Karnawał 2019 - dyskusja

DeletedUser20282

Guest
Czy ten event jest zaprojektowany tak jak poprzednie, że da się zdobyć główną nagrodę bez wydawania diaxów ? Jak najbardziej optymalnie wydawać kupony, aby dostać się do jak najwyższej ligi ?
 

DeletedUser20751

Guest
A co z "gra to tylko z
Czy ten event jest zaprojektowany tak jak poprzednie, że da się zdobyć główną nagrodę bez wydawania diaxów ? Jak najbardziej optymalnie wydawać kupony, aby dostać się do jak najwyższej ligi ?
Trudno powiedzieć bo ilość zgarnianych monet zależy od aktywności sąsiadów. Jak nie grają to niestety w puli będzie mniej monet.
 

DeletedUser16845

Guest
Czy skrzynie same się będą zmieniać czy będą te same póki którejś nie wybiorę?
 

DeletedUser9827

Guest
Czy będzie widać kto z sąsiedztwa akurat wylosował główną pulę albo kto akurat losował i spudłował? W poprzednich podobnych eventach tak właśnie było.
 

DeletedUser20751

Guest
Czy będzie widać kto z sąsiedztwa akurat wylosował główną pulę albo kto akurat losował i spudłował? W poprzednich podobnych eventach tak właśnie było.
Na pewno widać, kto zgarnia nagrodę, bo już mi jakaś sąsiadka mignęła.
Innym razem pula się zwiększała, ale nie było widać kto pudłuje.
 

DeletedUser16028

Guest
Czy ten event jest zaprojektowany tak jak poprzednie, że da się zdobyć główną nagrodę bez wydawania diaxów ? Jak najbardziej optymalnie wydawać kupony, aby dostać się do jak najwyższej ligi ?
Ten event zaprojektowany jest tak, że jest szansa na zdobycie głównej nagrody bez wydawania diamentów. I jest też szansa, że nie zdobędzie się głównej nagrody pomimo wydania diamentów. Decyduje o tym wyłącznie losowość. Jeśli masz szczęście - zdobędziesz nagrodę, jeśli nie - możesz jedynie stracić diamenty.
Sama najwyraźniej należę do tej 2 grupy. Dzisiaj - z ciekawości - kupiłam 3500 florenów za diamenty (mam zapas, więc postanowiłam spróbować) - otworzyłam 14 skrzyni i niestety nie trafiłam ulepszenia sprzedawcy masek. W sumie wydałam te 1650 diamentów na 55pr - super interes ;). W tym samym czasie w mojej gildii ktoś trafił ulepszenie za 1 razem, ktoś inny za 2. Taki urok losowości.
 

DeletedUser20751

Guest
Z ciekawości.. Ma ktoś może listę ile razy która nagroda występowała w skrzyni na Becie?
 

DeletedUser18795

Guest
Odpowiedz byla taka ze komu by sie chcialo co 6h spisywac nagrody... Zawsze mozesz zaczac i sprawdzisz ile kest nagrod do czasu az znowu pojawi sie taka ktora juz byla i mniej wiecej bedziesz wiedziec ile razy moze sie pojawic...
 

DeletedUser11629

Guest
Pytałem na poprzedniej stronie, odpowiedzi nie dostałem
Serwer beta jest dostępny dla każdego, zamiast bezowocnie pytać, proponuję założyć konto i samemu się dowiedzieć. Tak, rozumiem, że Tobie się nie chce - nam też się nie chce odpowiadac, wyobraź sobie...
 

DeletedUser20282

Guest
Skrzynie są nie proporcjonalnie drogie :/ Ponad 3k florenów wydane, by zdobyć ulepszenie sprzedawcy masek ehhh
 

OliverJr.

Hrabia
Serwer beta jest dostępny dla każdego, zamiast bezowocnie pytać, proponuję założyć konto i samemu się dowiedzieć. Tak, rozumiem, że Tobie się nie chce - nam też się nie chce odpowiadac, wyobraź sobie...

