Forge Bowl 2022 - komentarze

Borisel

Hrabia
A mi ten budynek będzie pasował architektonicznie do mojej wsi . Owszem brak PR jest trochę dziwny - ale za to bonus do obrony w ataku i % do monet rekompensuje brak pr . Więc w sumie nie jest źle
 

anaconda8

Baron
A mi ten budynek będzie pasował architektonicznie do mojej wsi . Owszem brak PR jest trochę dziwny - ale za to bonus do obrony w ataku i % do monet rekompensuje brak pr . Więc w sumie nie jest źle
Byłoby nieźle gdyby był mniejszy. Od pewnego czasu zauważyłam że budynki eventowe zajmują coraz większą ilość miejsca. Jeśli mam do wyboru postawić taką wioskę Fiore i, na przykład, jakąś perłę to wybiorę raczej perełkę. A miejsca za dużo w mieście mają tylko początkujący...
 

anaconda8

Baron
Są większe bo dają dużo większe bonusy
Nie zgodzę się z tym. Już któryś sezon z kolei porównuję sobie bonusy takiej zwykłej stodoły i to zaledwie na 3 poziomie, plus zestaw pól i strach na wróble. Planowałam to wszystko usunąć, ewentualnie przenieść do schowka, i na wolnym miejscu postawić nowy budynek eventowy ale po raz kolejny tego nie zrobię. Po pierwsze, zwolnione miejsce zawsze okazuje się za małe, po drugie różnica w bonusach jest mało imponująca (o ile jest w ogóle jakaś różnica na plus).

ETA: dodali pyrek do wioski Fiore!
 
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
Ło Panie - co się stało ? Pr dali do budynku . Chyba musieli dostać burę na forach zagranicznych xD
 

Markiz.

Książę
Do końca eventu jeszcze trochę czasu zostało. Idiotycznych zmian można jeszcze wiele wprowadzić. Gracze płakali że nie ma PR - "pstryk" i są PR.
Niech teraz zaczną płakać że nie daje diamentów, to za kilka dni będzie kolejna zmiana :)
Dziecinada,
 

Marik

Książę
w tym evencie i tak są np place czy w. wartownika więc nie ma co narzekać, ale dodanie pr do budynku głównego to bardzo duży plus ;D
 

alternatywa

Rycerz
super, to ponad 3 tysiące punktów rozwoju w skali roku! świetna robota programiści foe! moje miasta będą rozwijać sie niczym Dubaj. stawiam na kazdym swiecie, moze nawet po dwa, trzeba docenić prace twórców gry. pozdrawiam serdecznie
 

anaconda8

Baron
Pytanie do supportu: kiedy dodatkowe pyrki będą się oficjalnie pokazywać w statystykach ulepszenia wioski Fiore? Wiadomo coś na ten temat?
 

dawid17612

Hrabia
napisane zę 27 stycznia więc zapewne dzisiaj, :)
Aktualizacje są robione o 9-10 rano
14-15
lub czasami po 17

widzisz jak pisałem :)
Aktualizacje zrobili o 14:53
 
Ostatnia edycja:

aza III

Wójt
A ja uważam, że to błąd z ich strony. Podobało mi się to rozgraniczenie, jest tak cenny atak ale nie ma pr. To sprawialo, że człowiek więcej kombinował, zastanawiał się które budynki stawiać. W miastach byłaby większa różnorodnośc. No ale foe jak zwykle się wycofało ze swojego pomysłu. To w takim razie rozumiem, że od następnego eventu każdy budynek daje tylko pr i atak bo reszta jest niepotrzebna i gracze będą narzekać. A nie, jeszcze mogą być diaxy
 

dawid17612

Hrabia
dodanie PR, zmusi więcej graczy do wydania tych 150 diaksów albo nawet do zakupu nowych pakietów, więc raczej wiedzą co robią w FOE bo ida pod zyski i zaangażowanie większej ilości graczy w ewent :D
 

dawid17612

Hrabia
wszystko zależy jak grasz :D
1, idziesz tylko w Ewentowy i wysokie wyniki w Lidze, to zyskasz podstawe i 2-4 ulepszenia Ewentowego, ale kosztem nagród dnia,
2. idziesz średnio więc nagrody dnia, Ewentowy i może Srebna Liga, tutaj wydasz tez średnio diaksy poniewaz jak wspomniałem muisz być w 1 Lidze. troche więcej niż w 1 sposobie.
3. idziesz normalnie czyli nagrody dnia, sensowne dobieranie piłkarzy, 1 Ewentowy, Liga byle jaka(brąz-srebro) bo skupiłeś się na nagrodach dnia,
ale może zdobedziesz podstawe i 1 ulepszenie, tutaj wydasz dużo diaksów
 

BraveFrank

Baronet
Co rok są te same eventy - w zeszłym roku event był praktycznie taki sam. Weźcie oprócz nowych budynków zróbcie jakąś inną grę
 

dawid17612

Hrabia
nawet tak nie pisz...:D hehehehe...
mamy Ewent Dzień Św. Patryka który nikomu sie nie podoba a wręcz jest P***ny,
Teraz nie dawno na Lato dodali Ewent opadających Kafelków, gdzie wiele osob przeklinało na niego, oprócz swojego robiłęm go jeszcze 6 osobom,
więc ta prośba o nowy Ewent to jak grzebanie w ranie...:D hahahahaha...

Ludzie i tak mają ciężko załapać oco chodzi w Aztekach w mini-grze, który jest wzorowany na Saperze :D
 
Do góry