Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15181

Guest
A co będzie dalej z medalami?, coś wiadomo
bo tak na rozszerzenia z zadań można ich napykać aż nadto, pewnie każdy z ep przyszłości ma ich już na kolejna epokoę/ere
druga sprawa nagroda za 1,2,3 miejsce w pvp medale i do czego mi one :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Gdzieś tu był post Bryffa że coś będzie ale to daleka przyszłość jest zarys bardziej niż plan w tej kwestii.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Na testowym odpalono dziś nowy ewent historyczny .
Martin Luther King, Jr.[1] (ur. 15 stycznia 1929 w Atlancie, zm. 4 kwietnia 1968 w Memphis)

TLD0M8i.png


Prawdopodobnie od 10 stycznia.

11 zadań w 6 dni
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
trzeba ukończyć i zobaczyć jaka jest nagroda główna :) pewnie avatarek :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nagrody:
Awatar, figura króla i pomnik pokoju, ponadto z zadań losowe nagrody.

Oczywiście będzie zdobywanie sektorów bez walki, przejmowanie prowincji, szpiegowanie i zwiad.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

astrotaurus

Hrabia
pewnie każdy z ep przyszłości ma ich już na kolejna epokoę/ere
druga sprawa nagroda za 1,2,3 miejsce w pvp medale i do czego mi one :)
To ja nie wiem jak to jest....
Mam ponad 14 tys bitew, 650 tys medali, a zapasu nie mam. Dopiero Przedwczoraj (z zakończeniem mapy, drzewko zakończyłem wczesniej) kupiłem ostatnie rozszerzenie - to za 130 tys medali i na następną epokę mam raptem uzbierane 20 tys
 

DeletedUser13596

Guest
Tymaczasem na becie
Nowy event i oczywiście najgorsze możliwe zadanie...

Odkryj technologie!

To ja nie wiem jak to jest....
Mam ponad 14 tys bitew, 650 tys medali, a zapasu nie mam. Dopiero Przedwczoraj (z zakończeniem mapy, drzewko zakończyłem wczesniej) kupiłem ostatnie rozszerzenie - to za 130 tys medali i na następną epokę mam raptem uzbierane 20 tys

A ja mam 2 500 000 medali w nadmiarze. Inne rzeczy (pr, monety, młotki nawet towary - można przetworzyć.... a medali się nie da ;(. Powinno to być już dawno załatwione! Tak jak poziomy 50+ w gildiach!
 

DeletedUser

Guest
Tymaczasem na becie
Nowy event i oczywiście najgorsze możliwe zadanie...

Odkryj technologie!



A ja mam 2 500 000 medali w nadmiarze. Inne rzeczy (pr, monety, młotki nawet towary - można przetworzyć.... a medali się nie da ;(. Powinno to być już dawno załatwione! Tak jak poziomy 50+ w gildiach!

chętnie kupie twoje medale :) nawet może być 1/4
 

DeletedUser13596

Guest
Ho ho ho wręcz, ale to mini-event więc i mini nagroda. Jest lepsze niż budynki mieszkalne z tej samej epoki, zawsze coś :).
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A u nas już nie będzie aktualizacji, smutne to... Za rok może poprawi się skopane ładowanie (u niektórych)
Tak z roku na rok, brakuje.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie będzie aktualizacji w ogóle.
Event ten co mamy trawa do 5 stycznia o ile dobrze pamiętam, event z bety jest testowany pewnie dodadzą go w lutym jak będzie następna aktualizacja, o ile dodadzą.
 

DeletedUser

Guest
a dlaczego tak piszesz o ile go dodadza? testują go jeśli nie będzie błędów to muszą go dodać? bo po co te testy?
 

DeletedUser11123

Guest
no nie wiem kiedy będzie ten mini event ale w lutym to nie czasem pora na jakąś zakochaną parę? fajnie by wyglądali Mickey Knox i Mallory Wilson Knox lub Sailor Ripley i Lula Fortune :D
 

DeletedUser8110

Guest
Nie chodzi nawet o 2 tygodnie przerwy/wakacji, bo nie ma tak dobrze niestety... ;) Ale pierwsza aktualizacja nowego roku (1.67) będzie połączona z aktualizacją kolejną (1.68). Tak samo było w zeszłym roku. Dlatego też chwilę musimy poczekać...
 

kasia2389

Arcyksiążę
W sumie to nigdzie się nam nie spieszy, możemy poczekać.
Na testowym na planszy tytułowej jest że ewent jest do 16 stycznia, a na helpie w zadaniu do 19.
Tam nadal jest wersja 1.66
 
Ostatnia edycja:
Do góry