było to spowodowane zdobyciem kompletnie wszystkich nagród z koła. Moi sąsiedzi odświeżająco 4,5 kręceń. Chyba, że trafił się taki 1 co wydał na raz jakieś 20 kuponów, ale po co mu 4 takie same avatary?
 

DeletedUser2776

Guest
Hej a czy ktoś miał komunikat na stronie koła w historii: koło odświeżone przez Greva Darn? Trudno mi uwierzyć żeby było to spowodowane zdobyciem kompletnie wszystkich nagród z koła. Moi sąsiedzi odświeżająco 4,5 kręceń. Chyba, że trafił się taki 1 co wydał na raz jakieś 20 kuponów, ale po co mu 4 takie same avatary?

Ja widzialem taki komunikat i faktacznie odswiezenie ma miejsce gdy juz nie ma co wylosowac. A czeterch takich samych avatarow miec nie mozesz - jesli juz avatar posiadasz, to pole jest dla Ciebie puste.
 

riko17526

Wicehrabia
zebrałem juz po raz 3 i nic się nie stało i czy morze zależy od tego że zaczołem produkcje na innym komputerze a zebrałem na 2
 

DeletedUser3

Guest
Problemy z zaliczaniem zadań opartych na produkcji na świecie Dinegu zostały rozwiązane. Nie chcemy jednak, żeby użytkownicy czekali, zwłaszcza na te długie, 24h produkcje, dlatego wszyscy, którym nie zostały zaliczone (a więc zakończyły się przed 16:00) chętnie zaliczymy ręcznie, o ile zgłoszą się do supportu w tej sprawie :).
 

DeletedUser

Guest
Problemy z zaliczaniem zadań opartych na produkcji na świecie Dinegu zostały rozwiązane. Nie chcemy jednak, żeby użytkownicy czekali, zwłaszcza na te długie, 24h produkcje, dlatego wszyscy, którym nie zostały zaliczone (a więc zakończyły się przed 16:00) chętnie zaliczymy ręcznie, o ile zgłoszą się do supportu w tej sprawie :)

Bartek mam być szczery to Ci powiem, że taki poważny i uciążliwy dla graczy błąd powinieneś był ogłosić w dziale "Ogłoszenia" w temacje o evencje letnim, by każdy wiedział co ma w takiej sytuacji zrobić - a mianowicie zgłosić się do Supportu ale przecież po co nie ? Niech się gracze martwią i męczą, a Wy będziecie mieli mniej roboty ....

Po prostu jedna wielka porażka z Waszej strony pisząc o tym, że należy zgłosić się w Supporcie w temacie, który jest oblegany i kto go nie obserwuje to raczej nie wyłapie Twoich rad takich jak teraz napisałeś jak i wcześniej co pisałeś :)

Po raz kolejny relacja Team --> Gracz z Waszej strony została w delikatny i subtelny sposób olana - TAK DALEJ
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
HERO, wszyscy gracze powinni znać zasady gry jak i zasady forum, a w nich wyraźnie napisano, że wszelkie zauważone błędy należy zgłaszać do Supportu...
>>>Hehe, ale po co czytać, lepiej ponarzekać dla zasady ;) - Bryfft

A jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia do pracy Teamu to od tego są PW (jak i Support), żeby te zastrzeżenia zgłaszać :)

Proszę o powrót do tematu dyskusji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9456

Guest
Krótko o evencie...

Nie było źle! Było bardzo fajnie, szkoda tylko że u mnie najwięcej nagród jakie zgarnąłem to...

Punkty rozwoju.
Niezależne jednostki.
Dwie kryjówki łotrów.
Paczki z zaopatrzeniem.
Trzy chatki słomiane.
Jeden bar plażowy.
Kilka paczek z monetami.
Trzy plany do perełek.
Raz x200 diamentów.
Kilka razy budynki otoczenia typu latarnia z rozkwitu średniowiecza.

Doczekać się kolejnego eventu nie mogę! Może coś na halloween lub gwiazdkę? ;)
 

DeletedUser3876

Guest
Owszem, Jack O'Lantern zawita ponownie do gry :).

Świetnie! Bardzo się cieszę że nie pozwalacie aby wiało w grze nudą. To się chwali:)
Część i tak znajdzie powody do narzekań, ale urozmaicenia zawsze są miłym akcentem w grze;)
 

DeletedUser9456

Guest
Owszem, Jack O'Lantern zawita ponownie do gry :).

Aż muszę to wkleić!

Good_news_everyone.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry