Halloween 2017 - komentarze

kasia2389

Arcyksiążę
Czy mi ta wieża kojarzy się z miastem Nekropolis z Heroes Might of Magic 5 ?
Dziwne pytanie, skąd mamy wiedzieć, co się komu z czym kojarzy.

Ciekaw jestem waszych opinii, czy warto stawiać tą wieżę oczywiście na głównym, ba na ewentowych to w zależności czy się gracz wymienia PR czy nie, przypominam, że produkcja PR wymaga zmotywowania co daję nierabowalność.
 

DeletedUser16730

Guest
czy warto stawiać tą wieżę oczywiście na głównym

A czy warto kupić samochód za 30k?
Jeśli jest miejsce to warto, jeśli nie ma miejsca i można wymienić na coś z serii "bazary" to warto, jeśli nie ma miejsca i są same lepsze budynki to nie warto. Do tego dochodzi ile mamy zadowolenia w zapleczu.

Dla mnie osobiście nie warto robić eventu dla tej wieży. Może będę ją miał na jednym świecie, ale raczej jej nie postawię bo musiałbym akurat tam dostawić coś z zadowoleniem i już się nie opłaci.
 

tagera

Baronet
chyba popełniłam błąd, bo wysłałam zwiady na prowincję, czy jak teraz mam do przejęcia prowincji i ją przejmę to tam gdzie dojdą nie będę mogła bo nie będę miała surowców. chyba się pospieszyłam wysyłając już teraz zwiadowców.
 

DeletedUser16730

Guest
czy jak teraz mam do przejęcia prowincji i ją przejmę to tam gdzie dojdą nie będę mogła bo nie będę miała surowców.

Niespecjalnie zrozumiałem tę część zdania, ale jak nie musisz to nie otwieraj lokacji z mapą. Zwiad zalicza po otworzeniu mapy, a nie po momencie dojścia zwiadu.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A czy warto kupić samochód za 30k?
Jeśli jest miejsce to warto, jeśli nie ma miejsca i można wymienić na coś z serii "bazary" to warto, jeśli nie ma miejsca i są same lepsze budynki to nie warto. Do tego dochodzi ile mamy zadowolenia w zapleczu.

Dla mnie osobiście nie warto robić eventu dla tej wieży. Może będę ją miał na jednym świecie, ale raczej jej nie postawię bo musiałbym akurat tam dostawić coś z zadowoleniem i już się nie opłaci.

Dodałabym jeszcze wątek dla estetów, że lepiej kupić ładne wyścigowe, a nie patrzeć na praktyczne kombi...
Ja tam mam jakiś sentyment do w miare sensownych budynków eventowych, chociaż sentyment spada bo zaczynają nimi "sypać" że zamiast jednego wywalczonego dzielnie mamy 15 plus 10 planów polepszających i do zestawu 20 palemek dodających bonusiki które ciężko zebrać, w sensie kliknąć bo sa małe i się chowają....

Ale to moja opinia, dla mnie kolor auta ma znaczenie ;)

P.S. Podoba mi się klimat cmentarzy i tych upiornych domków, co ja zrobie... Postawie :rolleyes:
 

DeletedUser17675

Guest
Cmentarz też stawiam, bo wygląda genialnie :D nawet jakby dawał pół medala dziennie :p
Jak to w piosence było "..każdy ma jakiegoś bzika.."
 

tagera

Baronet
postawiłam sobie cmentarz zdobyłam ulepszenie, ale niechcąco cmentarz usunęłam :( i nie mam cmentarza.
 

DeletedUser19026

Guest
Zdobądź prowincję..
Zadanie zaliczone dopiero po powrocie zwiadowcy.
U mnie trwało to 24 godziny.
 

DeletedUser7795

Guest
@Lirox zadanie "zdobądź prowincję" powinno być zaliczane od razu po zajęciu ostatniego sektora w prowincji...
 

DeletedUser19026

Guest
Przepraszam,
Odkryj prowincję.
Wysłanie zwiadowcy i powrót jego zalicza zadanie.
 

DeletedUser7795

Guest
@Lirox wyślij zwiadowcę i na mapę wchodź jak będziesz mieć zadanie "odkryj prowincję".
 

DeletedUser18348

Guest
Skąd się weźmie 5 ulepszeń cmentarza skoro tylko 2 są za zadania?
 

DeletedUser19016

Guest
Hahaha czyli rok ?! :o:o
Ok thnx :haha:
Tak bywa :/ Bardziej wytrawni gracze dopiero teraz otrzymają nekropolię, dla nas szansa na nią jest dopiero za rok. Pytanie tylko czy ta nekropolia warta jest zachodu, niby prawie 3k zadowolenia ale miejsca sporo kasuje

Edit. Mówię o wczesnym średniowieczu
 
Do góry