Halloween 2017 - komentarze

DeletedUser16965

Guest
A jak by tak odrazu w ogłoszeniu pokazać nagrody jakie będą do zdobycia?? ;)
 

DeletedUser11629

Guest
A jak by tak odrazu w ogłoszeniu pokazać nagrody jakie będą do zdobycia?? ;)

No daj spokój, jeszcze by musieli tyle kopiuj-wklej wykonać, tłumaczyć jeszcze może... cieszmy się jak głupi do sera, że ogłoszenie jest dzień przed, bo mogło w ogóle nie być... kogo w końcu z graczy obchodzi jeszcze jakiś event...
 

Solshine

Baron
To ja merytorycznie: jak dla mnie event odpada w związku z koniecznością opracowania technologii. Żałuję głównie ze wzgl. na portrety końcowe, które ogromnie mi się podobają :). Wieża zaś oprócz tego, że też fajnie wygląda, jest taka sobie - 3 pr z 4x5 nie jest zbyt atrakcyjne.
 

DeletedUser18115

Guest
Super event! :D Szkoda tylko, że zadanie z opracowaniem technologii nie ma jakiejś alternatywy... :(
 

DeletedUser17009

Guest
Fajne te nietoperze :)
Mogliby jeszcze troche mapę "podrasować"... jakoś przyciemnić lub drzewa zamienić na bardziej klimatyczne ;)
 

DeletedUser16965

Guest
Zadanie 30 opracuj technologie,
35 przeprowadź zwiad
45 zdobądź władzę nad prowincją
nie maja alternatywy nie ładnie z waszej strony
 

DeletedUser16980

Guest
No i dlatego końca w moim wypadku nie będzie :( Szkoda, ale nie zrobię zwiadu nie zdobywając prowincji :( a walczyć z kimś trzy razy silniejszym to nie ma sensu :( i nie mówcie, że można negocjować :) można tylko trzeba mieć towary :)
 

DeletedUser15060

Guest
A ja bym miała pytanie, czy byłaby szansa żeby gdzieś została opublikowana grafika, która z okazji eventu pojawiła się na ekranie ładowania w aplikacji mobilnej? Jest na prawdę bardzo fajna i chętnie bym ją umieściła na moim pulpicie ;)
 

DeletedUser16965

Guest
@Robin65, @Shelian czy możecie odpowiedzieć dlaczego zadania typu:
Odkryj prowincje, zdobić prowincje i opracuj technologie znowu nie mają alternatywy ?

I dlaczego aktywność teamu w wątku "dojdź do 40..." jest tak duza a w innych wątkach nie porównywalne mniejsza?
 

demoniusz

Rycerz
bo to 45 i final
Quest 45:

Jack O'Lantern: "Gain control over a province"

wczesniejsze maja inne rozwiazania, ja tam sie wkurzam na technologie chyba 30 zadanie bo 4 dni zbierania orchical, a mapa cala zdobuta takze tymi sie nie przejmuje
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie event jest super,a nagroda główna to już wogóle czad! :)
 
Do góry