Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3220

Guest
Nie wiem gdzie napisać, a nie chce tworzyć nowego tematu, więc tu to zrobię.
Odnośnie Aktualizacji oprogramowania forum.
Czy to będzie już ta wcześniej zapowiadana duża zmiana przejścia z vBulletin na XenForo czy to jeszcze jakaś inna aktualizacja?

Dokładnie ta.

siemanko

No cóż, to na nowo będzie trzeba wbijać ponad 875 postów na forum. Mam nadzieję że faktycznie dobrze robią ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun

To jest przenoszenie, nie kasacja.
 

Mikekun

Książę
ashantess, mimo przenosin to i tak np. w Elvanarze, wszystkie posty które dotąd osoba miała nabite wcięło w pień. Mówiąc krótko na nowo będzie trzeba pisać tam posty z tego min również powodu iż na nowym silniku są dostępne kompletnie inne rangi aniżeli te tutaj. Jak poczytasz zmiany bardzo uważnie sądzę że i też będziesz zaskoczona.

PS: Co się dzieje na testowym że nie można wejść do gry?

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser3876

Guest
ashantess, mimo przenosin to i tak np. w Elvanarze, wszystkie posty które dotąd osoba miała nabite wcięło w pień. Mówiąc krótko na nowo będzie trzeba pisać tam posty z tego min również powodu iż na nowym silniku są dostępne kompletnie inne rangi aniżeli te tutaj. Jak poczytasz zmiany bardzo uważnie sądzę że i też będziesz zaskoczona. (...)
Mikekun, nie popadaj w paranoję. Siedzę na forum Elvenar od pierwszego dnia jego otwarcia i jedyne posty jakie wcięło, to te nie wnoszące nic do tematu :)
Poza tym Elvenar od początku ma XenForo, więc żadnych przenosin nie było.
 

DeletedUser3

Guest
ashantess, mimo przenosin to i tak np. w Elvanarze, wszystkie posty które dotąd osoba miała nabite wcięło w pień. Mówiąc krótko na nowo będzie trzeba pisać tam posty z tego min również powodu iż na nowym silniku są dostępne kompletnie inne rangi aniżeli te tutaj. Jak poczytasz zmiany bardzo uważnie sądzę że i też będziesz zaskoczona.
Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że Elvenar startował już z XenForo.
Tak, czy inaczej, liczba postów zostaje, a rangi można dostosować :).
 

DeletedUser2776

Guest
A tymczasem na Becie trwa event zimowy. Dzisiejsz nagroda to szkola doboszow. Moglby ktos mnie oswiecic jak oplacalny budynek to jest?
 

DeletedUser3

Guest
Mam ten budynek w mieście, bo jest ładny. Sama jednostka, IMO, jakaś świetna nie jest.
 

DeletedUser

Guest
A tymczasem na Becie trwa event zimowy. Dzisiejsz nagroda to szkola doboszow. Moglby ktos mnie oswiecic jak oplacalny budynek to jest?

Ja sobie przetestuje na beta serwerze czy są to silne jednostki :) a udało mi się wygrać ten budyneczek za 2 razem :)

FOE_2015_11_17_11_27_22.png
 

DeletedUser7795

Guest
A tymczasem na Becie trwa event zimowy. Dzisiejsz nagroda to szkola doboszow. Moglby ktos mnie oswiecic jak oplacalny budynek to jest?

Jest opłacalny tylko w 3 pierwszych epokach, w późniejszych liczy się tylko bonus jaki daje Szkoła doboszów.
 

Auksacer

Wicehrabia
FOE_2015_11_17_11_27_22.png

Widzę, że przedwczoraj na becie w evencie zimowym była do wygrania jakaś zupełnie nowa nagroda i nikt nic nie pisze, żadnych informacji, no nic, tylko o szkole doboszów, która już stara jak świat;) Czy ktoś mógłby wreszcie napisać co to za nowy budynek?
 

DeletedUser8764

Guest

Widzę, że przedwczoraj na becie w evencie zimowym była do wygrania jakaś zupełnie nowa nagroda i nikt nic nie pisze, żadnych informacji, no nic, tylko o szkole doboszów, która już stara jak świat;) Czy ktoś mógłby wreszcie napisać co to za nowy budynek?
nie była jakaś powalająca ;) daje zadowolenie
 

DeletedUser

Guest
dziś udało mi się zdobyć łotrów :) bardzo fajny event i bardzo łatwo jest wygrać to co się chce :)
 

DeletedUser14757

Guest
Nowe budynki to ozdoba oraz budynek kulturowy. W sumie żadna rewelacja.

