Karnawał 2019 - dyskusja

DeletedUser2427

Guest
moze w koncu jakieś floreny bedą wypadac z kliknięć wydarzen wokół miasta? Od czasu eventu jesiennego gdy można było tak znaleźć jabłka w ogóle tego nie klikam bo szkoda czasu dla 720 zaopatrzenia
 

hddk

Hrabia
W porównaniu z Forge Bowlem skrzynki 2x droższe, szanse na nagrodę specjalną mniejsze. Do tego do wygrania 5 części i 5 różnych ulepszeń do lvl 2. Jedna część i jeden uniwersalny up będzie z zadań, jeden za ligę, zostaje do wygrania 7. Event jak żaden nastawiony na szczęście i wysysane diaksów, które tym razem i tak nie przybliżają np. do kolejnej wielkiej nagrody a mogą być wtopione we floreny lub w losowanie :) Cykle po kilkadziesiąt skrzynek bez nagrody były na becie dość częste :)
 

ZjemCię

Wójt
Do tego liga tak na prawdę zależna od sąsiedztwa - jak ktoś ma mało aktywnych sąsiadów to nawet siedzenie 24h w grze nie gwarantuje dobrego miejsca.
Generalnie sam zestaw spoko - ale jego zdobycie koszmarne więc ja odpuszczam :)
 

piotresz

Hrabia
Ten obrazek jest chyba trochę mylący
Po upgrejdzie do drugiego levelu rozmiar nadal jest 5x5, prawda ?

CARNIVAL_B_Loading_Screen_900.png
 

ZjemCię

Wójt
Ten ewent karnawałowy jest beznadziejny. I co on ma w zasadzie z karnawałem? za chwile post a my będziemy klikać w jakieś małpy?
 

hddk

Hrabia
Nagrody się zmieniały co 6 godzin, więc chyba nikt tego nie spisywał. Oczywiście było 5 części ogródka i 5 różnych ulepszeń, poza tym standard. Jedynie Targ zwrócił moją uwagę z takich mniej typowych nagród, ŚW były też :) Waluty jest i tak mało. Albo ktoś po prostu zapoluje na ŚW albo będzie starał się mieć ogródek choćby na lvl 1 i oleje wszelkie inne nagrody.
 

OliverJr.

Hrabia
Tak wiem że częste zmiany, co 6h. Tylko zastanawia mnie ile razy była np pojedyncza część tego zestawu, ulepszenia losuje się uniwersalne(takie jak za ostatnie zadanie) czy do konkretnych części.
 

DeletedUser20713

Guest
I nie każdy obchodzi karnawał. i co z tego?
Chodzi o to, że niepotrzebnie wspominasz o swojej religii, gra nie jest w żaden sposób z nią powiązana i nie ma dla niej znaczenia czy ktoś pości czy nie, tak samo z eventami, są bo są i nie biorą pod uwagę czy ktoś się będzie wtedy modlił, pościł czy bawił w ogródku, a twój komentarz brzmi jakbyś zarzucał grze, że ma taki a nie inny event kiedy ty sobie pościsz
 

ZjemCię

Wójt
Chodzi o to, że niepotrzebnie wspominasz o swojej religii, gra nie jest w żaden sposób z nią powiązana i nie ma dla niej znaczenia czy ktoś pości czy nie, tak samo z eventami, są bo są i nie biorą pod uwagę czy ktoś się będzie wtedy modlił, pościł czy bawił w ogródku, a twój komentarz brzmi jakbyś zarzucał grze, że ma taki a nie inny event kiedy ty sobie pościsz
Co Ty chłopcze gadasz do mnie? Dokształć się zanim zaczniesz prawić "mondrości"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Karnawał
pierwsze zdanie, na samej górze(a jak mało to sobie przeczytaj cały artykuł)! Teraz przeproś i wyjdź ;)
BTW to nie jest moja religia więc daruj sobie swoje wywody na temat wolności w moim kierunku - zwłaszcza w kontekście tego że właśnie mówisz mi co mam robić :)

Wracając do tematu - Timing eventu jest beznadziejny. Wydaje mi się że ostatnio robi się je ciurkiem pod byle okazję po to tylko żeby wydębić trochę diamentów. To że sa jest w porządku - kto nie chce niech nie robi a kto chce niech wydaje pieniądze - ale może trochę konsekwencji w działaniu i jednak trochę lepiej dobrane tematycznie/czasowo?
 

Markiz.

Książę
Gram od 2 lat i od samego początku wydawało mi się że coś za dużo tych eventów z byle jakiej okazji. Uważam że powinno być ze 3-4 dłuższe w roku i pomiędzy nimi po jednym krótszym.
Niestety jest to moje pobożne (nie wiem czy ktoś się nie poczuje zniesmaczony użyciem tego słowa) życzenie, bo dla twórców gry, każdy event jest kopalnią $$$.
 

DeletedUser7795

Guest
Skończcie wreszcie z eventami, które nastawione są na kupowanie diamentów. Pracujecie nad eventem wiosennym, w którym też będą ligi - to jest pewne. Co z tego, że będę np. w złotej lidze jak ostatniego dnia mogę spaść nawet do brązowej, bo gracze z grubymi portfelami zaczną losować ostatniego dnia.
 

DeletedUser7795

Guest
Promocja na diaxy akurat przed eventem. Dziwny zbieg okoliczności. Jeśli tak będą wyglądały kolejne eventy to czarno to widzę. @kasia2389 i właśnie to jest podejście Inno do graczy, aby tylko jak najwięcej kasy od graczy wydoić.
 
Do góry