Historia Martina Luthera Kinga - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15878

Guest
Powód eventu też mało zrozumiały , w aspekcie dotychczasowych eventów. Jakos mało pasujący temat do charakteru gry a wybrana osoba jest bliższa tematycznie graczom zza oceanu niż nam . Jakby wsród europejczyków brakowało ludzi podobnego kalibru , których należałoby bardziej przybliżyć społecznosci z naszego kręgu kulturowego. Dziwne , gra jest grą i po co poruszać w niej tego rodzaju tematy.
 

DeletedUser12029

Guest
Żeby używać gry ,jako tuby propagandowej. To może Che Guevara w następnym? Miejcie wy godność.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13695

Guest
Dali byście jakiś voucher do kapitolu czy cos w tym stylu skoro w tle juz macie go :)
 

DeletedUser14832

Guest
Dziwny dobór bohatera Eventu...
Brak sensownej nagrody czyni zeń bardziej pastisz, niż prawdziwe wydarzenie, które zapada w pamięć i w którym warto walczyć o zwycięstwo. Domyślam się, że za późno jest by tworzyć nowy budynek, ale warto byłoby pomyśleć nad dodatkowym bonusem - chociażby światynia wiedzy na zakończenie. Nie chciałbym by były to diamenty - zbyt trywialne
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Żeby używać gry ,jako tuby propagandowej. To może Che Guevara w następnym? Miejcie wy godność.
Co to za porównanie? Miej ty litość i się zastanów nad postem.

Pamiętajmy że gra jest również w US, każdy patrzy na siebie jak na pępek świata, macie dodatkowy event źle bo mało nagród, bo zła postać, bo nasze to lepsze, bo swędzi mnie stopa jak się drapie w nos. Trzeba się troszkę opanować, będzie nam leciał event za eventem i w każdym chcecie diaxy, świątynie i inne unikatowe budynki, tym samym zrobią się powszechne.

P.S. Co do samej postaci to chyba w ramach rocznicy urodzenia, były eventy o zmarłym koledze z pracy Inno nikt nie płakał że dlaczego przeciez mamy tyle wspaniałych postaci w naszym grajdołku. ;<
 

DeletedUser15793

Guest
"Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził" Może i nie taki bohater może i nie pasuje do gry, może i to nie super nagroda, może to nie jest nawet event ale na litość wy "płaczki" nikt Wam nie karze w nim brać udziału to raz a dwa, że wcale mogło by go nie być. Lepszy rydz niż nic i każdy ma wybór.

@slek61 może i to nie pasuje do tej gry, może większość osób nawet nie słyszało tego nazwiska, może lepszy był by Nelson Mendela ale niech ci ludzie (dzieci, które dobrze pisać i czytać nie umieją a jest ich w grze mnóstwo) lizną trochu historii. Krzywda im się chyba nie stanie ? Przyjemne z pożytecznym. Przestańcie już marudzić i doceńcie że jest cokolwiek.
 

DeletedUser15879

Guest
Zarejestrowałem się na forum tylko po to żeby odpowiedzieć na ten temat. Czujcie się wyróżnieni.

Zlitujcie się wszyscy i przestańcie w końcu biadolić. O NIE! KOLEJNY EVENT! ALE NIE DADZĄ NOWYCH NAGRÓD! To ma być mini wydarzenie odrywające ludzi od jałowego jednostajnego klikania. Nie podoba się? Nikt nie zmusza do robienia zadań. Wyklikuj kolejny sektor w GvG. Jak dla mnie całkiem spoko. Tym bardziej, że postać sensowna. Sugerowałbym uczcić obecnego Dalai Lame (serio), albo inne postaci tego wydźwięku.

Liczę, że będzie event na EURO jak specjalny w tym roku. A to maleństwo jako miły przerywnik.

A tych tam wiecznych malkontentów po prostu zignorować.

Pozdro.
 

DeletedUser8110

Guest
Jak ładnie kolega powyżej napisał, to "maleństo" ma być własnie miłym przerywnikiem. :) Raz na jakiś czas taki krótki evencik historyczny może się dla urozmaicenia pojawić. Nie ma on być z założenia niczym wielkim, a jedynie krótką serią zadań, to i nagroda jest współmierna do wysiłku jaki trzeba w jego ukończenie włożyć. :)
Dobrze również ktoś zauważył, że 15 stycznia jest rocznica urodzin Martina Luthera Kinga. Brawa za skojarzenie faktów. :)

A co do samej postaci - mam nadzieję, że osoby, które narzekają na jej wybór przeczytają uważnie całą historię Martina Luthera Kinga. Jest szansa, że dzięki temu zrozumieją, cóż tak wyjątkowego było w tej postaci. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł z tym eventem, oby takich więcej w przyszłości. A płaczki niech się w piaskownicy bawią jak im nie pasuje ;-).
 

DeletedUser11749

Guest
Zarejestrowałem się na forum tylko po to żeby odpowiedzieć na ten temat. Czujcie się wyróżnieni.

Zlitujcie się wszyscy i przestańcie w końcu biadolić. O NIE! KOLEJNY EVENT! ALE NIE DADZĄ NOWYCH NAGRÓD! To ma być mini wydarzenie odrywające ludzi od jałowego jednostajnego klikania. Nie podoba się? Nikt nie zmusza do robienia zadań. Wyklikuj kolejny sektor w GvG. Jak dla mnie całkiem spoko. Tym bardziej, że postać sensowna. Sugerowałbym uczcić obecnego Dalai Lame (serio), albo inne postaci tego wydźwięku.
Pozdro.

Logowanie na to forum nie z gry to koszmar (nic dziwnego, ze tak mało są popularne fora innogames), ale nie o tym tu mowa.

O takim Dalai Lamie dużo się mówi na świecie, a co zrobił, i co przeżył, o co walczy - nikt z nas tego nie umie opowiedzieć. Dlatego całym sercem popieram twój pomysł.
 

DeletedUser15075

Guest
Coz wiemy o tym Evencie MLK?
Czas trwania 11-19 stycznia 2016.
Bedzie 11 zadan.
Nagroda glowna to portret MLK.

@siorprajs zaprasza do dyskusji nt. Eventu.
5 pierwszych (krytycznych) postow wywoluje fale oburzenia odnosnie do wyrazonych opinii.
Podkreslam, ze sa to wpisy dot. Eventu!!! Ich autorzy standardowo nazwani 'placzkami'.
Ot dyskusja nt. Eventu. A gdzie wolnosc slowa i opinii? A gdzie szacunek wobec odmiennych opinii?

Moim zdaniem ten 'Event przerywnik" pojawil sie raczej w nieodpowiednim momencie. Za ok 3-4 tygodnie pojawi sie sie przeciez Event Walentynkowy.
Slusznie swego czasu zauwazyl pewiem Forumowicz, ze z reguly Eventy "lamia rytm i planowany rozwoj miasta". Jesli nagroda glowna jest atrakcyjna, zacheca wowczas liczniejsze grono graczy do aktywnego udzialu w Evencie i motywuje do jego ukonczenia.

Na mnie Event ten nie robi zadnego wrazenia.

NB. Czy support prowadzi statystyki o liczbie uczestniczacych graczy w poszczegolnych Eventach oraz ilu z nich Eventy ukonczylo?
 

DeletedUser14862

Guest
......
Moim zdaniem ten 'Event przerywnik" pojawil sie raczej w nieodpowiednim momencie. Za ok 3-4 tygodnie pojawi sie sie przeciez Event Walentynkowy.
Slusznie swego czasu zauwazyl pewiem Forumowicz, ze z reguly Eventy "lamia rytm i planowany rozwoj miasta". Jesli nagroda glowna jest atrakcyjna, zacheca wowczas liczniejsze grono graczy do aktywnego udzialu w Evencie i motywuje do jego ukonczenia.
........
Potwierdzam!
Jeżeli znowu zadania zażądają tracenie sektorów i prowincji, a nagrodą ma być tylko portret to dzięki za taki event.
Jeśli natomiast miało by być kilka zadań gospodarczych byłby to miły przerywnik. Wszystko w tym temacie!
 

DeletedUser14670

Guest
Pogielo Was z tym Eventem ??????
Tak bardzo zalezy tworcom InnoGame na stracie bialych graczy w USA ???
Wystarczy, ze i tak InnoGame dyskryminuje graczy w Stanach : przyklad -> duzo mniejsze pakiety diamentow za te sama cene co w EU !!!!!!
Ja mieszkam od wielu lat w Stanach i zapewniam, ze nadal jest ukryta segregacja rasowa ! Co do tych jak to sie pisze poprawnie politycznie "afroamerykanow" to w 99% sa to lenie, nieroby, sa rasistami jakimi zaden bialy czlowiek nigdy nie byl ! Maja tylko roszczeniowa postawe.
Wiecie dlaczego Detroit umiera, gdy nadszedl kryzys ??? Biali i azjaci wyniesli sie w poszukiwaniu pracy do innych Stanow, a czarni maja prace gdzies !!!!! i sami zrujnowali to piekne miasto (grabieze, podpalenia)
A tutaj InnoGame z gry robi tube politycznie poprawna, czyzby to zasluga "wielebnej" Merkel ?????
Malo balaganu i smrodu w Europie narobila ?
 

DeletedUser15880

Guest
MLK jako jeden z niewielu czarnoskórych miał coś do powiedzenia. Walka o równouprawnienie afroamerykanów w latach 60' to nie byle co. Jako, że był niewygodny musiał zginąć, ale jak już napisał slek61, event bardziej pasuje do graczy z USA, bo to w sumie ich historia.Nie mam nic przeciwko eventom, ale poprawność polityczna w obecnych czas robi się trochę ,,straszna'' i zaczyna psuć pewne rzeczy. Skoro gra idzie tym tropem, to dajmy więcej eventów z postaciami ze świata, które miały wpływ na historię świata i nie tylko pod kątem politycznym, ale też np. pod kątem nauki.
 

DeletedUser8009

Guest
Trofeum w postaci glowy jakze to ,,wielobarwnej,, osoby :) , Dlaczego jestescie rasistami ? Dla rownowagi sugerowalbym avatar czlonka KuKlux Klanu (organizacja legalna), byloby to demokratyczne gracze mieli by wybor z kim sie utozsamiaja(tak jak Robin i Szeryf w evencie walentynkowym).

>>>Elementy przekraczające przyjęte granice zostały usunięte z wypowiedzi - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8507

Guest
No to event zapowiada sie beznadziejnie, brak jakiejs porządnej nagrody tylko jakiś bzdurny portret, brak nowego budynku... nawet zwiadu marnować raczej nie będę... A co ta osoba ma do historii? FoE jak zwykle chce być amreykańskie tak jak w wielu epokach? To jakiś żart
Żeby używać gry ,jako tuby propagandowej. To może Che Guevara w następnym? Miejcie wy godność.
Ooo to to... niestety Che już jest umieszczony w postmodernizmie na mapie, ale może jego kolega Fidel Castro by nam przypomniaj co nieco, byłoby to bardzo podobne do tego eventu, bo obydwoje są za oceanu, obydwoje pod pewnym względem walczyli o wolność...
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem postać została nieodpowiednio dobrana dla naszego kontynentu. Jak już koniecznie chcieli urządzić jakieś wydarzenie, mogli przedstawić historie Lemmiego który niedawno udał się w zaświaty. Wydaje mi się że widziałem gdzieś w grze portret Jimiego Hendrixa więc czemu Lemmy miałby być gorszy?
 

bartekmod

Książę
Dobrze również ktoś zauważył, że 15 lutego jest rocznica urodzin Martina Luthera Kinga.

może jednak stycznia?

>>>Stycznia oczywiście. Dziękuję! - siorprajs

i co poniektórzy mają rację, zaprasza się do dyskusji... i pretensje że ktoś wyraża opinię (inną od mojej)

event jak to event, parę kliknięć do wykonania celem zebrania młotków, zdobycia dodatkowego zadowolenia itp... niech będzie porobię zadania, jak zawsze pewnie nie przeczytam treści więc nawet ta "tuba propagandowa" krzywdy mi nie uczyni :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15822

Guest
Według mnie jest OK. Event to event, nie narzekajcie bo zaraz nic nie będą robić...
Chętnie się czegoś dowiem o tym gościu bo nie raz mi się obił o uszy.

Poza tym wiele osób w foe gra 'od eventu do eventu', bo jeśli nic się nie dzieje to gra staje się monotonna ;)
 

kirrax22

Szlachcic zagrodowy
moze tak jakas fajniejsza nagroda bo te portreciki i kolejny krol lub krolowa do kolekcji to troche nedznie a event mozna bylo na testowym zrobic w jeden dzien :D
 
Do góry