Co do trafienia tego co się chce to w zeszłym roku diamenty były drugiego dnia. Ciężko trafić :)
 

DeletedUser

Guest
na beta zmienili z 1 zadania na 24 godziny na jedno zadanie po drugim - można ukończyć bardzo szybko wszystkie Ja na razie jestem przy 10:)
 

DeletedUser15643

Guest
Widzę, że przedwczoraj na becie w evencie zimowym była do wygrania jakaś zupełnie nowa nagroda i nikt nic nie pisze, żadnych informacji, no nic, tylko o szkole doboszów, która już stara jak świat;) Czy ktoś mógłby wreszcie napisać co to za nowy budynek?

Proszę:
RBob7OI.png

budynek kulturowy 3x3, daje 1.650 zadowolenia w epoce przyszłości
oraz:
mOS3NQ7.png

dekoracja 2x2, daje 830 zadowolenia w epoce przyszłości
A to już wszyscy znają:
dweShvJ.png

budynek produkcyjny 5x3, daje 4.520 zaopatrzenia/h oraz 990 zadowolenia w epoce przyszłości (wymaga 678 cukierników i ciastkarzy)

 

DeletedUser

Guest
Proszę:


dweShvJ.png

budynek produkcyjny 5x3, daje 4.520 zaopatrzenia/h oraz 990 zadowolenia w epoce przyszłości (wymaga 678 cukierników i ciastkarzy)


popełniłeś błąd podając tak wysokie wymagania ? bo nie rozumiem... czy jest to osiągalne ?
 

DeletedUser14757

Guest
Osiągalne dla osób, które mają wcześniejszą wersje ciastkarni. Identyczna sytuacja jak z cmentarzem.
 

DeletedUser15643

Guest
popełniłeś błąd podając tak wysokie wymagania ? bo nie rozumiem... czy jest to osiągalne ?

co jest nieosiągalne?? mieć w epoce przyszłości 678 bezrobotnych? bo teraz dla odmiany ja nie rozumiem... (Twojego pytania...)


_ _ _ _ _
aha, zapomiałem w poprzenim poście dodać:

"Note these values may not be final, and are not official either"


edit:
oczywiście, taką legendarną ciatkarnię otrzymasz tylko wtedy, gdy sprzedasz poprzednią wielką cukiernię - bo jeśli to Twój pierwszy event, to otrzymasz małą lodziarnię 4x2 - dzięki makskard :)
 

DeletedUser

Guest
co jest nieosiągalne?? mieć w epoce przyszłości 678 bezrobotnych? bo teraz dla odmiany ja nie rozumiem... (Twojego pytania...)


_ _ _ _ _
aha, zapomiałem w poprzenim poście dodać:

"Note these values may not be final, and are not official either"


edit:
oczywiście, taką legendarną ciatkarnię otrzymasz tylko wtedy, gdy sprzedasz poprzednią wielką cukiernię - bo jeśli to Twój pierwszy event, to otrzymasz małą lodziarnię 4x2 - dzięki makskard :)

już rozumiem 678 ludzi :)kolejne pytanie czy nagrodę otrzymuje się w ostatnim zadaniu?
 

DeletedUser14757

Guest
W 22, 34 i 35 dniu eventu była do wygrania ciastkarnia natomiast zadanie nr 34 było:

  1. "Get and build a Confectionary" and "Sell your Confectionary" or "Sell your Confectionary" or "Sell your Large Confectionary"
    Reward: A Large Confectionary if a Confectionary is sold, or a Huge Confectionary if a Large Confectionary is sold.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2776

Guest
A dzisiaj odwilz przyszla, balwan sie roztopil i nowych zadan nie ma.
 

DeletedUser

Guest
W 22, 34 i 35 dniu eventu była do wygrania ciastkarnia natomiast zadanie nr 34 było:
  1. "Get and build a Confectionary" and "Sell your Confectionary" or "Sell your Confectionary" or "Sell your Large Confectionary"
    Reward: A Large Confectionary if a Confectionary is sold, or a Huge Confectionary if a Large Confectionary is sold.

Jeśli zdobędę w prezencie to po usunięciu w ostatnim zadaniu dostaną kolejna wersje?
 

Mikekun

Książę
siemanko

Nie wiem co się dzieje ostatnio z testowym, jednakże o ile zalogować się można, o tyle wcięło w pień forum jak i czat. Czas jeszcze jako tako pracował rano, potem został zabrany. Mam wrażenie że gra podczas ładowania bardzo źle interpretuje komendę włączenia czatu, przez co mam cyrki na komputerze.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 
Do góry