Karnawał 2019 - dyskusja

DomLuk

Wójt
Ten event wszystko na farta odpowiednich sąsiadów by powiększyli wygraną, ale kolejny fart by to wygrać. Teraz budynki eventowe kolejny fart by trafić budynek i ulepszenia, brakujący jeden nic nie warte budynki. Jeśli u mnie chodzi o wygrane u sąsiadów kiepsko każdy klikał 50, chodź mam wykonane wszystko co jest w tej chwili nie łapie się nawet w lidze srebrnej o złotej to mogę po marzyc. Budynki mam prawie komplet z wygranych końcowych wybiorę brakujące. Tak to jest maszynka do robienia kasy kto napalony to będzie kupował by zdobyć maskę. Jedno by zrobili budynki dla każdego po wykonaniu eventu gwarantowane to by nikt nie narzekał.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Wchodząc tu to tylko można się naczytać tylko i wyłącznie narzekań, a bo to nie trafiłem nagrody, a bo w brązowej lidze jestem, a nie złotej, a bo to nie jest gwarantowane tylko trzeba liczyć na farta. Eventy takie są od dość dawna i trzeba się z tym pogodzić. Jak się uda to się zdobędzie nagrodę, jak nie to nie, jak się nie podoba to można olać i nie brać udziału w evencie, a jak ma się diaksy( są za darmo w grze), albo kasę na nie, to można liczyć na lepsze profity, ale i bez tego można zdobyć taki zestaw, a nawet i 2 nie wydając żadnego diaksa.
 

DeletedUser20881

Guest
Ten event wszystko na farta odpowiednich sąsiadów by powiększyli wygraną, ale kolejny fart by to wygrać. Teraz budynki eventowe kolejny fart by trafić budynek i ulepszenia, brakujący jeden nic nie warte budynki. Jeśli u mnie chodzi o wygrane u sąsiadów kiepsko każdy klikał 50, chodź mam wykonane wszystko co jest w tej chwili nie łapie się nawet w lidze srebrnej o złotej to mogę po marzyc. Budynki mam prawie komplet z wygranych końcowych wybiorę brakujące. Tak to jest maszynka do robienia kasy kto napalony to będzie kupował by zdobyć maskę. Jedno by zrobili budynki dla każdego po wykonaniu eventu gwarantowane to by nikt nie narzekał.

Nie ma chyba większego pechowca w tej i innej grze sieciowej niż ja … ale akurat w tym ewencie pech mnie opuścił :)
A gram tu trzy tygodnie.
 

ZjemCię

Wójt
Można, ale nie jest to gwarantowane - gdzie tu sprzeczność?
Aha, bo Ty to napisałeś że jest taka ewentualność w sensie że jest na to szansa. Zgadza się i masz rację - jest też szansa że się wygra 6 w totka na "chybił trafił" :)
Ja odczytałem to Twoje
można zdobyć taki zestaw, a nawet i 2 nie wydając żadnego diaksa.
Jako coś co nie wymaga w każdym wypadku jakiegoś szczególnego wysiłku, a to już niestety prawdą nie jest
 

McPietro

Wójt
No i po evencie karnawałowym. Jak przy każdym evencie tyle było biadolenia, tyle narzekania na wyciąganie diaxów od graczy. Nie wydałem ani jednego diaxa, lajtowo klikałem w zadania, skończyłem w brązowej lidze i mam cały zestaw budynków na 2 poziomie.
Odnośnie sugerowania przez producenta gry by kupować diaxy, to trzeba zaznaczyć, że nikt nie produkuje gry, nikt nie wydaje kasy na działanie gry w sieci po to, by sprawić komuś przyjemność, by ludziska mieli rozrywkę. Ta gra, tak jak wszystkie inne jest po to by na niej producent ZARABIAŁ. To jego biznes, jego praca, jego dochody. Przestanie zarabiać to gra zniknie z sieci. Jak na razie robią na tym ładne pieniądze.
 

Klon13

Szlachcic zagrodowy
A jest gdzieś napisane że jak w "komplecie" 5 budynków, 2 z nich są takie same, to 1 z nich nie jest widoczny dla reszty? ( bonus nie jest podniesiony)
 

DeletedUser20676

Guest
Uzbierałem 8 części na 2 poziomie i wszystko ładnie działa bez wydawania diamentów i brakło mi tylko 1000 do srebrnej ligi :(
 

ZjemCię

Wójt
Uzbierałem 8 części na 2 poziomie i wszystko ładnie działa bez wydawania diamentów i brakło mi tylko 1000 do srebrnej ligi :(
To bardzo dobrze. Gratuluje :)
Na jednym ze światów byłem przy granicy ze złotą, losowanie tylko elementów zestawu. Efekt? tylko dzięki temu że z ligi wpadły 2 możliwości upgrade byłem wstanie zrobić pojedynczy zestaw na 2 lvl. Z używaniem diamentów. Jak pisałem duuuużo wcześniej - bez aktywności sąsiadów ten ewent to kupa. Zresztą z aktywnymi też kupa, co doskonale widać po podzielonych zdaniach i ilości komentarzy na forum. Dobrze że się w końcu skończył.
 
Do góry