Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14806

Guest
Eventy daja a gra dalej chodzi jak traktor wzłaszcza gvg , pomimo skarg i zazalen na to wogole z tym nic nie robia tylko nam evenciki daja zeby usta zamknąc i wyciagnac jeszcze troszke kaski , gra zmierza ku końcowi i nie warto w to inwestowac ani grosza , do tego przyzwolenie na manipulacje w grze. Dajcie spokój sobie z ta gra i nie sponsorujcie tego przekrętu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6174

Guest
Pytanie:

Co jeśli ktoś ma już drzewo wiecznej miłości a do tego drzewo miłości? czy w ostatnim zadaniu dostanie pędzel, czy będzie mógł zacząć ulepszać kolejne drzewo?
 

Atli

Hrabia
Z tego co pamiętam to było info, że jeśli ktoś ma drzewo wiecznej miłości to dostanie pędzel :-)
Czyli jak na razie nie będzie można ulepszyć drzewka.
 

Mikekun

Książę
Pytanie:

Co jeśli ktoś ma już drzewo wiecznej miłości a do tego drzewo miłości? czy w ostatnim zadaniu dostanie pędzel, czy będzie mógł zacząć ulepszać kolejne drzewo?

ZbigniewCHajzer, według pomysłodawców eventu ulepszanie za pomocą pędzla drzewka nie jest możliwe. Jak kończysz w obecnym roku dany event to dostajesz zadanie że masz zburzyć poprzednie drzewko miłości aby nowe było większe. To jakie drzewko dostaniesz tym razem całkowicie zależy od kodu eventu. On bowiem widzi jaka osoba ma obecnie typu drzewko, więc każdy dostanie swoje. Nie słyszałem aby była kiedykolwiek możliwość przemalowania sobie drzewka miłości. No chyba że myślisz tutaj o zestawie renowacyjnym jednak sam zestaw to już inna para kaloszy ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14757

Guest
Teraz podobno nie ma być większego drzewka od Drzewa Wiecznej Miłości. Kto bedzię miał to drzewo postawione na koniec eventu ten ma dostać pędzel.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
To chyba najgorsza wieść, która właśnie zepsuła mi jedyną sensowną nagrodę za ten fiołkowy przerysowany event o waleniu tynku.

Zawód taki jak kamieni kupa... :(
 

kasia2389

Arcyksiążę
w kolejnej wersji ma się pojawić nowy samouczek jest tam zadanie w którym otrzymuje się 100 diamentów i trzeba je wydać a np można nie wydawać i zachować na główne konto.
i odczekać 30dni wtedy skasuje sie te dodatkowe konto i tak powtarzać bez końca raz na miesiąc na 6 światach otrzyma się 600 dodatkowych diamentów na 30dni

Niedoceniacie programistów, a robią oni wielką, porządną, nikomu niepotrzebną robotę.
Diamenty te są dostępne tylko w świecie w którym zostały przydzielone, wiec nie będzie to sposób na szybkie bogacenie.
 

DeletedUser3847

Guest
Diamenty te są dostępne tylko w świecie w którym zostały przydzielone, wiec nie będzie to sposób na szybkie bogacenie.
Nie tyle dostępne w danym świecie co po prostu musisz je od razu wydać bo inaczej nie puści Cię dalej samouczek.
 

DeletedUser14806

Guest
Na becie weszła kolejna genialna poprawka która całkiem wywróciła gre na plecy radze sie przygotowac psychicznie na to bo jak u nas też to wprowadzą to będzie cyrk;P , mam wrazenie ze ci programisci to chyba sa jacyś z łapanki skoro serwują takie buble albo to moze jakiś projekt na wytrzymałość psychiczną graczy ,ile ta gra juz jest na rynku? 4-5 lat? A dalej wyglada tak jak by dopiero sie zaczeło , fakt oprawa graficzna bez zarzutu ale to co pod nią woła o pomste do nieba , a jak widzę reklame w telewizji to bardzo wspołczuje nowym ktorzy sie na to złapią i straca miesiące lub lata na rozwój w grze która chodzi jak moje starożytne atari.
 

DeletedUser14352

Guest
Nowy ranking nie wiem czy duzo zmieni.Alcowcy z dobra arka sobie nabija bez problemu miliony pkt
 

DeletedUser14806

Guest
Tak nowy ranking i przykra wiadomosc dla tych co trzepią namiętnie sektory na mapach ciagle te same;P ilosc walk niestety nie wystarcza do top10 ma pewne znaczenie ale widziałem graczy z 15k walk w top 10 a niektorzy z 32k byli bardzo daleko w rank czyli ranking bedzie zgodny z tym co zapowiadano a 45milionow punktów u gracza numer 1 nie jest jakąś kosmiczną wartoscią , gorzej ze wraz z ta poprawką wszedł jakiś "wirus" co gre przewrócił na plecy:p
 

DeletedUser14806

Guest
Znikające drogi w miastach graczy , brak opcji budowy budynków , jakieś dziwne wiadomosci masowe pojawiajace sie w gildi wraz z graczami nie przypisanymi do niej itp... to jak to nazwac ? według mnie wirus:p
 
Do góry