Karnawał 2019 - dyskusja

DeletedUser18253

Guest
ja za 60 kart ani jednego florena nie dostalam nawet z podwójną szansą tylko to co miałam stracilam ale już mam ten event gdzieś nie wydam ani 1 diamentu na to badziewie
 

Azzie

Baron
Heh, zadanie 29. Zwiad prowincji. Przyzwyczaili do możliwości wyboru, aż tu nagle sztywno: zwiad! Akurat w momencie, gdy nie ma szans na szybki zwiad. I pewnie cała robota będzie psu na budę.... Szkoda, bo fajnie szło, mimo iż event jest faktycznie słaby w ocenie ogólnej. I generalnie, tak jak część graczy stwierdza, tak i ja to robię - za gęsto tego się robi. Tak jakoś mam, że jak już jest to staram się robić. A teraz zaczyna mnie odrzucać. Powoli się zastanawiam czy to dalej ciągnąć, bo za dużo czasu zaczęło zabierać....
 

ZjemCię

Wójt
Heh, zadanie 29. Zwiad prowincji. Przyzwyczaili do możliwości wyboru, aż tu nagle sztywno: zwiad! Akurat w momencie, gdy nie ma szans na szybki zwiad. I pewnie cała robota będzie psu na budę.... .
Jest jeszcze 16 dni więc to nie musi być szybki zwiad :)
A później i tak zaczynają się zadania dzienne więc na spokojnie możesz robić :)
 

DeletedUser19502

Guest
Na 25 kuponów zero trafionych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18795

Guest
Ale co sie dziwisz jak za kazdym losowaniem masz zawsze szanse tylko 5 albo 15%... To jest nie wiele ja np mialam 40 kuponow i tez nic nie trafilam ale ogolnie event idzie mi bardzo dobrze.
 

Borisel

Hrabia
A ja z dniem dzisiejszym zrobiłem 10 zadań . I jakoś nie czuję się poszkodowany - dziś sobie wylosowałem z resztek florenów , które zebrałem za 100% 3 zestawy renowacji . Tak na lajcie . Te % to są takie same % jak z innych eventów . Pamiętajcie - matematyka Inno Games stoi na innym poziomie .
 

Klon13

Szlachcic zagrodowy
Ponad 3000 florenów na skrzynki wieczorem i nic. Rano uzbierało mi się na jedną skrzynkę i od razu trafienie, taka gra :D:D
 

Valhan

Wójt
Beznadziejny ten event... za dużo losowości w tym wszystkim, nie dość że ciężko pozyskać wieksze ilosci florenów (5% szans na 100 fl - kpina...) to w dodatku szanse na wylosowanie nagrody dnia nikłe... Jak ktoś nie ma szczęścia to nie ma co liczyć na zebranie nawet połowy jednego zestawu -.-. Już lepiej byłoby nie robić wcale tego eventu i nie wku...denerwować ludzi i tworzyć wiekszych różnic bo Ci już mam takich znajomych którzy już teraz w połowieeventu mają cały zestaw 2lvl i zbierają kolejny...
 

DeletedUser20554

Guest
Dla mnie ten event się też skończył. Wczoraj widziałam jak w 5% doszło do 825. Później już nie obserwowałam. Dziś w 30% straciłam 8 kuponów z rzędu. Do tego żadnej nagrody specjalnej pomimo wielu otwartych kufrów. Szkoda wysiłku. Dużo poświęconego czasu, zero satysfakcji. Odpadam.
 

DeletedUser7795

Guest
To jest event tylko i wyłącznie dla graczy, którzy kupują diamenty. Rzućcie ten event w cholerę i dajcie sobie spokój. Nie ma co porównywać graczy zwykłych i graczy kupujących diamenty, bo ci drudzy zawsze będą lepsi.
 

DeletedUser11629

Guest
To jest event tylko i wyłącznie dla graczy, którzy kupują diamenty. Rzućcie ten event w cholerę i dajcie sobie spokój. Nie ma co porównywać graczy zwykłych i graczy kupujących diamenty, bo ci drudzy zawsze będą lepsi.
Ligi w eventach są już od roku i od roku wszyscy Ci powtarzają, że a) złota liga jest dla graczy diaxowych, b) że nie trzeba diaxów kupować, żeby być w złotej lidze oraz c) zmień płytę.

A Ty w kółko swoje i swoje. Pytam się więc: jaki push widzisz w diaxowych farmach? Wymiana punktów między światami NIE JEST OBOWIĄZKOWA, możesz sobie nie wymieniać, jak Cię to tak strasznie boli i nadal kosić diaxy i wydawać je na eventy na świecie głównym. I być w tej zakichanej złotej lidze, chociaż Bóg mi świadkiem, nie wiem, czemu to taki Święty Graal dla Ciebie, wszyscy mądrzejsi już dawno odpuścili sobie złotą ligę. A najmądrzejsi cieszą się, że inni gracze wydają swoje miesięczne zarobki na FoE, bo dzięki temu oni grają za darmo. I to wcale nie gorzej, mogę Cię zapewnić. Bo za diaxy rozumu nie kupisz - chociaż, na Ciebie patrząc, to rzeczywiście szkoda...
 

