Handlarz antykami - komentarze

chemik12

Wicehrabia
Taka uwaga kosmetyczna - czas pozostały do następnej aukcji znajduje się w prawym dolnym rogu na jasnym tle. Niestety czcionka jest jasna, podobnie tło (fotel przykryty płótnem). Tak to wygląda w wersji komórkowej. Przez to jest mało czytelny. W wersji komputerowej troch lepiej.
 

DeletedUser17609

Guest
jest lipa lekka, nie mozna wygrac np 2 sek do konca, bo rusza po złozeniu ofety kolejne 30 sekund :(
 

hddk

Hrabia
@tomiking To była chyba najbardziej idiotyczna zmiana, jakiej dokonano w trakcie testów na Becie. Łatwo wyobrazić sobie sytuację, że siedzą 2 osoby i przebijają się o 1 monetę. Według Inno, takie przedłużanie aukcji ma sprawić, końcówka będzie bardziej ekscytująca :)
 

DeletedUser2383

Guest
@tomiking To była chyba najbardziej idiotyczna zmiana, jakiej dokonano w trakcie testów na Becie. Łatwo wyobrazić sobie sytuację, że siedzą 2 osoby i przebijają się o 1 monetę. Według Inno, takie przedłużanie aukcji ma sprawić, końcówka będzie bardziej ekscytująca :)


Po fali hejtów zrobią przebitkę o 3-5%, bo 1 sztuka złota, to można siedzieć i czekać do usranej...
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie sądzę, żeby był w jakikolwiek sposób dobierany. Raczej ślepy los.


Z wikii:
upload_2019-7-31_22-27-16.png


Każdy ma możliwość licytacji, o ile przyjedzie do niego handlarz antykami.
 

DeletedUser2383

Guest
Na razie zauważyliśmy w gildii 4 oferty i ani nie licytuje sąsiedztwo, ani epoka, to może ranking?
 

ISsKRA

Szlachcic
Na razie zauważyliśmy w gildii 4 oferty i ani nie licytuje sąsiedztwo, ani epoka, to może ranking?

Chyba ranking też nie... Licytowalam z osobami, które mają około 100 mln pkt, ja około 50... Jestem dwie epoki niżej od tych osób
Tez jestem ciekawa jak to jest dobierane, tymbardziej że co trzecia osoba ma co innego w licytacji, więc jakoś dobierać muszą :)
 

Markiz.

Książę
Wystawiam coś na sprzedaż na 2h, potem mam 4h na odbiór zapłaty. Co się dzieje jeśli zapłaty nie odbiorę w 4h? Budynek przepada i zapłata też?
 

Borisel

Hrabia
Na innym świecie jest do licytacji ulepszenie fabryki cydru - więc jak ktoś słusznie zauważył - eventowe rzeczy staną się pospolitymi rzeczami . No ale większość osób będzie miało okazję ulepszyć budynki , kiedy nie zdążyli zrobić w czasie trwania eventów . Teraz pytanie brzmi - co się stanie z monetami jeśli nie odbierzemy po jakimś czasie ?
 
Do góry