Tylko spytałem, widzę że nie idzie w evencie dlatego taki niby atak. Spoko mi też średnio idzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DomLuk

Wójt
I znowu eventy na farta jedni zdobędą, a reszta ze smakiem poliże przez szybę. Za diamenty ciężko zdobyć przy takiej trafności.
Wydałem wszystkie monety jakie miałem zgadnijcie czy zdobyłem część ............NIE.
Sorki ale te skrzynie to chyba dla początkujących i taki ten event wygląda nie zna to kupi diamenty na pierdoły.
Braku laku poklikam i zobaczę do końca z ciekawości i tylko dlatego bo tak bym udawał ze go nie ma.
 

DeletedUser20751

Guest
Serwer beta jest dostępny dla każdego, zamiast bezowocnie pytać, proponuję założyć konto i samemu się dowiedzieć. Tak, rozumiem, że Tobie się nie chce - nam też się nie chce odpowiadac, wyobraź sobie...
Idąc tym tokiem myślenia, można śmiało zamknąć dział z pytaniami pisząc krótko "masz wątpliwości, sprawdź sobie sam" 8>

A co do samego eventu, to trochę szoda że sąsiadów nie zmieniono tuż przed.
Efekt jest taki, że w nowej wiosce na A jestem na 3 miejscu, a niżej sami "nowi" praktycznie nie grający ludzie, nie mający pojęcia o evencie. Sam sobie muszę podbijać pulę, więc nie poszaleję :p
 

Borisel

Hrabia
Pierwszy raz odkąd gram to ten event będę ogrywał tak sobie - na odwal się . Nie dość że brakuje miejsca w mieście , to kolejny zestaw jakoś średnio mi pasuje . Nadal czekam na event , gdzie można wygrać brakujące ulepszenie tolosa bożków i kolumny zwycięstwa oraz na japoński ogród z ulepszeniami , ponieważ ten zestaw jest ładny i fajnie się komponuje w mieście.
W tym evencie , gdzie zależy od sąsiadów to ja podziękuję .
 

DeletedUser16028

Guest
A co do samego eventu, to trochę szoda że sąsiadów nie zmieniono tuż przed.
Efekt jest taki, że w nowej wiosce na A jestem na 3 miejscu, a niżej sami "nowi" praktycznie nie grający ludzie, nie mający pojęcia o evencie. Sam sobie muszę podbijać pulę, więc nie poszaleję :p
Myślę, że w poniedziałek zmienią sąsiedztwo na nowe i długo się z aktualnym sąsiedztwem nie pomęczysz ;).
Rywalizacja ligowa dotyczy całego serwera, więc nie ma powodu, żeby sąsiedztwa nie zmienili w nocy z niedzieli na poniedziałek. Nawet biorąc pod uwagę, że to sąsiedzi nabijają floreny w skrzyniach - w nocy i tak mało, co klika i zmiana sąsiedztwa niczego nie posypie.
Oczywiście mogę się mylić.
 

OliverJr.

Hrabia
Fatalna jest jedna rzecz, grając na telefonie wolniej się nabija kolejne uderzenia... zanim ja walne 2 razy na telefonie to na kompie można za ten czas 5 razy
 

Fatherland

Książę
Ten event z ta mechaniką w tej grze zawsze był kasynem na dnie, basenem fekaliów, więc szkoda się babrać nabrać i denerwować;) ta mechanika nie da Wam nagród więc się nie spinajcie bo szkoda nerwow;)
 

DeletedUser17549

Guest
Pierwszy event gdzie nie będę się spinał. Bez diaxów praktycznie niewykonalny. Zbyt mały % szans w losowaniu aby 7 razy trafić właściwą nagrodę. Szkoda że tym razem ci bez kasy są na straconej pozycji:(
 

ZjemCię

Wójt
Pierwszy event gdzie nie będę się spinał. Bez diaxów praktycznie niewykonalny. Zbyt mały % szans w losowaniu aby 7 razy trafić właściwą nagrodę. Szkoda że tym razem ci bez kasy są na straconej pozycji:(
No nie do końca na straconej pozycji. BTW Ci z diamentami też sobie odpuszczają ;)
 
Do góry