Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
I przede wszystkim nie trzeba oszukiwać i kombinować. Ja bym osobiście przyjął to jak wykorzystywanie bugów - a co za to jest w nagrodę to zostawiam wam :D

Grzecznie zgłaszamy możliwości, a tu groźba...
Lepiej zapobiegać niż leczyć...

//PablooS
Grzecznie i żartobliwie piszę, a tu takie posty...
 

DeletedUser3

Guest
Na pewno nie jest to bug ;]. Ale dzięki za zwrócenie na tę sprawę uwagi, jest to faktycznie swego rodzaju loophole.
 

DeletedUser11123

Guest
Z zadań powtarzalnych diamenty aż tak często nie wpadają, przynajmniej u mnie.

gdzieś kiedyś była informacja, że za każde z zadań powtarzalnych tylko jeden raz można dostać diamenty. po wylosowaniu diamentów jako nagrody za zadanie, w to miejsce wskakują medale. O ile pamięć mnie nie zawodzi, to tłumaczy czemu z zadań powtarzalnych diamenty tak często nie wpadają
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
No przecież, że nie z jednej, ale z ewentu na ewent można ich mieć coraz więcej. (a gwizdki tylko czekają)
A właśnie prowadzimy dyskusje na temat studni, jest cześć graczy która usunęła studnie, bo jedynie jak ma sie inne światy mające na celu tylko sponsoring, to tak można się w to bawić... Ja mam 6 studni jak się nie mylę i chyba właśnie kurek im się odkręcił, ale pól roku ciszy ;)
Ja wole realne dochody zapewniane na 100%
 

DeletedUser15149

Guest
Jak rozmawiałem ze znajomymi, to od wakacji żadna osoba nie trafiła diaxów ze studni. Złoto i monety, najczęściej. Czasami młotki.
Chyba faktycznie szkoda miejsca, bo nigdy nie wiadomo co się trafi więc ciężko planować produkcję z takimi budynkami.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
gdzieś kiedyś była informacja, że za każde z zadań powtarzalnych tylko jeden raz można dostać diamenty.
Możesz mi wierzyć, bądź nie, ale w przyszłości udało mi się wygarnąć dwa razy diamenty z powtarzalnego zadania, ale fakt, teraz jeśli już coś wpada, to medale.
Studnie rzucają mi nawet stosunkowo często diamenty, posuchę mam od chyba tygodnia czy dwóch.
 

DeletedUser

Guest
Ja gram od maja ze mam 3 studnie od maja wypadło mi może 5x50 diamentów do dnia dzisiejszego więcej wypadało mi diamentów z innych światów z zadania powtarzalnego zapłać x monet i x narzędzi - 20 diamentów (bardzo często)

wracając do tego samouczka czy będzie to poprawione?
 

Fatherland

Książę
3 razy z zadań powtarzalnych u mnie dało diaxy. Ale to na samym początku ich wykonywania. Teraz nic. Myślę że powtarzalne też wyrównuje diaxy z zadań z linii które się pominelo a gdzie nagroda była ukryta. Niejako pula na każdego byłaby wtedy taka sama... Taka teoria...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A moja teoria to jak już pisałam (w spamie zwanym wiadomością ogólną ;) ) im więcej wydajesz tym wiecej dostajesz, ja po wydaniu dostałam już 300 pare, a wydałam 1000.
Parę razy ze studni i z powtarzalnych.
 

Fatherland

Książę
4 studnie. Usunąłem miesiąc temu. PR, towarów i innych dóbr więcej mam z powtarzalnych na tej zwolnionej powierzchni gdzie teraz zasoby na te powtarzalne się produkuje. Do tego, na gvg teren potrzebny. Studnie dobre, ale na eventowych światach. Studnie wymyślili do zwiększenia mikroplatnosci. Taka teoria... Ilu graczy tyle opinii na temat studni. Z każdą można się zgodzić. U mnie - na pewnym etapie gracza, studnie przeszkadzają tak samo jak połowa niektórych pereł. Tak samo, jak u niektórych galerie sław...
 

Fatherland

Książę
Na pewno jednak, sam budynek jednym z lepszych ze specjalnych budynków jakie są;) dla każdego jednak w innej chwili może być coś innego uznawane za optymalne;) no i ciekawe dyskusje na temat różnych teorii ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Ekhm... A my tu o piszczeniu w trawie, czy o przydatności studni? Jeśli jest potrzeba, to załóżcie osobny wątek. :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
W trawie piszczy ze studnia kiedyś będzie w tym evencie, jednak sam event nie polega na studni, więc można powiedzieć że dyskusja o niej może się odbywać w dyskusjach o nowinkach.
Po co nowy temat i gdzie?

Po za tym już skończyliśmy, bo nawet nie zaczęliśmy :p

Na becie już aktualizacja jest a w sumie nikt o niej nie pisał tu...
 

Fatherland

Książę
Nic nie piszczy to szczeka :p ;)

Interfejs wiadomości - jak pisałem kiedyś kiedy prawie wszyscy tutaj tylko narzekali ;) - on ma potencjał i coraz bardziej to pokazuje;)

Nie moja wina że nowe forum fajnie dziala na telefonach i aż chce się teraz pisać posty z telefonu :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4614

Guest
takie zagadnienie .. ARKA i posiadanie jej na wysokim poziomie:

ciekawy jestem czy czasem od któregoś poziomu , bonus +1% nie będzie co drugi poziom...
perła jest "niebezpiecznie dobra" ... obliczyłem ze posiadanie jej na poziomie 105% (LVL 85) przy umówieniu się 4-5 osób, spowoduje, że będzie można budować z paczek poziom za poziomem,,, z pełnym zwrotem, a następnie nawet z zarobkiem PACZEK PR... sprawa dotyczy oczywiście wyższych poziomów pereł tak od ok. 40, zwrot nagród PR w perlach jest proporcjonalnie wyższy niż wymagana ilość PR do ukończenia poziomu... (symulacje robiłem na Przylądkach Canaveral)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
aleq nie tak głośno, to na razie wiedzą ci co policzyli, jak widać po alku plus 1 człek powyżej 100 lvl jest dalej wiec dlaczego zmieniać arke? ^^
 

DeletedUser15149

Guest
na Arvahall na razie najwyższy lvl perły to 64 więc jeszcze trochę :D dla mnie nawet to to na razie abstracja
 
Do góry