Forge Bowl 2022 - komentarze

Auraya

Hrabia
mamy Ewent Dzień Św. Patryka który nikomu sie nie podoba a wręcz jest P***ny,
mnie się podoba :p
Co rok są te same eventy
te eventy, które są, mogą zostać, cykliczność nie zawsze jest zła... zawsze może być gorzej, jak właśnie z kafelkami
były zresztą jakieś informacje o nowym rodzaju na beta serwerze, znów będą ludzie pisać, że za trudne
 

Auraya

Hrabia
wszystkie założenia błędne... po prostu nie mam takiego parcia
właśnie dzięki cykliczności eventów można sobie wypracować strategię i się nie męczyć
 

Johnny McBride

Wicehrabia
dawid17612 napisał:
powinno być 80 skoro jest 40 x2



justin.png

justin2.png

Po najechaniu na nagrodę, dostępna jest szczegółowa informacja o niej. Na telefonie działa to tak samo.
Wpadła Ci jedna z premii za diamentowego trenera czyli podwójna nagroda . 20 x2 = 40
 
Ostatnia edycja:

BraveFrank

Baronet
ale na przykład mogła by być inna mechanika eventów. Na przykład mogli by zamiast tych przyłożeń i jardów dać coś takiego, że jest na bramki(albo coś innego, nie znam się na futbolu), za zawodnika, który w tym evencie jest na brązowym tle mogli by dać 1 punkt za brązowy 2 punkty, a za złoty 3 punkty. No i wszystko inne tak jak teraz
 

Blade1984

Książę
ale na przykład mogła by być inna mechanika eventów. Na przykład mogli by zamiast tych przyłożeń i jardów dać coś takiego, że jest na bramki(albo coś innego, nie znam się na futbolu), za zawodnika, który w tym evencie jest na brązowym tle mogli by dać 1 punkt za brązowy 2 punkty, a za złoty 3 punkty. No i wszystko inne tak jak teraz
Ten event odbywa sie z okazji Super Bowl, czyli finalu mistrzostw USA w futbolu amerykańskim, który to odbywa sie co roku wlasnie w styczniu a od kilku lat na początku lutego.W futbolu główne punkty zdobywa sie właśnie za przyłożenia, czyli położenie pilki w polu punktowym znajdujacym sie na koncu boiska, za co jest 6 pkt, "bramke" strzela sie z gry rzadko bo jest mniej punktowana, najczęściej strzela sie ją po zdobyciu przyłożenia, jest to tak zwane podwyższeniem. Podsumowując skoro event jest z okazji Super Bowl to obowiazuja w nim zasady futbolu amerykańskiego.
 

Lis Chytrus

Szlachcic zagrodowy
Ale oszukują w tym evencie, przebyłem 1400 jardów dzięki trenerowi, który podwaja ilość przebytych jardów(dokładniej ten za diamenty), ale przy odbiorze nagród zaliczyło 700, bo podwojenie liczy się tylko do ligi..
 

Lis Chytrus

Szlachcic zagrodowy
Logicznym wydawało się podwójne zaliczanie wszędzie, ale potem dopiero doczytałem, że tylko liga, więc słabo to wygląda. Tak czy siak budynek spokojnie do zdobycia, ale niesmak pozostaje.
 

mastika

Wicehrabia
Ale co jest słabe? Przecież jest wyraźnie napisane, co który trenejro daje. Rozumiem, jeśli byłoby napisane "daje dwa razy więcej jardów na poczet tabeli" to jeszcze od bidy można by uznać za lekką możliwość wprowadzenia w błąd, ale tu jest przekaz dobitny :)
 

Feandil

Wójt
Jestem prostym człowiekiem. Widzę "41" (przy zawodniku) - biorę w ciemno.

edyta:
6k piłek, 20 minut, 17 upków Wartownika... uff...
 
Ostatnia edycja:

Blade1984

Książę
Ja dzisiaj zgarnalem 19 placowXD myślałem że nie dostalem ulepszen wioski fiore a te trzeba zebrac z paska z nagrodami i dopiero wtedy trafiaja do inwentarza
 
Ostatnia edycja:

chemik12

Wicehrabia
(...)myślałem że nie dostalem ulepszen wioski fiore a te trzeba zebrac z paska z nagrodami i dopiero wtedy trafiaja do inwentarza
Ciekawe ile osób po evencie zgłosi się z pretensjami że nie ma ulepszeń do wioski mimo ,że zużyło wszystkie piłki. Ta nowość, że trzeba jeszcze samemu odebrać nagrody zamiast z automatu wg mnie spowoduje spore zamieszanie...
 

Blade1984

Książę
Ciekawe ile osób po evencie zgłosi się z pretensjami że nie ma ulepszeń do wioski mimo ,że zużyło wszystkie piłki. Ta nowość, że trzeba jeszcze samemu odebrać nagrody zamiast z automatu wg mnie spowoduje spore zamieszanie...
No ja od razu napisałem do suppa, dopiero na czacie przeczytalem i kumpel z gildii mi przypomniał że jest zmiana. No ale tu mój błąd bo byla o tym mowa, tylko że pierwsza myśl poleciała z automatu.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ciekawe ile osób po evencie zgłosi się z pretensjami że nie ma ulepszeń do wioski mimo ,że zużyło wszystkie piłki. Ta nowość, że trzeba jeszcze samemu odebrać nagrody zamiast z automatu wg mnie spowoduje spore zamieszanie...
Jestem przekonany, że gdzieś to widziałem, ale nie moge tego teraz znaleść, by potwierdzić.
Nieodebrane nagrody zosytana przesłane do inwentory graczy po zakończeniu ewentu.

To co prawda nie jest to co widziałem ale powinno rozwiac wątpliwości:
1643804311192.png
 

Blade1984

Książę
Niestety nie są zbierane automatycznie, chyba że właśnie na zakończenie eventu z automatu powędrują do inwentarza.
 
Do góry