Handlarz antykami - komentarze

DonJon

Rycerz
@donjon a rządzący nie mają wpływu na sytuację w kraju, tak? Wszystko zależy od wyborców? Rząd ogłupia wyborców i tworzy takie programy aby się utrzymać przy władzy. W kraju nigdy nie będzie dobrze dopóki przy korycie będą złodzieje.
Stanardowe gadanie bzdur - mylisz skutki z przyczynami. Najpierw są wybory - później rządy :)

Jeżeli system losowo dobiera graczy do aukcji u handlarza to jest to kompletna durnota, bo zwykły gracz nieposiadający w zapasie masy diamentów nie ma co liczyć na wygranie aukcji, bo zostanie przebity. To ma być uczciwe?
Zgadza się. To jest uczciwe. Każdy ma taką samą możliwość na kupno waluty premium w grze - nie jest to w żaden sposób regulowane przez system gry - każdy może to samo. Bardzo uczciwe - uczciwiej chyba się nie da.
Pominę tutaj fakt że musiał bym być skończonym kretynem żeby chcieć kupić 12k monet za niespełna 2k diamentów, ale jeśli ktoś ma taką fantazję niech to robi - dzięki takim ludziom ja dalej będę mógł marnować swój czas przy tej grze za darmo!
 

chemik12

Wicehrabia
Jeżeli system losowo dobiera graczy do aukcji u handlarza to jest to kompletna durnota, bo zwykły gracz nieposiadający w zapasie masy diamentów nie ma co liczyć na wygranie aukcji, bo zostanie przebity. To ma być uczciwe?
Sorry, ale coś nie tak. Ja nie mam jakoś dużo monet ani klejnotów - trochę śmieci się pozbyłem, to się nazbierało - ale i tak nie mam wiecej niż 50 k i coś kolo 50 klejnotów. I jakoś za sensowne sumy udaje mi się kupić przedmioty, np. mroczne przejście za jedyne 10 001 monet, słownie dziesięć tysięcy jeden monet. Czy to dużo? chyba nie, jak są oferty w aukcji i za ponad 100k. Obserwować, obserwować i jeszcze raz obserwować - z czasem się trafią i za normalne sumy gdzie akurat nikt nie będzie szalał i praktycznie za cenę początkową pójdzie. I to o różnych porach. Mi się zdarzało kupić za "normalne" ceny kolo południa, wieczorem jak i rano. Kwestia do jakiej grupy 50 graczy jest się przydzielonym. I nie wydaje diamentów, bo i po co. Wystarczy odrobina cierpliwości.
 

DeletedUser17535

Guest
Dziwnym trafem w wyprawach dostaje się teraz same śmieci. Nie lepiej jest w zadaniach. Handlarz nastawiony na dojenie z graczy diamentów. Nie masz monet to dokup za diamenty.
Nie zauważyłem jakiejkolwiek zmiany w wypadaniu z reliktów nagród.
Wcześniej narzekałeś pewnie, że nie wypadają wojskowe i pry, tylko śmieci. Teraz pewnie odwrotnie byś chciał. Wiecznie źle.
 

DeletedUser17805

Guest
Witam, ze trzy lata pykam... Nie skończyłem wtedy pierwszego eventu, bal maskowy był dla mnie świętym graalem, tak rozpoznawałem graczy, ile grają... Teraz wszystko można kupić, nie trzeba kończyć eventu, by dostać budynek, nie trzeba być najlepszym w lidze, by mieć unikatową nagrodę, krzyży tylko jeszcze brakuje... Lubiłem grać, by mieć, ter
 

DeletedUser17805

Guest
Witam, ze trzy lata pykam... Nie skończyłem wtedy pierwszego eventu, bal maskowy był dla mnie świętym graalem, tak rozpoznawałem graczy, ile grają... Teraz wszystko można kupić, nie trzeba kończyć eventu, by dostać budynek, nie trzeba być najlepszym w lidze, by mieć unikatową nagrodę, krzyży tylko jeszcze brakuje... Lubiłem grać, by mieć, ter
Teraz gram i wiem, że wszystko można mieć, nie ma życia w tym...
 
Do góry