FoE Soccer Cup - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser625

Guest
Guanabana znam to powiedzenie. znam tez jeszcze jedno: "milczenie jest złotem"

Oj tam, oj tam tylko się z Tobą droczę. Też mam mega szczęście na 21 strzałów mam 2500 pucharów póki co. Na razie zbieram, bo któregoś tam dnia, nie pamiętam dokładnie którego będzie Hall of Fame za 5k pucharów.

- - - Zaktualizowano - - -

Guanabana "musiał" coś napisać - idzie na rekord "największa ilość postów na forum" ;)

Ej wcale mi nie zależy na tym rekordzie. Mam dużo postów, bo często zaglądam na forum i zawsze lubię coś napisać w jakimś temacie. Czasem lubię się podroczyć, czasem komuś pomóc, a czasem pospamować.

- - - Zaktualizowano - - -

W tym to raczej nie ma szans :haha:

Masz rację mój Książę na białym rumaku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
[...] Na razie zbieram, bo któregoś tam dnia, nie pamiętam dokładnie którego będzie Hall of Fame za 5k pucharów.

z tego co pamiętam, to galeria sław jest jednak nieco "tańsza": 4k pucharów, za 5k jest kryjówka łotrów a za bodaj 6k studnia życzeń
 

DeletedUser11123

Guest
to jak już tak piszecie o tych nagrodach, to napiszcie czy zestaw do renowacji będzie do kupienia czy tylko ze skrzynki?
 

DeletedUser625

Guest
z tego co pamiętam, to galeria sław jest jednak nieco "tańsza": 4k pucharów, za 5k jest kryjówka łotrów a za bodaj 6k studnia życzeń

Okej może i tak nie pamiętam dokładnie.

- - - Zaktualizowano - - -

to jak już tak piszecie o tych nagrodach, to napiszcie czy zestaw do renowacji będzie do kupienia czy tylko ze skrzynki?

Będzie do kupienia, nie pamiętam za ile.
 

DeletedUser11123

Guest
to dobrze, bo skrzynki boje się kupować. zapewne polecą bardzo mi potrzebne plany do obserwatorium a tego mógłbym nie znieść :haha:
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Napisze ktoś jakie nagrody którego dnia i po ile będą
Z góry dzięki!

Podłączam się do pytania :) Możecie nawet nie pisać po ile jak dla mnie, tylko czy coś ciekawego :p

PS ten Hall of Fame, to jest to samo, co ta Galeria Sławy? Czy to co innego (wiem, głupie pytanie, tłumacząc wychodzi to samo, ale wolę się upewnić :D bo już w skrzynce znalazłem więc nie opłacałoby mi się drugi raz kupować, jeszcze po tak zawyżonej cenie :p )

I pytanko jeszcze, odnośnie tych przedimotów, czy jest jakaś nagroda, niedostępna w skrzynce, którą można będzie sobie kupić (głównie o to mi się rozchodzi, czy warto zbierać tyle punktów, by to kupić, czy darować sobie i kupować tylko skrzynki teraz, bo zawsze coś fajnego może wpaść do rączek).
 

DeletedUser5324

Guest
właśnie nie rozumiem dlaczego te informacje nie są dostępne od razu, jak wchodzi event - tak żebym wiedział, czy zbierać te puchary, czy wydawać - co, kiedy będzie, za ile pucharów? to jakaś tajemnica jest, czy co?:?
wiedza tajemna, dostępna tylko dla wybrańców z bety... bez sensu...
proszę opublikować statystyki i koszty w pucharach wszystkich budynków, które będą możliwe do kupienia - wtedy będzie uczciwie - czyż nie?

aha, i jeszcze pytanie: czy w skrzyni zawsze będzie to samo?
 

DeletedUser625

Guest
I pytanko jeszcze, odnośnie tych przedimotów, czy jest jakaś nagroda, niedostępna w skrzynce, którą można będzie sobie kupić (głównie o to mi się rozchodzi, czy warto zbierać tyle punktów, by to kupić, czy darować sobie i kupować tylko skrzynki teraz, bo zawsze coś fajnego może wpaść do rączek).

Tak i to nawet dużo rzeczy. Na przykład złoto, młotki, medale, budynki eventowe z poprzednich eventów (jak dziadek do orzechów, brama powitalna? (ta ze świąt zapomniałem nazwę), zamek z piasku itd.)

- - - Zaktualizowano - - -

właśnie nie rozumiem dlaczego te informacje nie są dostępne od razu, jak wchodzi event - tak żebym wiedział, czy zbierać te puchary, czy wydawać - co, kiedy będzie, za ile pucharów? to jakaś tajemnica jest, czy co?:?
wiedza tajemna, dostępna tylko dla wybrańców z bety... bez sensu...
proszę opublikować statystyki i koszty w pucharach wszystkich budynków, które będą możliwe do kupienia - wtedy będzie uczciwie - czyż nie?

aha, i jeszcze pytanie: czy w skrzyni zawsze będzie to samo?

Nie jest to wiedza tajemna. Jest to wcześniej dostępne dla tzw. "wybrańców z bety", bo oni to testują ten event zanim wejdzie na wersje językowe i ty też możesz do tego grona dołączyć. Wystarczy wejść na http://zz.forgeofempires.com/page/ i utworzyć konto. Wierz mi że sporo rzeczy się zmieniło zanim event wszedł do nas, ale nie chce mi się za bardzo ich wymieniać.

Druga sprawa. Te nagrody się powtarzają. Zmieniają się co 6 godzin z tym, że jak już się skończą to lecą od nowa (nie powiem Ci czy w tej samej kolejności, bo tego nie wiem, aż tak nie chciało mi się tego badać).

Trzecia sprawa. Tak w skrzyni zawsze będzie to samo, cena skrzyni będzie zawsze ta sama. Szansa wypadania danych rzeczy również ta sama.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
PS ten Hall of Fame, to jest to samo, co ta Galeria Sławy? Czy to co innego (wiem, głupie pytanie, tłumacząc wychodzi to samo, ale wolę się upewnić :D bo już w skrzynce znalazłem więc nie opłacałoby mi się drugi raz kupować, jeszcze po tak zawyżonej cenie :p )

tak, Hall of Fame to Galeria Sław

aha, i jeszcze pytanie: czy w skrzyni zawsze będzie to samo?

tak

właśnie nie rozumiem dlaczego te informacje nie są dostępne od razu, jak wchodzi event - tak żebym wiedział, czy zbierać te puchary, czy wydawać - co, kiedy będzie, za ile pucharów? to jakaś tajemnica jest, czy co?:?
wiedza tajemna, dostępna tylko dla wybrańców z bety... bez sensu...
proszę opublikować statystyki i koszty w pucharach wszystkich budynków, które będą możliwe do kupienia - wtedy będzie uczciwie - czyż nie?

mam nadzieję, że ktoś z Zespołu zwanego "Team'em" Ci odpowie, bo na naszych serwerach raczej wszystko wydaje się być wiedzą tajemną dostępną tylko dla NIEGO (czyli w/w Zespołu)
 

DeletedUser4259

Guest
Witam :).
Może wie ktoś ile jest zadań ?

na becie jestem przy 36-tym (i nie mam pewności, czy to już ostatnie), ale to nie musi się sprawdzić tutaj

ja też mam pytanie: czy - tutaj powalę polszczyzną: "FoE Soccer Cup" jest już dostępny na ajpadach?
 

DeletedUser4259

Guest
FoE Soccer Cup nie będzie na iPadach.

no to jak teraz żyć? miesiąc eventu przed nami i ajpad do niczego się nie przyda :(
a dopiero co z wielką pompą, kwiatami, orkiestrą i owacjami na stojąco witaliśmy najnowszy hit Inno ;/
 

DeletedUser11123

Guest
kiedyś Himilsbacha spytali, czemu nie nauczył się angielskiego, skoro była szansa wyjechać do stanów. A ten na to "a gdyby się nie udało, to zostałbym jak ten wuj z tym angielskim". tak mi się jakoś skojarzyło :haha:
 

DeletedUser11123

Guest
nie martw się, ponoć będzie można kupić podczas eventu
 

wuen

Hrabia
riko - spyknij się z jakimś papugą - napisze, że masz dobrą opinię na dzielnicy, że dotychczas niekarany i podobne terefere - w sądzie działa ;)
 

DeletedUser4428

Guest
Ja mam takie pytanie - co jeśli 2 osoby będą mieli jdnakowa liczbę pucharów (w tym turnieju sąsiedzkim)
 

DeletedUser

Guest
Pewnie wygra ten który takową liczbę pucharów zdobył jako pierwszy.
 

DeletedUser11683

Guest
Dlaczego dziś o 22.00 był do kupienia loft, a o 22.01 zegar słoneczny?
Nagrody miały się zmieniać co 6h, a nie co 60 sekund.
Jaki jest sens wydawać na produkcję błędów, które zostały zgłoszone, potwierdzone i ponoć poprawione na becie?
Amatorszczyzna...
edit. 23.09 - znów jest loft?!
edit. 00.15 - znów jest zegar słoneczny?!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14

Guest
Dlaczego dziś o 22.00 był do kupienia loft, a o 22.01 zegar słoneczny?
Nagrody miały się zmieniać co 6h, a nie co 60 sekund.
Jaki jest sens wydawać na produkcję błędów, które zostały zgłoszone, potwierdzone i ponoć poprawione na becie?
Amatorszczyzna...
edit. 23.09 - znów jest loft?!

Teraz już powinno być dobrze z tym Loftem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry