Karnawał 2018 - dyskusja

DeletedUser222

Guest
Da się jakoś usunąć to wkurzające ogłoszenie? Już dawno przeczytane, ale oczywiście musi uparcie siedzieć na górze listy i spaść nie chce...

uUDdSfr.png

Czy możecie łaskawie umożliwić usunięcie (albo chociaż odpięcie) tego jakże ekscytującego ogłoszenia, które zasrywa mi ćwierć ekranu wiadomości? Wisi toto od wczoraj i przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu wiadomości, po jakiego czorta mam czytać o tym po kilkanaście razy dziennie?!
 

DeletedUser16730

Guest
Element losowosci dodaje smaku i mam wiekszy fun a czasem jakas nagroda wpadnie

No super, a jak nie wpadnie to jeszcze większy.
A największy taki maxfun mam jak zrywa połączenia z serwerem albo muli przy losowaniu. Wrzucam uzbierane bilety, w banku konkret i bubel mieli. Normalnie emocje lepsze niż duszenie z głową w worku.
Takich eventów nam trzeba!
 

OliverJr.

Hrabia
Przechowaj przedmiot za 1500, chętnie odsprzedam kilka swoich po 500... Pojawi się skrzynia architekta, tak jak było na becie? w trafienie 4 ulepszeń nie wierze, bo to się uda może 2% graczy, ale w tej skrzyni jest też ŚW i zestaw do renowacji

ps a co do samego eventu... nie gram długo, od czasu Halloween 2017 i póki co tamten event był jak dla mnie najlepszy. Była jasna sprawa, zrobisz tyle i tyle zadań dostaniesz pewną nagrodę, podobnie Rose. Spoko był też Forge Bowl, może dlatego że udało mi się zbudować kolumnę na 7 poziom, a trza było "tylko" 2 razy ulepszenie trafić, ledwo 50 strzałów wystarczyło. Tutaj potrzeba aż 4 ulepszenia...
 
Ostatnia edycja:

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Była jasna sprawa, zrobisz tyle i tyle zadań dostaniesz pewną nagrodę
Dla mnie to już nie ma żadnego znaczenia. Wielokrotnie podkreślano na forum, że eventowe zadania kolidują ze strategią rozwoju miast sporej ilości graczy. Ten event zakończyłam na zadaniu przejęcia 2 sektorów przez negocjacje. :haha:
 

OliverJr.

Hrabia
Sektory przez negocjacje to najgorsze z możliwych zadań. Trochę mnie poniosło z czyszczeniem mapy i teraz aby negocjować potrzebowałbym towarów z epoki następnej. Nie mam nawet z kim pohandlować bo całe sąsiedztwo z tej samej epoki...
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Dla mnie to już nie ma żadnego znaczenia. Wielokrotnie podkreślano na forum, że eventowe zadania kolidują ze strategią rozwoju miast sporej ilości graczy. Ten event zakończyłam na zadaniu przejęcia 2 sektorów przez negocjacje. :haha:

To i tak daleko zaszłaś, ja zakończyłem event na 4 zadaniu, gdzie trzeba zrobić produkcję 8x4h
Zawsze mogę w tarasach odpalić tą produkcję, ale nie po drodze mi z tym, bo zaburzy cały mój cykl produkcyjny
 

Borisel

Hrabia
Mam pytanie - znowu ten budynek wymaga ulepszania . Z zadań mozna dostać 2 ulepszenia . 4 ulepszenia są mozliwe za zakup tych florenów czy muszę znowu liczyć na łut szczęścia (albo jak zażartuje - hiper uber mega strategie) wylosowania ze skrzynek ? Może ktoś oświeci mnie "strategia" wylosowania 4 ulepszeń ? Prosze ...
 

Von Grun

Wicehrabia
Yyyy nie ma takiej. Znaczy jest, wydajesz worek pieniędzy na worek diaxow i do skutku. O to chodzi w tym evencie. W poprzednim dali 3 czy 4 ulepszenia do zdobycia z linii i strzałów i widać za słabo finansowo wyszli, bo teraz pewne masz tylko 2. W następnym evencie wróże, że będzie tylko budynek z linii zadań, a reszta do "wylosowania".
 

DeletedUser5150

Guest
Heh
gram na całej 8 - i wszędzie jest tak: wpada/nie wpada. Jak wpada to jedno i koniec.
Ale - na pobocznym światku 3 razy pod rząd ulepszenie - jestem w 2% o których mówi endriu :)
Żeby to było jeszcze na głównym ;)

Reasumując jedyna strategia - zbierać florki na maxa i strzelać w skrzynię z ulepszeniem, innej możliwości nie ma. Efekt losowości przedstawiłem powyżej.
Zresztą z kolumnami w Bowl też tak miałem.
 

The.Guru

Szlachcic zagrodowy
porąbało was z tą losowością ..... z wysiłkiem zbieram 700 monet przez kilka dni po to by wylosować motywkę, którą dajecie za darmo w krzakach w okolicy miasta !!!!!!!!
 

OliverJr.

Hrabia
Wylosować 6 kanałów... żal.pl , wpuszczony w piękny kanał

Przez takie gówenty odechciewa się grać, a spora szansa że zbiore pseudonagrode za największy zbiór
 
Ostatnia edycja:

NUMER 3

Szlachcic zagrodowy
5 skrzynek i 5 kanałów weneckich ;/ Wniosek: Takie ewenty ze zdobywaniem poziomów są jedynie dla ludzi którzy wydają kasę na diamenty
 

DeletedUser19130

Guest
Serio? Dzisiaj Wierza zwycięstwa za 380? Chyba się skuszę na 4 albo 10 sztuk tej cudownej wierzy :)
 

DeletedUser18754

Guest
8 skrzyń - 4 ulepszenia, trzeba mieć farta po prostu, bo wiem, że inni nie trafiają nic...
 

DeletedUser16965

Guest
Znów wprowadzanie event z nagrodami dla sąsiedztwa, i znów nie ma wymiany sąsiadów!! Dla tego aby ktoś zdobył jakąś nic nie znacząca nagrodę bede musiał czekać jeszcze dwa tygodnie albo i dłużej na wymiane?? Może choć warto by dawać takie info dla graczy??
 

DeletedUser16730

Guest
24x4h? Z dziennych takie idiotyzmy bierzecie?

W dziennych jest nawet 30 x 4h, 22 x 8h.
Mnie to zastanawia jak ktoś to wymyśla. Bo już jest jasne, że ten co wymyśla to prawdopodobnie w to nie gra. Ale jaka idea mu przyświeca, czy "a to se walne z grubej rury dla beki", czy "żonę w nocy głowa bolała to niech się gracze wkurzają też", czy normalnie sobie napisał na karteczkach co mu do łba wpadło i dał dziecku do losowania.
 

DeletedUser16730

Guest
A ja się uczę na własnych błędach, w tamtym roku szarpałem i w tym nie szarpię. Ruszanie tych skrzyń grozi kalectwem psychicznym.
Jedyna sensowna dla mnie opcja w tym evencie to zrobić co się zrobi, polosować co się polosuje i kupić ile się uda GS bez dotykania skrzyni. Niewiele roboty, a 2-3 wpadną jak darowany koń co mu się w zęby nie patrzy. Kupić i zapomnieć, wyprzeć to w jakąś nieużywaną część świadomości.
 
Do góry