Handlarz antykami - komentarze

DeletedUser2383

Guest
Na razie to pełno ulepszeń rozlewni cydru i czarnych wież, tak codziennie po 1 widuje, więc coś ta losowość mało losowa :p
 

chemik12

Wicehrabia
Jak się widzi ze 600 medali (wczesne średniowiecze) idzie za 45k, a ja np. bez stresu kupuje mroczne przejście za 11k monet handlowych (czy jakoś tak) w normalnych godzinach (niedziela - 18 z minutami) to sam nie wiem na co ci ludzie wydają :). Owszem bywają licytacje gdzie cenny idą i po 100-150k ale kilka razy udało mi się kupić naprawdę "za grosze" np. "ogród obelisków" (to samo dokładnie co świątynia wiedzy tylko inaczej wygląda i na tym tylko różnica - śmieszna cenna - 10k). Fakt - chwilowo brak miejsca ale przyda się o postawienia później. Fajnie - w końcu pozbędę się zbędnego balastu a WG nabierają nowego wymiaru ;)
 

DeletedUser17535

Guest
W późniejszej fazie gry, te kilka monet nie robi żadnej różnicy. Tu tylko o pr chodzi
W późniejszej fazie gry, do tego przy obecności handlarza, świątynie wiedzy są niewiele warte, bo są słabe w porównaniu z budynkami ewentowymi, nie mieszczą się, a do tego nie daje rady ich wszystkich zmotywować.
 

Atli

Hrabia
W późniejszej fazie gry, do tego przy obecności handlarza, świątynie wiedzy są niewiele warte,

Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki. Dla mnie mają wartość i to sporą.

bo są słabe w porównaniu z budynkami ewentowymi,

Jeśli budynki eventowe wypełnią cały teren to wtedy powyższe zdanie będzie prawdziwe.

nie mieszczą się,

Absolutnie się nie zgadzam, są malutkie i świetnie wypełniają wolne miejsca.

a do tego nie daje rady ich wszystkich zmotywować.

Mam codziennie zmotywowane wszystkie.....w razie totalnej katastrofy w stylu "wszyscy imprezują" zawsze można je samemu zmotywować
 

DeletedUser22159

Guest
Czy naprawdę nikt z Was nie widzi że fakt iż jedni gracze mają 2h licytacje a inni 4h to jest oszustwo tych drugich??

1. Gracze którzy mają 2h aukcje mają 100% wiecej szans niż ci z 4 godzinnymi aukcjami na wygranie wartościowych budynków, przedmiotów etc.
2. Podobno graczy z 2h licytacją jest zdecydowanie mniej .W takim przypdaku to mają oni jeszcze większe szanse na wygranie licytacji gdyż mniejsza ilość ludzi oznacza żę suma wszystkich posiadanych przez tych użytkowników monet jest również mniejsza.
Dodając do tego 2x większą ilość licytacji daje srednio 4x nizsze ceny za licytowane przedmioty.
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
Czy naprawdę nikt z Was nie widzi że fakt iż jedni gracze mają 2h licytacje a inni 4h to jest oszustwo tych drugich??

1. Gracze którzy mają 2h aukcje mają 100% wiecej szans niż ci z 4 godzinnymi aukcjami na wygranie wartościowych budynków, przedmiotów etc.
2. Podobno graczy z 2h licytacją jest zdecydowanie mniej .W takim przypdaku to mają oni jeszcze większe szanse na wygranie licytacji gdyż mniejsza ilość ludzi oznacza żę suma wszystkich posiadanych przez tych użytkowników monet jest również mniejsza.
Dodając do tego 2x większą ilość licytacji daje srednio 4x nizsze ceny za licytowane przedmioty.


1. Mają więcej prób nie szans .
2. Grupy są dzielone tak samo jak przy 4 h , po za tym mniejsza ilość ludzi nie oznacza na pewno tańszej ceny bo wystarczy jedna osoba której zależy na wygranej .
 

DeletedUser9827

Guest
Niemniej możliwość stawiania co 2h daję 2x więcej prób i szybsze odblokowanie kolejnych slotów, co oznacza większy przypływ monet i ametystów, za co można więcej kupić. To jest jawnie niesprawiedliwe rozwiązanie i dziwi mnie, że nie ma żadnego komunikatu, dlaczego tak zrobiono.
 

DeletedUser17535

Guest
Dla mnie mają wartość i to sporą.
Jeśli budynki eventowe wypełnią cały teren to wtedy powyższe zdanie będzie prawdziwe.
Mam codziennie zmotywowane wszystkie.....
I po co się rozpisywałeś?
Jeśli masz mało budynków ewentowych, mało świątyń, to są dla Ciebie warte.
Z czasem przestaną być. Jak pisałem: w późniejszej fazie gry. Póki jesteś początkujący, Ciebie to nie dotyczy.
 

DeletedUser20713

Guest
Niemniej możliwość stawiania co 2h daję 2x więcej prób i szybsze odblokowanie kolejnych slotów, co oznacza większy przypływ monet i ametystów, za co można więcej kupić. To jest jawnie niesprawiedliwe rozwiązanie i dziwi mnie, że nie ma żadnego komunikatu, dlaczego tak zrobiono.

Kolejne sloty dostajesz za sprzedaż przedmiotów nie za wygraną licytację.
 

Atli

Hrabia
I po co się rozpisywałeś?
Jeśli masz mało budynków ewentowych, mało świątyń, to są dla Ciebie warte.
Z czasem przestaną być. Jak pisałem: w późniejszej fazie gry. Póki jesteś początkujący, Ciebie to nie dotyczy.

Rozpisywałem? Odpowiedziałem na Twój post. I nie mam mało ani budynków eventowych, ani świątyń wiedzy. I nie jestem początkujący.
 

DeletedUser22159

Guest
1. Mają więcej prób nie szans .
2. Grupy są dzielone tak samo jak przy 4 h , po za tym mniejsza ilość ludzi nie oznacza na pewno tańszej ceny bo wystarczy jedna osoba której zależy na wygranej .
1. Osoby mające 4h system licytacji mogą w ciągu doby wziąć udział w 3 max 4 licytacjach
Osoby mające 2h system licytacji nawet 7-8 możliwych udziałów w ciągu doby
Więc mają 2 x większą szansę trafienia interesujących ich przedmiotów.
2. Liczba monet jest srednio podobna a mozliwości ich wydania 2x większe wiec ceny z automatu są srednio 2x niższe
 

DeletedUser20713

Guest
Dobrze by było gdyby w tej kwestii wypowiedziała się osoba z takimi 2 godzinnymi aukcjami i powiedziała jak to wygląda z jej perspektywy, zamiast niepotrzebnie się bulwersować na podstawie najprawdopodobniej błędnych założeń
(większa ilość prób wcale nie musi oznaczać niższych cen, skoro tylko jedna osoba traci monety, a wszyscy pozostali mogą nimi dalej szastać tak samo jak przy 4 godzinnej aukcji).
A jeżeli jeszcze chodzi o możliwości udziału w aukcjach to wydaje mi się, że przy 2 godzinach jest to znacznie trudniejsze i więcej możliwości ci ucieknie jak i również zapewne ciężej się je kontroluje podczas pracy/szkoły lub innych zajęć w porównaniu do 4 godzinnej.
 

hddk

Hrabia
Do każdej aukcji jest dobierana inna grupa 50 losowych graczy. I to ma większe znaczenie na końcową cenę niż czas trwania aukcji. Jeden ma czas pilnować, inny nie. Raz trafisz na kogoś akurat jest w grze, innym razem nie. Raz trafisz na bogacza z milionem monet, innym razem nie. Mam aukcje 2-godzinne i czasem przedmiot idzie za śmiesznie niską cenę (np. 10k za Zestaw Wiosny) a innym razem biją się o inne ulepszenie i cena leci pod 100k.

Owszem, przy 2-godzinnych aukcjach jest w ciągu doby więcej ofert, to oczywiste. Ale nie powiedziałbym, żeby to miało wpływ na cenę. Jak przedmiot jest atrakcyjny sam w sobie albo interesujący dla gracza z danej grupy licytantów to i tak cena skoczy.

Pisałem już, że podejrzewam że różnice są w ramach testów na większej liczbie graczy niż na Becie i sądzę, że z czasem to ujednolicą. Nie chce mi się wierzyć, żeby z jakichś powodów na stałe dzielili graczy i oferowali różnym grupom różne warianty gry.
 

OliverJr.

Hrabia
Miałem już 2h i 4h aukcje i nie ma to najmniejszego znaczenia. Jak trafisz wariata w grupie 50 to czy aukcja trwa 2h, 4h czy 5min bez znaczenia bo i tak Cię przebije na koniec
 

DeletedUser20434

Guest
A jednak Grzegorz Wielki licytuje, każda epoka ma inna ilość.
No w tej chwili za te 600 medali ktoś chce dać 13 000 monet....
Fakt, z każdą epoką ilość medali do wygrania zwiększa się, ale tak naprawdę wystarczy postawić Arkę
 
Do góry