Markiz.

Książę
Ależ wy marudzicie. Event jak każdy inny. Czasem na wszystkich światach się uda komplet nagród zebrać, a czasem tylko na połowie z nich. Ale na głównym zawsze. A diaxy niech ludzie kupują jak ich stać, bo dzięki temu mam fajną grę dostępną za darmo.
 

serwusx

Szlachcic zagrodowy
8430 wydanych florenów i już mam cały zestaw, a nie zrobiłem nawet połowy misji. Matematyka jak zawsze po mojej stronie. :) To teraz już bez spiny można polować na ulepszenia.

@UP
Diaxy to ma się z wypraw i studni życzeń, spokojnie 1000 miesięcznie można wyciągnąć, starcza na rozszerzenia, a i na eventy styka. Całe miasto zabudowałbym sobie tymi studniami, gdybym mógł.

@Gdzieś tam wyżej
Jak gram, nie wydałem na FoE ani grosza. W tym evencie wydałem diamenty na kupony jeden, jedyny raz i tylko dlatego, że na najniższym procencie wisiało 500 szekli (i trafiłem już za następnym razem po kupnie). Wasze stwierdzenie, że trzeba płacić realnymi pieniędzmi za wydarzenia, jest błędne.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20550

Guest
12200 florenow wydane. Cały pierwszy poziom zdobyty.

Bez PLN. Bez malkontenctwa permanentnego @Chodzące Zuo
 

DeletedUser7795

Guest
@Finkadel nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Złota liga powinna być możliwa do osiągnięcia bez wydawania diamentów. Zdobyłem kilka nagród, z których jestem zadowolony ale zestawu nie zdobędę.
 

DeletedUser222

Guest
A dlaczego powinna być możliwa?
Jeśli tylko 1% lub więcej graczy ma ochotę wydawać diaxy, to naturalne że właśnie oni wydadzą najwięcej florenów.
Chciałbyś im to miejsce zabrać, dając w zamian komuś, kto miał mniej florenów, ale nie wydał ani diaxa?

Poza tym, tyle samo zestawów dostaje się w nagrodę za srebrną ligę, a w 5% masz szansę się znaleźć, jeśli grasz aktywnie.
 

DeletedUser20848

Guest
Hej niedawno zaczęłam grać, czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego po postawieniu wygranego w evencie domu zadowolenie mieszkańców spadło do 50 procent?
 

DeletedUser17142

Guest
Wiele osób może grać ZA DARMO tylko dlatego że część osób płaci za różne rzeczy.
Gdy płacących będzie za mało, grę po prostu zamkną !!!
Nikt nikogo nie zmusza do brania udziału we wszystkich ewentach.
Przy większej ich ilości można sobie wybrać te, które nam bardziej odpowiadają.
Jeżeli INO( wydawca gry) ponownie i wielokrotnie stosuje jakieś mechanizmy gry, to oznacza że to przynosi zyski.
A to jest warunek konieczny, aby gra mogła funkcjonować, aby starczyło na serwery, wypłaty oraz zyski.
Co do obecnego ewentu:
Losowość i brak gwarancji zdobycia zestawu nie jest zbyt miła i pewnie część osób wydaje pieniądze.
Trzeba mieć trochę szczęścia.
Tu piszą głównie osoby, które go nie miały.
Osobiście nie wydałem jeszcze ani złotówki na grę. W ewencie raczej idzie mi dość dobrze.
Rewelacji nie ma, ale na dzień 02.03.2019 mam już komplet budynków i 3 rozszerzenia.
To ostatnia dyskusja o ewencie jaką czytam.
Co ewent to źle, nie dobrze, do niczego, trzeba wydać kasę.
Osobiście jakoś wychodzi mi odwrotnie.
 

DeletedUser17038

Guest
Walcze w tym evencie na kilku frontach wydałem już dużo diamków (stać mnie :)) i muszę powiedzieć ze losowość inno widać na każdym kroku :), algorytmy działają, losowość jest taka jak chce producent pamiętajcie o tym.
 

DeletedUser11629

Guest
@Finkadel nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Złota liga powinna być możliwa do osiągnięcia bez wydawania diamentów. Zdobyłem kilka nagród, z których jestem zadowolony ale zestawu nie zdobędę.
Zrozumiałam doskonale. Złota liga nie jest i nie powinna być osiągalna bez wydawania diaxów. To, że nie zdobyłeś zestawu, to zwyczajnie pech albo wynik błędów w losowaniach (jeśli losowałeś coś poza elementami zestawu, to nic dziwnego, że go nie zdobyłeś...).
 
Do góry