Historia Martina Luthera Kinga - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak już gdzieś pisałem,nie ważna jest osoba w evencie.Ważne by event sprawiał byśmy się dobrze bawili.Tak jednak zawsze nie jest.Ci którzy ustalają zadania do eventu ciągle zapominają o JEDNYM.ULTIMATUM.Ultimatum polegające na albo,albo (2 zadania).Gram na 4 światach i tylko na 2 zdołałem wykonać wszystkie zadania.(średniowiecze)Na 2 pozostałych nie miałem najmniejszych szans.
 

DeletedUser15075

Guest
Powinien może w takim razie zasłużyć na podziękowanie, bo dzięki niemu Ty możesz grać w FoE za free :).

@Bryfft Jako CM masz chyba dostep do dokonanych platnosci. Jesli nie, to nie wypowiadaj sie tematy, ktorych nie znasz.
1° Zapewniam, ze przelewami niejednokrotnie wspomoglam FoE. Wiec za darmo tutaj nie gram.
2° Twoj wpis nie ma nic wspolnego z tematem watka. Uskuteczniasz trolling.
3° Diamenty zdobywa sie nie tylko za oplata... szkoda, ze o tym jeszcze nie wiesz.
4° Diamenciki przyspieszaja m. in.wykonanie zadan... Nie mialam na mysli wydawania realnej gotowki, jako jedynej formy wydawania diamentow.

BTW Twoj post z 19 stycznia godz. 18.45 nawiazuje do mojego wpisu z 13 stycznia. nie sadzisz, ze jest o wiele spozniony no i BEZPRZEDMIOTOWY jako, ze w miedzyczasie wyjasnione zostalo w jaki sposob mozna bylo wykonac event w ponizej 5 minut.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Pozwolisz, że do reszty postu się litościwie nie odniosę

A Ja bym chciała usłyszeć co przemilczałeś, bo co nie napisze na temat bredni w pewnych postach, to mi usuwają, tak się bawimy.

P.S. No ale co ty się tam znasz Bartłomieju, co ty w ogóle tu robisz :haha: trolling szerzysz :haha:
A ja nie wydałam ani centa, nie dziękujcie <3
 
Do góry