Karnawał 2018 - dyskusja

DeletedUser16730

Guest
Wystartował i zarazem się skończył

Skończył się rok temu, wystarczy poczytać komentarze sprzed roku. Już wtedy było wiadomo, że to nowy twór na który się nie czeka.

Z innej beczki, bo nie pamiętam dobrze. Do wylosowania są 4 ulepszenia dla 3pr? To tak jakbym musiał wylosować 4 św i jedną mi zabierają?
 

DeletedUser

Guest
Rozpocząłem bojkot eventu. Oto moje zgłoszenie do supportu:

Jestem oburzony polityką InnoGames i całkowitym lekceważeniem przez waszą firmę graczy i nieusuwaniem usterek.Co najmniej od kilku miesięcy gracze piszą o kolejnych usterkach, które pojawiały się w kolejnych wersjach gry , a InnoGames miało graczy w dupie! Teraz zaś zamiast usunąć usterki, wasza firma wprowadziła kolejny event > "Karnawał" i to w okresie, kiedy w katolickich krajach jest okres Wielkiego Postu! Czy wasi bezmyślni producenci i menadżerowie wprowadzą następnym razem event> "Wyprawy Krzyżowe" gdy będzie okres Ramadanu, czyli muzułmańskiego postu?!!
Jestem tym oburzony i zniesmaczony! Dlatego domagam się dezaktywacji eventu na moim koncie albo odłączenia mojego konta od programu eventu! Nie obchodzi mnie jak wasi programiści to zrobią! Nie życzę sobie ponadto aby ta wasza cholerna strzała i okno eventowe p.t. "Karnawał- zagraj teraz" wyskakiwały mi na ekranie, za każdym razem kiedy zaloguję się do gry lub kiedy będę musiał odświeżyć stronę aby wyciszyć dźwięki bitwy, bo wasi durni programiści nie zdołali usunąć do tej pory usterki, która nas nęka, co najmniej od dwóch poprzednich wersji gry!
 

DeletedUser17243

Guest
Rozpocząłem bojkot eventu. Oto moje zgłoszenie do supportu:

Jestem oburzony polityką InnoGames i całkowitym lekceważeniem przez waszą firmę graczy i nieusuwaniem usterek.Co najmniej od kilku miesięcy gracze piszą o kolejnych usterkach, które pojawiały się w kolejnych wersjach gry , a InnoGames miało graczy w dupie! Teraz zaś zamiast usunąć usterki, wasza firma wprowadziła kolejny event > "Karnawał" i to w okresie, kiedy w katolickich krajach jest okres Wielkiego Postu! Czy wasi bezmyślni producenci i menadżerowie wprowadzą następnym razem event> "Wyprawy Krzyżowe" gdy będzie okres Ramadanu, czyli muzułmańskiego postu?!!
Jestem tym oburzony i zniesmaczony! Dlatego domagam się dezaktywacji eventu na moim koncie albo odłączenia mojego konta od programu eventu! Nie obchodzi mnie jak wasi programiści to zrobią! Nie życzę sobie ponadto aby ta wasza cholerna strzała i okno eventowe p.t. "Karnawał- zagraj teraz" wyskakiwały mi na ekranie, za każdym razem kiedy zaloguję się do gry lub kiedy będę musiał odświeżyć stronę aby wyciszyć dźwięki bitwy, bo wasi durni programiści nie zdołali usunąć do tej pory usterki, która nas nęka, co najmniej od dwóch poprzednich wersji gry!

  1. 7.2 Wszystkie oferowane przez InnoGames Gry, Usługi, Usługi Premium, jak również Przedmioty i waluty w Grach, będą, według uznania InnoGames, przerabiane i aktualizowane, aby były atrakcyjne dla możliwie największego kręgu Użytkowników. Aby brać udział w Grach, wszyscy Użytkownicy zobowiązują się do korzystania z tej samej wersji Gry, Usług, Usług Premium, Przedmiotów oraz waluty. W związku z tym Użytkownik ma możliwość korzystania z danej Gry, Usług, Usług Premium, Przedmiotów i waluty tylko w przypadku posiadania aktualnej wersji danej Gry.

Także ten... chyba na nic Twój bojkot ;)
 

DeletedUser

Guest
Kto chce niech robi event, kto nie chce- niech nie robi i bojkotuje. Jak nie mam obowiązku kupować diamentów, gwiazdek, biletów czy florenów za polską walutę , tak nie mam obowiązku robić zakichanego eventu, zwłaszcza gdy usterki z dwóch lub trzech poprzednich wersji gry nie zostały usunięte! A miałem już taką sytuację na początku mojej obecności w FoE, 5 lat temu, że support zawieszał mi zadania z jakiegoś eventu noworocznego, gdzie występował Leonardo. Czyli jest możliwe wyłączenie całej linii zadań. A jako długoletni gracz uważam, że powinienem mieć możliwość kasowania eventu, jeśli nie chcę w nim uczestniczyć! A jeśli nie, niech support mi wyłącza eventy dopóki nie mam takiej możliwości! Taka opcja nie jest sprzeczna z posiadaniem tej samej wersji gry. To tylko kwestia tego, czy InnoGames da każdemu graczowi opcję wyłączenia eventów, które się im nie podobają, z tych czy innych względów.
 

DeletedUser3

Guest
Przykro mi, ale niestety nie jest możliwe wyłączenie eventu dla Twojego konta, w związku z tym nie stanie się to.
Błędy są poprawiane na bieżąco, w miarę możliwości technicznych.
 

DeletedUser

Guest
Mógłbym napisać: "Obiecanki cacanki a głupiemu radość", albo przytoczyć tutaj porzekadło o muszkach i wiośnie. Usterki są naprawiane?! Chyba macie mnie za idiotę! Od kiedy to jest "naprawiana" usterka akustyczna, której efektem jest nieustający warkot jednostek zmotoryzowanych w wyższych epokach?
Od trzech wersji się o tym rozpisuję! 3 miesiące !!! A wy mi tu wmawiacie, że jest to naprawiane?
A co do eventu, to radzę prześledzić moje najwcześniejsze zgłoszenia do supportu z przełomu 2012/2013 roku! I chcę mieć zdezaktywowany ten zakichany event! Już pisałem, że nie obchodzi mnie jak to zrobicie! I to zarówno na Greifentalu jak i East-Nagach!
A jak trzeba, to piszcie do samego Hamburga, do tych świętych krów, które nic nie robią!
 

DeletedUser3

Guest
Niestety ale - jak napisałem - dezakywacja eventu nie jest możliwa.
Rozumiem, że błąd, o którym piszesz jest dla Ciebie bardzo irytujaący. Został on zgłoszony i będzie naprawiony tak szybko jak będzie to możliwe.
 

DeletedUser17801

Guest
możecie się schować z tym ewenementem. Znowu szansa % na zdobycie monet. Ja zużyłem do testów pierwsze 20 kuponów i co ? na szansie 5% ani razu nie miałem monet. Evenement uznaje już za stracony. A tą losowość możecie sobie wsadzić. ( P.S. skopiuje w przypadku usunięcia postu :p )
 

DeletedUser

Guest
W takim razie ja też chcę mieć wyłączone zadania z eventu! A jak nie, to wywalcie tą cholerną strzałę!
I nie wierzę, że nie ma możliwości technicznych.
Jak nadchodzi koniec eventu i ktoś ma wykonane wszystkie zadania, nie może otrzymać stałych nagród, a co najwyżej może sobie coś wylosować. Program, po wykonaniu wszystkich zadań dostaje sygnał czy instrukcję: >>gracz xxxyyy010101 zakończył event. W wyniku tego pojawia się odpowiednia informacja dla gracza, widoczna na ekranie. A skoro support może zablokować konta gracza lub go zbanować to uważam, że może również wprowadzić informację z poziomu konta gracza, o zakończeniu eventu. Nie ma wtedy stałych nagród ani tych z losowania, gdyż ów gracz nie wykonał żadnych zadań, zatem nawet przypadkowo nie powinny się pojawić w inwentarzu. Przypominam również, że już zawieszano mi zadania, na samym początku, co jest udokumentowane w zgłoszeniach do supportu sprzed 4-5 lat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie mam zamiaru robić tego zakichanego eventu ani wydawać ani jednego kuponu! Macie mi, do cholery to zablokować albo zdezaktywować! I nie wciskajcie mi kitu, że to niemożliwe!
 

DeletedUser17530

Guest
Macie mi, do cholery to zablokować albo zdezaktywować! I nie wciskajcie mi kitu, że to niemożliwe!

To grę polecam zmienić, a nie jakieś śmiesznymi żądaniami i rozkazami tu rzucać :) Jak w Tonego Hawka grałeś to pisałeś, żeby ci pasek "special" wyłączyli? Albo jak w CS-a grałeś to pisałeś żądania, żeby nie można było zabijać? :D Eventy to element gry, albo je robisz albo ich nie robisz. Powtórzę to co kiedyś tu pisałem do jednego etatowca. Po co grasz w grę której nie lubisz?

Ja wysyłam żądania, żeby można było ignorować posty tak jak na czacie w grze, żeby się nie wyświetlały...a nie, wtedy forum przestałoby istnieć :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
@Autarcha po prostu nie zwracaj uwagi na ten event. Fakt, nie trafili z nazwą tego eventu.
@jakidziadzia zgłoszenia też po chamsku zamykają abyś nie mógł w nich już nic dopisać.
 

DeletedUser16730

Guest
Ja wysyłam żądania, żeby można było ignorować posty takich malkontentów tak jak na czacie w grze, żeby się nie wyświetlały...

ebb8539f81822.jpg
 

DeletedUser222

Guest
Da się jakoś usunąć to wkurzające ogłoszenie? Już dawno przeczytane, ale oczywiście musi uparcie siedzieć na górze listy i spaść nie chce...

uUDdSfr.png
 
Do góry