Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie wiem co się dzieje ostatnio z testowym, jednakże o ile zalogować się można, o tyle wcięło w pień forum jak i czat.
Forum działa. Co do czatu to potwierdzam, też mi nie działa (connected, disconnected).

Mam wrażenie że gra podczas ładowania bardzo źle interpretuje komendę włączenia czatu, przez co mam cyrki na komputerze.
O jakiej komendzie piszesz?

Mam wrażenie, że czasem wiesz więcej niż niejeden pracownik Inno, a czasem, że chyba nie wiesz o czym sam piszesz :)
 

DeletedUser15643

Guest
forum działa doskonale
czat działa bez zarzutu (przynajmniej u mnie)

j9ewwb.jpg

btw: Mikekun, jeśli masz problemy z betą, to o tych problemach pisz na forum bety - a jeśli masz problem z forum bety, to pisz do supportu bety...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mikekun

Książę
siemanko

rickyvampire, może u ciebie chodzi normalnie, natomiast u mnie jeśli chodzi o forum wyskakuje taka informacja ;)

81618537786901254245.jpg


Skoro nie widzi możliwości wczytania strony z forum, to tym bardziej czat nie działa.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

Mikekun

Książę
siemanko

siorprajs, faktycznie wina linka. U mnie wszystko na ten moment powróciło do normalności. Dodatkowo można przecież zaznaczyć osobom że wraz z zmianą silnika forum, zmienia się też jego główny link. Nie wiedziałem że w takich operacjach może link przestać działać. Jak na razie czat działa poprawnie w grze ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser3220

Guest
Link się nie zmienił, miałeś na koniec zapisane pewnie forum.php za teraz jest index.php, ot cała tajemnica.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Taka porada dla Ciebie Mikekun (i pewnie dla innych):
Jeśli gdzieś masz napisane "File not found" to pamiętaj, że znaczy to "Plik nie został znaleziony", a jeśli nie zapamiętasz to wklej w translator.
A teraz skoro wiemy co oznacza błąd to wiemy, że:
1) Być może coś się sknociło
2) Jeśli było wiadomo, że będzie zmiana silnika to znaczy że coś jest nie tak teraz (a na 95% coś ze strony użytkownika, bo rzadko się zdarza by tak długo nie działała strona tak dużej firmy, a więc trzeba spróbować wejść przez link ze strony głównej - czyli w naszym przypadku gry.
 

Mikekun

Książę
witajcie

Mam też inną małą prośbę, jak będziecie aktualizować grę do wersji podajże 1.65 to zwrocie uwagę czy nie ma problemów z czatem. Jak spytałem się na forum co się dzieje z czatem, że jest tak mocno nie stabilny. Okazało się że został uszkodzony podczas aktualizacji, a następnie zamrożony do następnej aktualizacji. Więc jedna osoba będzie miała go działającego jak w wypadku rikcyvampier, natomiast inna już go wcale może nie zobaczyć.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

Atli

Hrabia
File not found oznacza też, że po przejściu na nowy silnik wszelkie archiwalne posty poszły na zielona trawkę. Byłoby miło, aby poszło info co należy zmienić w starych linkach aby zadziałały.
 

DeletedUser3220

Guest
File not found oznacza też, że po przejściu na nowy silnik wszelkie archiwalne posty poszły na zielona trawkę. Byłoby miło, aby poszło info co należy zmienić w starych linkach aby zadziałały.
W trakcie realizacji :)
 

DeletedUser

Guest
co się stanie gdy otrzymam w prezencie ciastkarnie i dotrę do ostatniego zadania? czy dostanę 2 wersję ciastkarni ?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jeśli będziesz ją miała w mieście zbudowaną to tak, ale co do tego gdy będzie w inwentarzu to nie jestem pewien.
Dla pewności lepiej mieć w mieście zbudowaną w momencie gdy się ma otrzymać zadanie.
 

Mikekun

Książę
PablooS, takie zabawne pytanie do ciebie. Ile jest questów w evencie zimowym oraz na jakim etapie jestem? Bowiem obecnie mam quest który dotyczy abym zebrał 24 dobra aby wykonać zadanie.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
PablooS, takie zabawne pytanie do ciebie. Ile jest questów w evencie zimowym oraz na jakim etapie jestem? Bowiem obecnie mam quest który dotyczy abym zebrał 24 dobra aby wykonać zadanie.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun

Event się jeszcze nie rozpoczął, a tam gdzie się rozpoczął jest w trakcie to skąd i po co ci to wiedzieć? Beta jest pierwowzorem, zmienny w dodatku a ty chcesz jeszcze przed eventem na becie znać ilość zadań... Nosz ile można o tej becie pisać na FoE.pl !!!
 

Mikekun

Książę
Natalio, przecież od tego jest ten temat, czyli o dyskusji na temat zmian zachodzących na becie, jak i zmianach wynikających z zapowiedzi telewizyjnych. Nie rozumiem tutaj powodu, dla którego się oburzasz moim pytaniem. Dodatkowo pytałem PablooS'a, a nie koniecznie ciebie ponieważ wgląd do listy zadań często mają moderatorzy. Chyba że chcą aby takie typu sprawy Spolierować ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
Ja Ci powiem że nie wiadomo na jakim jesteś etapie mam wszystkie spisane zadania
i po 7 zadaniu - Przerwa na Beta Serwerze- Ponowny Start Zadań (są podobne do pierwszych może to będzie poczatek zadań)
tylko że w 5 zadaniu musimy zrobić to co Ty wymieniłeś
- wyłączenie zadań na beta serwerze (tym razem na kilka dni)
Ponowne włączenie zadań
i dzisiejsze zadanie :) jeśli chcesz na prv mogę Ci przesłać wszystkie zadania (te które były na beta serwerze) sam sobie je przeanalizujesz
 

DeletedUser3220

Guest
PablooS, takie zabawne pytanie do ciebie. Ile jest questów w evencie zimowym oraz na jakim etapie jestem? Bowiem obecnie mam quest który dotyczy abym zebrał 24 dobra aby wykonać zadanie.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
To są pytania do obsługi BETY, nie jesteśmy obsługą Bety. To, że w trawie tu piszczy nie znaczy, że masz zadawać pytania bezpośrednie dotyczące Twojej gry na innym serwerze.

Natalio, przecież od tego jest ten temat, czyli o dyskusji na temat zmian zachodzących na becie, jak i zmianach wynikających z zapowiedzi telewizyjnych. Nie rozumiem tutaj powodu, dla którego się oburzasz moim pytaniem. Dodatkowo pytałem PablooS'a, a nie koniecznie ciebie ponieważ wgląd do listy zadań często mają moderatorzy. Chyba że chcą aby takie typu sprawy Spolierować ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
Nie wiem też czy wiesz, ale Moderator zajmuje się MODEROWANIEM Forum, a nie obsługą Gry.
 

HuanMing

Książę
Kolejność zadań na becie i u nas może być zupełnie różna. Szczególnie, że część zadań została dołożona już w trakcie trwania eventu na testowym.
 

DeletedUser

Guest
dlaczego brak wersji 1.65 na en wraz z winter eventem pojawiala sie wersja 1.65 w której jest wiele poprawek i dodatków :)
 

DeletedUser3

Guest
Na EN jest wersja 1.64 (choć faktycznie będzie 1.65 dzisiaj), a event nie jest jeszcze nawet włączony.
Natomiast 1.65 wchodzi tam dzisiaj, ponieważ czwartek (co dwa tygodnie) to standardowy dzień aktualizacji do nowej wersji na EN.
 

DeletedUser

Guest
a na pl jest znana data tej aktualizacji ? bardzo mi zależy na kilku dodatkach z tamtej wersji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry