Forge Bowl 2022 - komentarze

dawid17612

Hrabia
w ogłoszeniach jest błąd ponieważ na końcu ogłoszenia jest napisane "3 nowe portrety " a są podane tylko 2

oraz na Końcu napisaliście " Klik " jako niby opcja do przeniesienia do tego działu, tylko że nie przerobiliście tego i to jest tylko zwykły napis Klik który niema opcji przeniesienia

Screenshot 2022-01-15 at 10-51-54 Forge Bowl 2022.png
 
Ostatnia edycja:

PEliks

Baron
Może inno liczy inaczej niż reszta świata... Albo ten trzeci portret to ma być niespodzianka :p
 

Marik

Książę
Piękne wykonanie graficzne, należy pochwalić grafików i ochrzanić techników że zapomnieli o PR . Stawianie tego pod wygląd mija się z celem
 

PEliks

Baron
Tak zawsze jest że produkcje inno mają piękną grafikę ale jak się dłużej pogra do dochodzisz do wniosku że ta gra jest bez sensu tylko że nie rzucisz jej po 3 latach grania...
EDIT: Ale mimo to lubię codziennie wyrzucać godziny na patrzenie na ten bezsens i cieszenie oczu ogromnymi cyferkami :p
 
Ostatnia edycja:

Leahord

Szlachcic
Witam, Chciałbym się podzielić zgodnie z tematem wątku, moją opinią dotyczącą aktualnie trwającego wydarzenia Forge Bowl. Co do nagrody głównej nie jest źle ale mogło być lepiej. Szkoda ,że nie produkuje PR. Ale obrona w ataku też jest zadawalająca. W chewili pisania postu mam ten budynek na poziomie 5. Zaskakująco łatwe okazały się zadania eventowe, które zrobiłem w pierwsze godziny eventu. Aktualny event w mojej subiektywnej opinii jest jednym z najlepsszych eventów w całej grze. Oferuje do wylosowania place zwycięzców poterunki, zestawy kolosa, dla młodego gracza jakim jestem ja nagrody są prawdziwym skarbem. Zawiodło mnie w evencie to ,że niezwykle rzadko trafiają się nagrody główne. Bez aktywacji trenera specjalnego przy wybieraniu złotych zawodników i przy zapasie 2k piłek zestaw terakotowej winnicy nie wypadł ani raz. Co do przepustki eventowej nie mam zastrzeżeń. Podsumowując event optymalny szczególnie dla początkowych graczy, któzy polują na budynki dające atak i obronęw atkau. Moim zdaniem event na 8/10. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia - Always Smile.
 

anaconda8

Baron
Nagroda główna, pomimo słodkiego wyglądu, pójdzie do Żyda. Jest po prostu za duża a korzyści z niej takie sobie. Może za dochód ze sprzedaży kupię sobie jakąś fajną nagrodę pocieszenia ;).
 

Borisel

Hrabia
Muszę tutaj zadać pytanie - ile w takim razie powinno być piłek za codziennie logowanie , wykonanie zadania a także wykonanie zadania dziennego (raz dziennie) ? Za codzienne logowanie dziś dostałem 110 piłek a za zadanie (jeszcze nie jestem na etapie raz dziennie) 80 piłek . Przy stanie 18/56 zadań mam aktualnie 2,1k piłek . Więc dobrze mam wyliczone ?
 

Blade1984

Książę
Muszę tutaj zadać pytanie - ile w takim razie powinno być piłek za codziennie logowanie , wykonanie zadania a także wykonanie zadania dziennego (raz dziennie) ? Za codzienne logowanie dziś dostałem 110 piłek a za zadanie (jeszcze nie jestem na etapie raz dziennie) 80 piłek . Przy stanie 18/56 zadań mam aktualnie 2,1k piłek . Więc dobrze mam wyliczone ?
Namieszali a z ogłoszenia nic konkretnego nie można sie dowiedzieć. Ja mam 19/56 i mam 2340, z tym że dzisiaj trafilem 50 ze znajdki.
 

mastika

Wicehrabia
Robię 36 zadanie, piłek w tej chwili 3687 (wczoraj wydałem chyba 49), w tym 350 za 15 zadanie i 150 z newslettera, czy to się zgadza, nie mam pojęcia :)
 

Borisel

Hrabia
Rozumiem - czyli dobrze mam wyliczone . Mam nadzieję , że będzie wystarczająca liczba piłek na zrobienie całej nagrody głównej - jest zacna dla mnie .
 

mastika

Wicehrabia
Nie powinno być problemu ze zdobyciem głównej nagrody, licząc jeszcze tysiączek za 40 zadanie, dwa razy up za zadania, podstawka za pierwsze i jedno z pudła, to już masz 4 części. Pozostaje sześć z nagród, nie widzę przeszkód :)
 
Do góry