Lato 2013 w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3876

Guest
To co wymieniłeś daje korzyść obu stronom, ale gracz PVP który który ma wojska w obronie, po wylosowaniu jednostek niezależnych nic nowego nie dostaje bo już je miał, a gracz ECO która nie miał budynków wojskowych dostaje coś bardzo przydatnego, dlatego pytam co gracz PVP dostanie związanego z ekonomią czego nigdy nie straci.

Dziwne bo ja korzystam często z jednostek niezależnych w ataku (bo czym jest posiadanie 11 czołgów przy jednych koszarach:)). Wystarczy wiedzieć jak nimi walczyć by ich nie stracić (podczas walki masz również opisane które są które)
 

DeletedUser889

Guest
Czy zauważył ktoś, że ten event to ukłon w stronę graczy ECO, nazbierają niezależne jednostki, które wstawią na obronę, a co ma w zamian ma gracz PVP oprócz większych strat? do ataku te jednostki się nie nadają.

Hymm, a ja myślałam, że ten który walczy o miejsca w wieży chce zdobyć jak najwięcej punktów podczas walki, więc wystawiona obrona przez gracza ECO to tylko wielki plus i obie strony są zadowolone. Ale chyba jednak niektórym chodzi o to, żeby tylko zagrabić surowce lub towary po wygranej z dwoma włócznikami:)
 

DeletedUser3876

Guest
(...) Ale chyba jednak niektórym chodzi o to, żeby tylko zagrabić surowce lub towary po wygranej z dwoma włócznikami:)

A mi się wydaje że ataki sąsiedzkie są dla punktów, a osoby które naumyślnie wystawiają 2 włóczników do obrony są "karane" plądrowaniem. Sam też nieraz tak robię.
 

DeletedUser889

Guest
Właśnie o to mi chodzi... jeśli gracz ECO dostał niezależne jednostki i wystawił je na obronę jesteś zadowolony, bo zbierasz punkty do wieży. Dostają obie strony... jeden ma obronę, drugi punkty...
 

DeletedUser3876

Guest
Dokładnie:) (Gorsza sprawa że istanieją "ustawki":/ ale to już temat na inną bajkę:/)
 

DeletedUser2776

Guest
Może miał taki zamiar :p?

Zgadzam się z tym oczywiście. Na jednym świecie się czaiłem na jakieś ciekawe nagrody. Zostały tylko diamenty 4x200. Chciałem kliknąć i ktoś baaaardzo mądry odświeżył zanim zdążyłem zakręcić :zzz:

Wydaje mi sie, ze czesciowo jest to zwiazane z bardzo glupim bledem przy obsludze kola. Czasem klikajac na bilety zobaczysz puste kolo ktore mozesz tylko odswiezyc. Oczywiscie mozna wrocic do miasta, kliknac na Greve i wtedy widzi sie normalne kolo, ale sam nacialem sie tak na becie ze trzy razy zanim domyslilem sie o co chodzi.
 

DeletedUser5531

Guest
Kolega wczoraj zarobił 600 diamentów, bo poczekał do końca, ja takiego szczęścia w swoim sąsiedztwie nie miałem, niestety sąsiedzi używali tylko jednego przycisku do kręcenia kołem, tego które go jednocześnie odświeżało.
 

DeletedUser8996

Guest
A ja prawie wygrałem już te 200, ale obok była roślina doniczkowa i chyba za bardzo się emocjonowałem, bo koło zatrzymało się dosłownie mikromilimetr przed diamentami, na roślinie :/
 

szachimat

Wicehrabia
oto lista błędów koła, jaką zdąrzyłem zanotować:


1. Po naciśnięciu "Odświerz i zakręć", jeśli miało się wygrać plan, pojawiało się okno z informacją o tym, zanim nawet kliknęło się "stop"
2. Po naciśnięciu "Odświerz i zakręć", jeśli miało się wygrać bilet, ilość biletów nie zmniejszała się o ten 1 i dopiero po zatrzymaniu się rosła o 1, tylko była wciąż taka sama.
3. Po naciśnięciu "Odświerz i zakręć", jeśli miało się wygrać monety, szary prostokąt z zielonymi cyferkami pojawiał się zanim wcisnęło się jeszcze stop. Podobnie jest także z zaopatrzeniem.



Na podstawie tych spostrzeżeń dochodzę do wniosku, że:
1. To, co wygramy jest niezależne od tego, kiedy i czy w ogóle klikniemy magiczne "stop". Program tej gry "wie", co wygramy już w momencie kliknięcia "zakręć"/"odświerz i zakręć", zaś reszta (przycisk stop i zatrzymywanie się koła) to zwykła animacja i pic na wodę.
 

DeletedUser

Guest
W jednym z zadan mam do przeprowadzenia zwiad prowincji. Jak to zaliczyc, skoro wszystko mam juz odkryte? Koniec eventu dla mnie??
 

DeletedUser6001

Guest
Czy ktos mi powie jak to jest z niejakimi "bonusowymi zadaniamy od Gravy" jak juz zrobi sie wszystkie ??
 

DeletedUser

Guest
No właśnie. Event nawet fajny tylko zadań powinno być znacznie więcej tym bardziej że zdecydowana większośc aktywnych graczy już zrobiła wszystko i przez kolejne 2 tygodnie będą z żalem oglądać zakładkę koła fortuny.
Ja chciałbym tylko aby mi zwrócono wszystkie plany które wylosowałem bo niestety jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie były do perełek które już sobie u mnie stoją na mapie. Albo przynajmniej żeby oddali kupony za nie. To trochę nie w porządku.
 

DeletedUser3

Guest
Ja chciałbym tylko aby mi zwrócono wszystkie plany które wylosowałem bo niestety jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie były do perełek które już sobie u mnie stoją na mapie. Albo przynajmniej żeby oddali kupony za nie. To trochę nie w porządku.
To losowanie. Z gruntu rzeczy nie może być nie w porządku :).
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Losowe :p Mimo iż plany dostałem bodajże 3 razy, to zawsze były one do Pereł z żelaza/brązu które już mam ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja chciałbym tylko aby mi zwrócono wszystkie plany które wylosowałem bo niestety jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie były do perełek które już sobie u mnie stoją na mapie. Albo przynajmniej żeby oddali kupony za nie. To trochę nie w porządku.

Ja chciałem zwrotu/rekompensaty za nie otrzymanie prawie 50.000 pkt. w rankingu ogólnym i jedyne co dostałem to bana stałego na forum ^^ Więc uważaj o co prosisz hahah :D

- - - Zaktualizowano - - -

To losowanie. Z gruntu rzeczy nie może być nie w porządku :).

W każdej losowości jest jakiś przekręt ^^ Dajmy na to przetargi różnego rodzaju - wygrywa i tak ten kto ma układy hahah :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
HERO napisał:
Ja chciałem zwrotu/rekompensaty za nie otrzymanie prawie 50.000 pkt. w rankingu ogólnym i jedyne co dostałem to bana stałego na forum ^^ Więc uważaj o co prosisz hahah :D
Przekraczasz pewne zasady manipulując faktami na wzór "poprosiłem panią w sklepie o cukier a listonosz przyniósł mi ciężką paczkę". Dwie niezwiązane ze sobą wydarzenia, więc nie sugeruj jakby jakiś związek był. Bo bana za co dostałeś, to wiemy i do tego raczej wracać nie chcesz. Tyle w tym temacie.

HERO napisał:
W każdej losowości jest jakiś przekręt ^^ Dajmy na to przetargi różnego rodzaju - wygrywa i tak ten kto ma układy hahah
Przetarg nie ma nic wspólnego z losowaniem, nie mylmy pojęć.
 

DeletedUser

Guest
Przetarg nie ma nic wspólnego z losowaniem, nie mylmy pojęć.

Miałem napisać o LOTTO, a walnąłem o przetargu .... A więc pamiętam jak przed paroma latami była wielka afera, gdzie to oskarżali LOTTO za ustawianie losowań - ile w tym prawdy było to nie pamiętam ale pamiętam, że wiele wskazywało na to, że właśnie taki proceder miał tam miejsce :p Więc co do losowości bywa różnie, nie zawsze losowość oznaczą prawdziwą losowość :p
 

Alienka

Szlachcic zagrodowy
Czy coś się zawiesiło w świecie Arvahall tej pani w kapeluszu?
Realizując jedno z kolejnych zadań mam już 3 szybką jednostkę w mieście a u tej pani ciągle jest 1 szt.
 

Alienka

Szlachcic zagrodowy
o właśnie jej się licznik naprawił:)
całe szczęście bo mnie przez to przyblokowało

Chyba kupię tej zołzie w kapeluszu okularki! ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry