Lato 2013 w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Hikari36

Polonista
Polonista
Mam nadzieję, że naprawili bug z wyświetlaniem nagrody, zanim koło skończyło się kręcić :rolleyes:
 

DeletedUser775

Guest
Wszystko fajnie, ale:

Co w przypadku, gdy zamierzam kręcić kołem, bo odpowiadają mi nagrody, a ktoś ułamek sekundy przedemną zrobi refresh i wylosuję coś z nagród których bym nie chciał. Można wprowadzić 5 sekundowy czas na akcję przez innego gracza i gdy on odświeży koło, mój zamiar kręcenia kołem będzie odwołany i nie stracę ticketa.

Jaki był zamiar wprowadzenia tylko 4 szt z każdej nagrody. By przy braku 1 lub więcej słabszych nagród (po wyczerpaniu) była mniejsza szansa na te lepsze i po niepowodzeniu gracz skusi sie na wydanie diamentów na ponowne kręcenie kołem ? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9456

Guest
Czy by zacząć robić zadania z eventu, muszę wykonać wcześniej poboczne jakieś może? Bo mam aktualnie z opracowaniem technologii kuszy i nie mam pewności 100%.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Nie, możesz mieć nawet 3 zadania, ale pojawi się eventowe :) Przynajmniej tak miałem na Becie :p
 

DeletedUser

Guest
Strasznie pokręcone ale może być, zawsze to jakaś odmiana...
 

DeletedUser437

Guest
pantomas, podzielam Twoje obawy. Dodam od siebie że znając mentalność Polaków, to niejednokrotnie będzie tak, że jak ktoś wygra fajną nagrodę a pozostaną jeszcze trzy możliwości do jej wygrania, to specjalnie będzie odświeżał koło żeby inni nie wygrali tego co on.
 

DeletedUser3

Guest
pantomas napisał:
Co w przypadku, gdy zamierzam kręcić kołem, bo odpowiadają mi nagrody, a ktoś ułamek sekundy przedemną zrobi refresh i wylosuję coś z nagród których bym nie chciał.
Dobre pytanie. Postaram się dowiedzieć czy będzie to już nowa nagroda czy jednak jeszcze stara.

Pain napisał:
Strasznie pokręcone ale może być
Pokręcone, bo chodzi o kręcenie kołem :).

pantomas napisał:
Jaki był zamiar wprowadzenia tylko 4 szt z każdej nagrody. By przy braku 1 lub więcej słabszych nagród (po wyczerpaniu) była mniejsza szansa na te lepsze i po niepowodzeniu gracz skusi sie na wydanie diamentów na ponowne kręcenie kołem ?
Nie rozumiem tej obawy. Jakkolwiek zawsze cieszymy się gdy gracze kupują Diamenty, to jednak w tym przypadku nie widzę związku (zwłaszcza, że odświeżać można też za kupony). Przy braku słabszych nagród na kole siłą rzeczy zostają tylko te lepsze, a więc szansa na ich zdobycie rośnie.
 

DeletedUser5531

Guest
Bryfft ja mam pytanie z innej beczki, niestety na becie się nie doczytałem - co się stanie jeśli po raz drugi wylosuję posiadany już awatar? Ponowne losowanie? Czy biorąc pod uwagę bug z tym że nagrodę przydziela zanim zatrzymam koło - ponowne wylosowanie Boba Marleya nie będzie możliwe?
 

DeletedUser

Guest
Jak event wyglądać będzie w życiu bardzo chętnie zobaczę i szczerze przyznam, że nie mogę się go już doczekać. Architektura nowych budynków podoba mi się bardzo i mam nadzieję, że uda mi się je w mieście swoim ulokować - zwłaszcza ten zamek piaskowy. Tutaj pytanie mam, może ktoś zna odpowiedź (chociażby z bety) - jeśli spolerów tutaj robić nie chce / nie można, to poprosiłbym o PW na forum lub ingame (na którymkolwiek z polskich pięciu serwerów) - Czy te cztery budynki "letnie" też będą losowymi nagrodami z koła, czy może standardowo w ciągu zadań będziemy je dostawać? Oraz czy awatary nowe będą także losowymi nagrodami z koła czy za wykonywanie zadań?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Jak event wyglądać będzie w życiu bardzo chętnie zobaczę i szczerze przyznam, że nie mogę się go już doczekać. Architektura nowych budynków podoba mi się bardzo i mam nadzieję, że uda mi się je w mieście swoim ulokować - zwłaszcza ten zamek piaskowy. Tutaj pytanie mam, może ktoś zna odpowiedź (chociażby z bety) - jeśli spolerów tutaj robić nie chce / nie można, to poprosiłbym o PW na forum lub ingame (na którymkolwiek z polskich pięciu serwerów) - Czy te cztery budynki "letnie" też będą losowymi nagrodami z koła, czy może standardowo w ciągu zadań będziemy je dostawać? Oraz czy awatary nowe będą także losowymi nagrodami z koła czy za wykonywanie zadań?

Losowymi nagrodami z koła :) Z zadań będą tylko bilety, a na końcu - drobny upominek za ukończenie zadań ;)
 

DeletedUser3

Guest
Bryfft ja mam pytanie z innej beczki, niestety na becie się nie doczytałem - co się stanie jeśli po raz drugi wylosuję posiadany już awatar? Ponowne losowanie? Czy biorąc pod uwagę bug z tym że nagrodę przydziela zanim zatrzymam koło - ponowne wylosowanie Boba Marleya nie będzie możliwe?

Możesz wtedy zakręcić jeszcze raz bez wydawania kuponów.
 

DeletedUser775

Guest
Nie rozumiem tej obawy ... Przy braku słabszych nagród na kole siłą rzeczy zostają tylko te lepsze, a więc szansa na ich zdobycie rośnie.

Aha to znaczy, że nie wylosuję już "pustej" nagrody jak 4 razy zostanie wylosowana? Jeśli tak to cofam obawę :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Można wylosować pustą nagrodę, ale wtedy z automatu dostaje się następną dostępną na kole. Nie można nic nie dostać.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Jeśli wylosujesz pustą, to wygrywasz nagrodę, która jest po niej ( pusta nagroda wskazuje strzałką następną ;) )
 

DeletedUser

Guest
nikt nie napisal, a mnie to strasznie w oczy kole

ukaŻe a nie ukaRZe

przypuszam, ze automatyczna korekta tego nie wylapala, bo oba slowa istnieja, ale znacza zupelnie co innego :p

PS: chodzi oczywiscie o tlumaczenie oficjalnego newsa. byk jest obecny w zdaniu:
"Twoim oczom ukarze się okno kasyna, zawierające koło, licznik zakręceń kołem w sąsiedztwie, listę akcji sąsiedztwa i przyciski pozwalające na zakręcenie kołem lub jego odświeżenie."

//Dziękuję za zwrócenie uwagi na ten błąd, poprawione : )//Dani

>>>Starzeję się :hide: - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jest już gdzieś dostępny opis tych czterech budynków których grafiki zaprezentowano? Jakie będą mieć rozmiary i co będą oferować? Domyślać się idzie, że jest to jakaś dekoracja 1x1 (drzewko), pewnie domek (2x2 albo 3x3), mam nadzieję że dobowy lub 8h ^^ Jedno to niczym perła wygląda, przykre byłoby ten budynek przegapić :)
Hikari, a mógłbyś zdradzić cóż to za upominek za ukończenie wszystkich zadań?
 

DeletedUser7865

Guest
Te palmy dodadzą do foe fajny klimacik, jeszcze perełka z postepowej Alcatraz i mamy piękne Miami:D
 

DeletedUser

Guest
Faktycznie, dzięki za wskazanie :)

Edit:
To teraz, po przeczytaniu tamtego, zamkniętego już tematu, mam jeszcze bardzo istotne dla mnie pytanie. Czy dzięki wynikom losowania tego eventu, może być np tak, że będę mieć w swoim mieście 3 "domki" królowe, albo 5 ciastkarni? Oraz co, jeśli wylosuję portret który już mam?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6174

Guest
Mam 2 pytania.
1. Jaka jest liczba zadań które możemy wykonać?
2. Jeśli losy będę zdobywał w epoce przemysłowej, a następnie przejdę do postępowej i dopiero wtedy zacznę kręcić kołem to z jakiej epoki będę dostawał nagrody?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
1. 25
2. Nie ważne kiedy zdobędziesz bilety, ważne w jakiej epoce będziesz kręcić. Jak będziesz zdobywać bilety w przemysłowej, a kręcić w postępowej - nagrody będą z postępowej :)
 

wuen

Hrabia
Trochę dziwne, że "współpraca" w ramach nagród na kole ma odbywać się z sąsiadami, którzy dotychczas plądrowali moje zbiory...
Jak znam życie to odezwie się zasada "jak Kuba Bogu tak Bóg kubańczykom"...
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Tylko że współpraca to będzie właśnie kręcenie kołem ;) A rywalizacja w postaci odświeżania koła :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry