Handlarz antykami - komentarze

kasia2389

Arcyksiążę
Zauważyłem dziwną rzecz, gram na wszystkich światach, i często jest tak, że jak wejdę, to widzę, że na handlarzu nie ma odmierzania czasu, a jak w niego wejdę to rusza aukcja (lub dołącza mnie do istniejącej) i to zazwyczaj 2 godzinna:

upload_2019-8-15_20-25-54.png

Z tego wynika, że aukcje rozpoczynają się gdy do handlarza wejdzie pierwszy uczestnik.
Być może długość aukcji zależy od czasu jaki upłyną od zamknięcia poprzedniej aukcji do chwili wystartowania nowej (wydaje się, to to nie ma sensu)?

Ciekawi mnie, kiedy tworzona jest grupa 50 graczy, może być tak, że po wyczerpaniu poprzedniej 50, gracz, któremu upłynął okres 30 minut od poprzedniej wchodząc do handlarza tworzy nową aukcję i teraz kolejnych 49 wchodzących do handlarza jest do niej dopisywanych, a 50 tworzy następną aukcje i tak w kółko.

Mam kilka wątpliwości w tej sprawie, myślę, że ktoś z Wiedzących mógłby się wypowiedzieć. No chyba, ze to taka tajemnica jak procent na diamenty ze studni czy szansy na plan z motywacji.

Pozostałem w oknie handlarza po zakończeniu aukcji, po upłynięciu 30 minut dołączyło mnie do jakiejś już istniejącej aukcji:

upload_2019-8-15_21-27-18.png
 
Ostatnia edycja:

OliverJr.

Hrabia
Ciekawa sprawa, bo też głównie jak rano otwieram to z reguły jest licytacja z czasem 3:58h do końca.

ps o różnych godzinach otwieram, raz 6:30, innym razem 8:30
 

DeletedUser20833

Guest
U mnie jest identycznie - myślałem po prostu, że to zbieg okoliczności.
 

DeletedUser17535

Guest
Z tego wynika, że aukcje rozpoczynają się gdy do handlarza wejdzie pierwszy uczestnik.
Ciekawi mnie, kiedy tworzona jest grupa 50 graczy, może być tak, że po wyczerpaniu poprzedniej 50, gracz, któremu upłynął okres 30 minut od poprzedniej wchodząc do handlarza tworzy nową aukcję i teraz kolejnych 49 wchodzących do handlarza jest do niej dopisywanych, a 50 tworzy następną aukcje i tak w kółko.

Mam kilka wątpliwości w tej sprawie,
Jest tak jak opisujesz, więc nie bardzo wiem, jakie można tu mieć wątpliwości.
Jest pula 50 graczy, potem tworzona jest kolejna aukcja. Nie liczy się czas upłynięcia 30 minut, ale czas wejścia do licytacji, więc gdy Tobie upłynęło 30 min wtedy wszedłeś. Ponieważ była poprzednia rozpoczęta, to dołączyłeś.
 

DeletedUser9827

Guest
Dobrze byłoby dodać opcję potwierdzenia kupna przedmiotów u handlarza, przynajmniej w wersji mobilnej, gdzie bardzo łatwo niechcący kliknąć i przez nieuwagę kupić jakiś totalny szrot.
 

DeletedUser7307

Guest
Jaka ilość osób jest brana do jednej licytacji? Cały glob z danego świata czy losowo wybrana dana ilość osób?
 

.BrodatyZbir.

Szlachcic zagrodowy
Ciekaw jestem na jakich zasadach są dobieranie osoby do istniejących aukcji. Mieszanka rankingowa?
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser18361

Guest
Jak dlugo bedzie handlarz?Z gory dziekuje za odpowiedz.
 

Enkidu

Rycerz
Czy ekipa przewiduje przetasowanie fantów, jakie można kupić i licytować? Kusi mnie postawienie kolejnej pagody i innych budynków z bonusem do ataku. Nie chcę mieć całej wiochy zamienionej w ogród japoński.
 

DeletedUser16598

Guest
Czy będzie może w przyszłości dodany zakątek mówców u handlarza
 

OliverJr.

Hrabia
Czy ekipa przewiduje przetasowanie fantów, jakie można kupić i licytować? Kusi mnie postawienie kolejnej pagody i innych budynków z bonusem do ataku. Nie chcę mieć całej wiochy zamienionej w ogród japoński.

Technicznie patrząc to ogród japoński daje (skała Sakura poz2) daje 10% ataku
 

.BrodatyZbir.

Szlachcic zagrodowy
Ciekaw jestem na jakich zasadach są dobieranie osoby do istniejących aukcji. Mieszanka rankingowa?
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.
 

OliverJr.

Hrabia
Ciekaw jestem na jakich zasadach są dobieranie osoby do istniejących aukcji. Mieszanka rankingowa?
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.

Totalny miszmasz, sprawdzam przy interesujących licytacjach kto aktualnie daje najwięcej. Widziałem osoby zarówno z Marsa jak i ze Średniowiecza, a sam jestem w Jutrze.
Pozdrawiam
 

Markiz.

Książę
Przewinąć o kilkadziesiąt postów wcześniej się juz nie chce? Ehhh, to mi sie nie chce odpowiadać.
 

DeletedUser7795

Guest
Dziwnym trafem w wyprawach dostaje się teraz same śmieci. Nie lepiej jest w zadaniach. Handlarz nastawiony na dojenie z graczy diamentów. Nie masz monet to dokup za diamenty.
 

DonJon

Rycerz
Dziwnym trafem w wyprawach dostaje się teraz same śmieci. Nie lepiej jest w zadaniach. Handlarz nastawiony na dojenie z graczy diamentów. Nie masz monet to dokup za diamenty.
Uwielbiam to wieczne narzekanie i "dej mi - mnie się należy" :D
Przed wprowadzeniem handlarza miałeś w depo masę śmieci (o ile nie wyrzucałeś) teraz możesz coś z nimi zrobić i po jakimś czasie wymienić na coś co chcesz mieć - ale już narzekasz że nie masz tego czego byś chciał bo "pinionżki trzeba wydać" mimo że wcale nie trzeba i że nie musisz korzystać z tej funkcjonalności :D
Totalny bełkot i bzdury :D W tym kraju nigdy nie będzie dobrze jak tacy ludzie będą mieć prawa wyborcze :D
 

DeletedUser7795

Guest
@donjon a rządzący nie mają wpływu na sytuację w kraju, tak? Wszystko zależy od wyborców? Rząd ogłupia wyborców i tworzy takie programy aby się utrzymać przy władzy. W kraju nigdy nie będzie dobrze dopóki przy korycie będą złodzieje.

Jeżeli system losowo dobiera graczy do aukcji u handlarza to jest to kompletna durnota, bo zwykły gracz nieposiadający w zapasie masy diamentów nie ma co liczyć na wygranie aukcji, bo zostanie przebity. To ma być uczciwe?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
Jeżeli system losowo dobiera graczy do aukcji u handlarza to jest to kompletna durnota, bo zwykły gracz nieposiadający w zapasie masy diamentów nie ma co liczyć na wygranie aukcji, bo zostanie przebity. To ma być uczciwe?
Czyli zwykli gracze powinni być razem, a niezwykli w drugiej grupie, jak to rozróżnić?

Wydaje się, że system nic nie dobiera, wyżej opisałem prawdopodobny mechanizm.

Aukcja 1,2,..50, Aukcja,1,2,...50, Aukcja....

Aktywnych graczy mamy na każdym serwerze około 9000 to przy jednokrotnym wejściu każdego z nich do aukcji daje co najmniej 180 grup aukcyjnych, z tego można w prosty sposób policzyć, że nowa aukcja zaczyna się co 8 minut, zapewne w nocy ten czas jest dłuższy, w dzień krótszy.

Zainteresowanych graczy zachęcam do śledzenie czasów akcji widocznych tuż po wejściu.

upload_2019-8-27_8-46-45.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry