Karnawał 2018 - dyskusja

DeletedUser18959

Guest
Witam. Jest może już lista dziennych zadań do eventu?
 

DeletedUser18959

Guest
Widze, ze ten event wszędzie wystartował 2 lutego tylko jak zwykle polaczki na szarym końcu..
 

DeletedUser11629

Guest
Widze, ze ten event wszędzie wystartował 2 lutego tylko jak zwykle polaczki na szarym końcu..
Polecam okulary, do dostania w każdej drogerii. Ten event jeszcze nigdzie nie wystartował, nie musisz czuć się gorszy, "polaczku".

Czy tylko w mojej przeglądarce obrazki w ogłoszeniu rozjechały się i ucięły?
 

Solshine

Baron
Czy ulepszenia wszystkie są do otrzymania podczas wykonywania zadań czy też tylko część a reszta za diamenty lub do wylosowania?
 

DeletedUser12062

Guest
Atli napisał:
A może zamiast epatować "kulturą" to zrezygnujesz z gry? Nie jest obowiązkowa.
Pomijając większość zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi to sam/a przyznasz, że Event karnawałowy po środzie popielcowej rozpoczynającej 40 dniowy post (sam jestem ateistą ale jednak....) pasuje jak.... Kiedyś Eventy czasowo pasowały, takie np. walentynki zaczynały się przed 14 lutego i kończyły chwilę po tej dacie.... Ogólnie dopasowując klimat do potrzeb Eventu faktycznie możemy robić Boże narodzenie na Wielkanoc (raczej jest bardzo zimowo) lub Wielkanoc na Boże Narodzenie (wtedy jest raczej wiosennie). Jednak coś się komuś... pomyliło ;). Dla przypomnienia rok temu Event ten rozpoczął się 8 lutego zakończył 28 lutego. Środa popielcowa w 2017 to 1 marca.....

Co do samego Eventu po doświadczeniach z bety. Zdobycie maksa w moście graniczy z cudem. Albo masa diaxów albo maksymalne szczęście. Tak trudno zdobyć główną nagrodę dawno nie było.
 

DeletedUser3155

Guest
Fajna zabawa, propsy dla tego czy "ich" za kreatywność ...
Wymyślać eventy różniące się od siebie mechaniką i grafiką co 2 tygodnie prawie.
o_O
A tam... Środa Popielcowa etc ... "jaki karnawał" ... poszło w dół... jeszcze się nie zaczęło...
ত ͜ʖ ͡ত
Lubię tego gościa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18754

Guest
Zgadza się, mnie nie udało się trafić ani razu ulepszenia ze skrzyni, a bezpośrednio nie było możliwości kupna za floreny.
 

Atli

Hrabia
Pomijając większość zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi to sam/a przyznasz, że Event karnawałowy po środzie popielcowej rozpoczynającej 40 dniowy post (sam jestem ateistą ale jednak....) pasuje jak.... Kiedyś Eventy czasowo pasowały, takie np. walentynki zaczynały się przed 14 lutego i kończyły chwilę po tej dacie.... Ogólnie dopasowując klimat do potrzeb Eventu faktycznie możemy robić Boże narodzenie na Wielkanoc (raczej jest bardzo zimowo) lub Wielkanoc na Boże Narodzenie (wtedy jest raczej wiosennie). Jednak coś się komuś... pomyliło ;). Dla przypomnienia rok temu Event ten rozpoczął się 8 lutego zakończył 28 lutego. Środa popielcowa w 2017 to 1 marca.....

Co do samego Eventu po doświadczeniach z bety. Zdobycie maksa w moście graniczy z cudem. Albo masa diaxów albo maksymalne szczęście. Tak trudno zdobyć główną nagrodę dawno nie było.

Jam samiec, czyli "sam". Akurat czas rozpoczęcia eventu jest mi obojętny, ale rozumiem że niektórzy gracze mogą się poczuć dotknięci/zniesmaczeni. Ale, na litość, nie wprowadzajmy szamba sączącego się z polityki do gry. Można było napisać inaczej, bez wyzwisk. Gra ma pełno baboli, zgadzam się z Autarchą, lecz wątpię by ton wypowiedzi temu zaradził :-P
A co do eventu...zobaczymy jak tam moje szczęście :-)
 

DeletedUser3155

Guest
Szczęście to podstawa i zmienne jest
Ja to myślę: nie idąc za bardzo do przodu, że ten iwent będzie fajny :)
Są obawy ... ale kto ich nie ma ... Są tacy, co z góry obawy mają ;P
[Taki naiwny wpis]
 

DeletedUser18601

Guest
U mnie ten event zacznie się i skończy na dezaktywowaniu niebieskiej strzały. Zdecydowanie najsłabszy event odkąd gram :(
 

DeletedUser16730

Guest
Zdecydowanie najsłabszy event odkąd gram

Nie narzekaj, na pewno będzie wspaniale. A jak nie będzie to dostaniesz spektakularną poradę od mądrali żeby nie brać w nim udziału.
Jak ktoś pamięta ten ewent sprzed roku to rozumie dlaczego karnawał jest w post.
 

DeletedUser11629

Guest
Fajna zabawa, propsy dla tego czy "ich" za kreatywność ...
Wymyślać eventy różniące się od siebie mechaniką i grafiką co 2 tygodnie prawie.
o_O
A chu... Środa Popielcowa etc ... "jaki karnawał" ... poszło w dół... jeszcze się nie zaczęło...
ত ͜ʖ ͡ত
Lubię tego gościa :)

Ot, niedługo grasz, widać. I takich graczy na forum potrzeba...
 

DeletedUser11629

Guest
Nie narzekaj, na pewno będzie wspaniale. A jak nie będzie to dostaniesz spektakularną poradę od mądrali żeby nie brać w nim udziału.
Jak ktoś pamięta ten ewent sprzed roku to rozumie dlaczego karnawał jest w post.
Ja wiem, w ramach pokuty za grzechy. Tylko czemu my mamy pokutować za grzechy Inno, to nie wiem.
 

DeletedUser3155

Guest
Pokutnicy ;P
@Jomacha zobacz kiedy dołączyłem na tym forum, kiedyś byłem w top 50 bez płacenia realnej kasy.
Teraz gram aktywnie bodajże od końca eventu "japońskiego".
Wierz mi... z mojej perspektywy widać ogromny postęp a nawet teraz przez ten niecały rok, dynamika zmian, poprawek i eventów jest na bardzo satysfakcjonującym poziomie.
Widać, że ktoś cały czas pracuję nad projektem a nie odcina tylko kupony.
 

OliverJr.

Hrabia
Bodajże 8 sektorów trza przejąć przez negocjacje, trza było dać ze 20, po co się rozdrabniać. Mam pytanie jeszcze techniczne, jakbym się kiedyś doczołgał do epoki oceanicznej to czy ten most bèdę mógł wybudować na wodnej autostradzie? Bo tak trochę dziwnie by wyglądało most obok wodostrady :)
 

Shran

Szlachcic zagrodowy
I zaczęło się. Nie dość, że event karnawałowy po karnawale to jeszcze mam nieprzetłumaczone zadania :D
 
Do góry