Lato 2013 w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5531

Guest
A kto Ci każe od razu wydawać kupony, skoro można to będzie robić aż do 4 września? Ja już wiem np że nie będę kręcił do momentu aż na kole pojawi się interesująca mnie nagroda - wieżyczki bojowe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9945

Guest
Bryfft skrytykowałeś człowieka który dał pomysł z kołem fortuny a sam to dodałeś...
Skoro skrytykowałeś to powinieneś się tego trzymać...
>>>??? - Bryfft

Dla mnie głupi pomysł 4 nagrody jednego rodzaju mam 75 sąsiadów więc po 10 minutach od początku gry już ich nie będzie znajac życie i to że mam pecha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wuen

Hrabia
Monikata - co Ty wiesz o pechu... moi sąsiedzi to pierwsza 30-tka świata Dinegu - to na co ja się załapię - jestem 40-ty...
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Monikata - przecież koło można odświeżać o.O To nie będzie tak, że będzie tylko te kilkanaście nagród i koniec o.O
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Tylko, że to był pomysł na dzienny bonus ;) To jest event, więc jest różnica. A jak nagrody się nie podobają to odśwież koło za bilet ( po odświeżeniu od razu koło się kręci i jako pierwsza dostajesz nagrodę ;) )
 

DeletedUser2776

Guest
Wszystko fajnie, ale:

Co w przypadku, gdy zamierzam kręcić kołem, bo odpowiadają mi nagrody, a ktoś ułamek sekundy przedemną zrobi refresh i wylosuję coś z nagród których bym nie chciał. Można wprowadzić 5 sekundowy czas na akcję przez innego gracza i gdy on odświeży koło, mój zamiar kręcenia kołem będzie odwołany i nie stracę ticketa.

Jaki był zamiar wprowadzenia tylko 4 szt z każdej nagrody. By przy braku 1 lub więcej słabszych nagród (po wyczerpaniu) była mniejsza szansa na te lepsze i po niepowodzeniu gracz skusi sie na wydanie diamentów na ponowne kręcenie kołem ? :)

Jesli refresh nastapi przed kreceniem, to widok automatycznie Ci sie odswiezy. Jesli po kreceniu, to dostajesz nagrode ze starego kola, bo krecenie kolem to tylko animacja a nagroda jest przydzielana w momencie rozpoczecie krecenia.
Potwierdzone empirycznie.
 

DeletedUser775

Guest
Nie każdy będzie się patrzył na koło w momencie kręcenia. Wzrok jest raczej skupiony na jednym punkcie, więc patrzę na koło.. nagrody ok... przenoszę wzrok na przycisk "kręć" nie widzę, że się coś odświeża i kręce kołem z nowymi nagrodami. Jak wszyscy się dopadną do koła to takich akcji może być kilka w ciągu jednej sekundy. Tak jak mówiłem, akcje powinny być co 5 sek, będzie wtedy kolejka, ale trudno.

Wyobraźmy sobie, że jest jedno koło a ludzie stają w kolejce, żeby coś wygrać, niewidziałem, żeby kilka osób naraz kręciło jednym kołem :p

Podsumowując, nie wszyscy będą zadowoleni z takiej interakcji między graczami. Dotychczas każdy plewił w swoim ogródku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3876

Guest
Wyobraźmy sobie, że jest jedno koło a ludzie stają w kolejce, żeby coś wygrać, niewidziałem, żeby kilka osób naraz kręciło jednym kołem :p

Nie rozumiem Waszych obaw. Przecież nie każdy zrobi w tej samej chwili misję i otrzyma bilet żeby zakręcić w danej chwili kołem. Na becie widać wyraźnie jak koło stoi w "bezruchu" nawet kilka godzin, a innym razem ktoś kręci minuta po minucie. A i nie spotkałem się z żadną z Waszych wypisanych obaw. Dajcie szansę temu eventowi wogóle się pojawić, sprawdźcie jego mechanikę a potem dopiero narzekajcie.
Event jest świetny, nagrody są świetne (na becie mam te nowiutkie budynki, a i diamenty wpadały gęsto i często, pomimo że czołówka bety nie ustępuje punktowo Naszej czołówce). Trochę więcej wiary w Team. Każda kolejna zmiana jest lepsza, a event będzie jedną z nich.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie każdy będzie się patrzył na koło w momencie kręcenia. Wzrok jest raczej skupiony na jednym punkcie, więc patrzę na koło.. nagrody ok... przenoszę wzrok na przycisk "kręć" nie widzę, że się coś odświeża i kręce kołem z nowymi nagrodami. Jak wszyscy się dopadną do koła to takich akcji może być kilka w ciągu jednej sekundy. Tak jak mówiłem, akcje powinny być co 5 sek, będzie wtedy kolejka, ale trudno.

Wyobraźmy sobie, że jest jedno koło a ludzie stają w kolejce, żeby coś wygrać, niewidziałem, żeby kilka osób naraz kręciło jednym kołem :p

Podsumowując, nie wszyscy będą zadowoleni z takiej interakcji między graczami. Dotychczas każdy plewił w swoim ogródku.

Ja na twoim miejscu bym losował wieczorami zamiast się obawiać.
Też takich sytuacji nie widziałem i wszystko ładnie szło.
 

DeletedUser7795

Guest
Mam pytanie:
Czy jeśli wylosuję np. kryjówkę łotrów i jej nie wybuduję a event się skończy to będę miał ją nadal w inwentarzu ?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Mam pytanie:
Czy jeśli wylosuję np. kryjówkę łotrów i jej nie wybuduję a event się skończy to będę miał ją nadal w inwentarzu ?

Wszystko co ląduje w inwentarzu zostaje w nim do czasu aż to wybudujesz, usuniesz lub (może w przyszłości patrząc na ikonkę) komuś sprezentujesz.
 

DeletedUser

Guest
Być może przeoczyłem to, więc jeśli faktycznie to przepraszam za zdublowany request, ale czy jest ktoś w stanie powiedzieć, czym będą te cztery budynki specjale (nowe) jakie pojawią się w tym evencie? Domyślam się oczywiście, że palma to dekoracja 1x1, prawy-dolny to dom (2x2 czy 3x3? 8h czy dobowy?), lewy górny to pewnie jakiś produkcyjny w takim razie, a ten zamek z piasku? Jakaś mini-perła pokroju studni, czy obiekt kulturowy? :D
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Zamek z piasku to rozrywkowa perełka, czyli budynek kulturowy ;) "Na żywo" jest o wiele lepszy niż na obrazku :rolleyes:
 

DeletedUser3876

Guest
(...) czy jest ktoś w stanie powiedzieć, czym będą te cztery budynki specjale (nowe) jakie pojawią się w tym evencie?(...)

Zamek z piasku (kultura) 3x3
Palma (ozdoba) 1x1
Domek Straw Hut 4h (złoto) 2x2
Beach Bar (zaopatrzenie) 3x2
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za rozmiary Szczupak1987.
A wie ktoś jaki będzie okres produkcji monet w tym domku ? Dobowy, jak król/królowa czy 8h jak diamentowe z postępu czy jeszcze inaczej?

Edit:
4h... nie wiem jak udało mi się tego nie dostrzec >.< Wrogowie przysłonili...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mam pytanie - być może głupie - w dziale dyskusje ktoś zamieścił spis zadań. W jednym z nich jest mowa o dotarciu zwiadem do nowej prowincji. Czy zwiad ma ruszyć po zaakceptowaniu zadania, czy mogę go puścić szybciej i liczy się sam fakt dotarcia?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Liczy się fakt dotarcia, jak go puścisz to jeszcze nie będzie się liczyć, możesz przyśpieszyć diamentami - musi "odkryć" prowincję :)
 

DeletedUser9285

Guest
Wie ktoś czy ten event rusza o północy z 13 na 14 sierpnia czy w godzinach rannych 14 sierpnia?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Raczej w godzinach rannych. Nikt nie siedzi w pracy w Inno o takich godzinach (nie licząc osób które pilnują aby nie było braku dostępu do gier).
Liczę że od 8-12 jak zawsze :)
 

DeletedUser8981

Guest
przeczytałem że gracz podczas zarejestrowania się w becie foe podczas evenentu dostaje się 1000 diamentów dostawało?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
przeczytałem że gracz podczas zarejestrowania się w becie foe podczas evenentu dostaje się 1000 diamentów dostawało?

Na Becie gracze otrzymują diamenty nie tylko przy eventach ;) Ale są one darowane na eventy, żeby gracze mogli zobaczyć, czy wszystko się zgadza i najwyżej zgłosić bugi lub nieprawidłowości :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry